Let Praha - Brno ceny od 4 852,56 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Praha až Brno od let

Cesta z Praha do Brno za let je 186,37 km a trvá 26 h 42 min. Denně jede 36 spojů, přičemž první odjíždí v 0:50 a poslední v 23:45. Je možné cestovat z Praha na Brno pomocí let již za 4 852,56 Kč nebo až za 53 195,46 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 852,56 Kč.

Nejnižší cena4 852,56 Kč
Doba trvání cesty26 h 42 min
Připojení za den36
Nejnižší cena4 852,56 Kč
Nejvyšší cena53 195,46 Kč
První odjezd0:50
Poslední odjezd23:45
Vzdálenost186,37 km
OdjezdPraha
PříjezdBrno
NosičeCorendon Airlines, Iberia ExpressVíce

Let Vstupenky od Praha do Brno

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Najít low-cost letů z Praha Brno na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Praha Brno. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Praha do Brno.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Praha Brno?

Ceny levných letenek na lety z Praha Brno jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 4 852,56 Kč.

Jaký je časový harmonogram letů z Praha Brno?

První let od Praha do Brno odjíždí v 0:50, přičemž poslední z nich je v 23:45. Přímé lety z Praha Brno potřebovat alespoň 5 h 25 min dosáhnout Brno.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Praha Brno?

Lety z Praha volno z Prague - Zličín,Praha Holesovice,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi,Praha Liben,Praha-Vysochany,Prague (Černý Most),Ruzyne International Airport,Prague, Hlavni nadrazi a půdy v Brno v Brno, Grand Hotel,Brno Zvonařka,Brno hlavní nádraží.

Porovnejte ceny a vstupenky od Praha do Brno

Levné vstupenky let od Praha do Brno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Brno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Brno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Brno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Praha až Brno

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 639,12 Kč do 8 591,78 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 93%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Praha do Brno

Nejlevnější letenky Praha – Brno lze najít již za 1 304,29 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 650,52 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 236,09 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brno letadlem

Pokud cestujete do Brno letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Ethiopian Air je vlajková letecká společnost Etiopie se sídlem v Addis Abebě. Byla založena v roce 1945 a provozuje flotilu více než 120 letadel, které obsluhují více než 125 destinací po celém světě. Ethiopian Air je členem Star Alliance a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí služby pro cestující a náklad, jakož i služby údržby, oprav a generálních oprav. Ethiopian Air získal za své služby několik ocenění, včetně ceny Skytrax pro nejlepší leteckou společnost v Africe v letech 2017 a 2018. Letecká společnost je známá svým závazkem k udržitelnosti a sociální odpovědnosti, včetně iniciativ zaměřených na snižování emisí uhlíku a podporu místních komunit.

Helvetic Airways je švýcarská letecká společnost, která provozuje pravidelné a charterové lety do různých destinací v Evropě. Letecká společnost byla založena v roce 2003 a sídlí v Curychu. Helvetic Airways provozuje flotilu letadel Embraer E190-E2 a E190, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Helvetic Airways se silně zaměřuje na bezpečnost a za své vysoké standardy v této oblasti získaly několik ocenění. Letecká společnost se zavázala poskytovat svým cestujícím pohodlné a příjemné cestování.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Corendon Airlines, Iberia Express, Helvetic Airways od Praha do Brno
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Brno pomocí plane.
Vybavení Corendon Airlines Iberia Express Helvetic Airways Air Europa British Airways Air France PLAY Ethiopian Air Turkish Airlines Olympic Air Austrian Airlines LOT Wizz Air ISRAIR ITA Airways TUI Airways Bulgaria Air KLM Lufthansa Air Serbia Vueling SunExpress Eurowings Brussels Airlines Aegean Airlines Pegasus Airlines Czech Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross cross check cross cross cross check cross check check check check check check check cross check check cross cross cross cross check check cross

Praha až Brno Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
13.05kg
Autobus
13.98kg
Let
37.27kg
Auto
29.82kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Praha do Brno?
Tiket let od Praha do Brno je 11 375,24 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 852,56 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Brno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Brno, je 4 852,56 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Brno krát let?
Praha až Brno je 186,37 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Praha a Brno?
Praha až Brno je v průměru 26 h 42 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Brno?
Praha až Brno je pokryta operátory 54. Na Virail Corendon Airlines, Iberia Express, Futura International Airways, Air Senegal International, SAS Braathens, Jet2.com, Valuair, Norwegian Air Sweden, Helvetic Airways, Corendon Dutch Airlines, Air Europa, Swiss International Air Lines, British Airways, Open Skies Consultative Commission, Air France, Hageland Aviation Services, PLAY, Ethiopian Air, Condor Flugdienst, Arkia Israel Airlines, Turkish Airlines, Olympic Air, Xr, Austrian Airlines, LOT, Wizz Air, TUI fly Deutschland, Aero Asia International, ISRAIR, ITA Airways, easyJet UK, TUI Airways, Bulgaria Air, El Al Israel Airlines, KLM, Lufthansa, Air Serbia, Iberia Airlines, Vueling, President Airlines, SunExpress, Eurowings, Héli Sécurité Helicopter Airlines, Brussels Airlines, Aegean Airlines, Swedline Express, Aus-Air, Blue Dart Aviation, African Safari Airways, Big Sky Airlines, Norwegian Air Shuttle, Pegasus Airlines, Aero Services Executive, Air Bagan, Czech Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Praha na Brno?
Praha až Brno má průměrně 36 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Praha do Brno?
První let z Praha na Brno odlétá v 0:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Praha na Brno?
Nejnovější let z Praha na Brno odjíždí v 23:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Brno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 852,56 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Brno by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Praha a Brno je 5 h 25 min.
Existuje přímé let z Praha na Brno?
Ano, mezi Praha a Brno je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Brno od let?
Cesta let od Praha k Brno vytváří emise CO2 37.27kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Brno

Podobné trasy

Další oblíbené trasy