Let Praha - Brno ceny od 4 966,55 Kč

Začínat od
4 966,55 Kč
Objevit

Praha až Brno od let

Cesta z Praha do Brno za let je 186,37 km a trvá 30 h 57 min. Denně jede 14 spojů, přičemž první odjíždí v 9:40 a poslední v 23:45. Je možné cestovat z Praha na Brno pomocí let již za 4 966,55 Kč nebo až za 11 674,10 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 966,55 Kč.

Nejnižší cena4 966,55 Kč
Doba trvání cesty30 h 57 min
Připojení za den14
Nejnižší cena4 966,55 Kč
Nejvyšší cena11 674,10 Kč
První odjezd9:40
Poslední odjezd23:45
Vzdálenost186,37 km
OdjezdPraha
PříjezdBrno
NosičeRyanair, EurowingsVíce

Let Vstupenky od Prague do Brno

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Najít low-cost letů z Praha Brno na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Praha Brno. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Praha do Brno.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Praha Brno?

Ceny levných letenek na lety z Praha Brno jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 4 966,55 Kč.

Jaký je časový harmonogram letů z Praha Brno?

První let od Praha do Brno odjíždí v 9:40, přičemž poslední z nich je v 23:45. Přímé lety z Praha Brno potřebovat alespoň 13 h 0 min dosáhnout Brno.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Praha Brno?

Lety z Praha volno z a půdy v Brno v .

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Brno

Levné vstupenky let od Praha do Brno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Brno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Brno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Brno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Brno

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 639,12 Kč do 8 591,78 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 93%!

Najděte nejlepší den pro cestu do Brno letadlem

Pokud cestujete do Brno letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Služby na palubě Ryanair, Eurowings, British Airways od Praha do Brno
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Brno pomocí plane.
Vybavení Ryanair Eurowings British Airways
wifi WiFi check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check

Praha až Brno Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
13.05kg
Autobus
13.98kg
Let
37.27kg
Auto
29.82kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Praha do Brno?
Tiket let od Praha do Brno je 7 384,67 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 966,55 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Brno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Brno, je 4 966,55 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Brno krát let?
Praha až Brno je 186,37 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Praha a Brno?
Praha až Brno je v průměru 30 h 57 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 13 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Brno?
Praha až Brno je pokryta operátory 7. Na Virail Ryanair, Eurowings, Air Fiji, El Al Israel Airlines, easyJet UK, Air Bagan, British Airways, African Safari Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Praha na Brno?
Praha až Brno má průměrně 14 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Praha do Brno?
První let z Praha na Brno odlétá v 9:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Praha na Brno?
Nejnovější let z Praha na Brno odjíždí v 23:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Brno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 966,55 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Brno by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Praha a Brno je 13 h 0 min.
Existuje přímé let z Praha na Brno?
Ano, mezi Praha a Brno je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Brno od let?
Cesta let od Praha k Brno vytváří emise CO2 37.27kg.