Let Ostrava - Brno ceny od 7 405,61 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Ostrava až Brno od let

Cesta z Ostrava do Brno za let je 140,37 km a trvá 29 h 12 min. Denně jede 14 spojů, přičemž první odjíždí v 4:45 a poslední v 19:15. Je možné cestovat z Ostrava na Brno pomocí let již za 7 405,61 Kč nebo až za 28 879,33 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 405,61 Kč.

Nejnižší cena7 405,61 Kč
Doba trvání cesty29 h 12 min
Připojení za den14
Nejnižší cena7 405,61 Kč
Nejvyšší cena28 879,33 Kč
První odjezd4:45
Poslední odjezd19:15
Vzdálenost140,37 km
OdjezdOstrava
PříjezdBrno
NosičeSwedline Express, Aegean AirlinesVíce

Let Vstupenky od Ostrava do Brno

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Virail najde pro Vás lety v pracovní dny od Ostrava do Brno

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Ostrava Brno. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Ostrava do Brno.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Ostrava Brno?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Ostrava do Brno jsou od 7 405,61 Kč.

Je-li první let do Brno naplánováno?

Zatímco první let do Brno je 4:45, poslední z nich opustí Ostrava na 19:15. Minimální doba trvání letů z Ostrava Brno je 4 h 45 min.

Jaké jsou odletové letiště v Ostrava a Brno?

Lety z Ostrava volno z OSTRAVA,Ostrava, Svinov,Ostrava ÚAN,Ostrava, Nádraží,Ostrava Hlavni Nadrazi a půdy v Brno v Brno, Grand Hotel,Brno hlavní nádraží,Brno Zvonařka.

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Brno

Levné vstupenky let od Ostrava do Brno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Brno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Brno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Brno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Brno

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Ostrava do Brno

Nejlevnější letenky Ostrava – Brno lze najít již za 1 304,29 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 650,52 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 236,09 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brno letadlem

Pokud cestujete do Brno letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Aegean Airlines, Olympic Air, Pegasus Airlines od Ostrava do Brno
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Brno pomocí plane.
Vybavení Aegean Airlines Olympic Air Pegasus Airlines LOT SunExpress Czech Airlines Turkish Airlines Eurowings Austrian Airlines Wizz Air Bulgaria Air
wifi WiFi check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check check cross cross check cross check check check

Ostrava až Brno Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
9.83kg
Autobus
10.53kg
Let
28.07kg
Auto
22.46kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Ostrava do Brno?
Tiket let od Ostrava do Brno je 12 956,47 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 405,61 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Brno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Brno, je 7 405,61 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Brno krát let?
Ostrava až Brno je 140,37 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Ostrava a Brno?
Ostrava až Brno je v průměru 29 h 12 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Brno?
Ostrava až Brno je pokryta operátory 17. Na Virail Swedline Express, Aegean Airlines, Olympic Air, Pegasus Airlines, Jet2.com, LOT, Big Sky Airlines, easyJet UK, Aero Asia International, SunExpress, Czech Airlines, Turkish Airlines, Eurowings, Austrian Airlines, Siem Reap Airways, Wizz Air, African Safari Airways, Bulgaria Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Ostrava na Brno?
Ostrava až Brno má průměrně 14 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Ostrava do Brno?
První let z Ostrava na Brno odlétá v 4:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Ostrava na Brno?
Nejnovější let z Ostrava na Brno odjíždí v 19:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Brno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 405,61 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Brno by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Ostrava a Brno je 4 h 45 min.
Existuje přímé let z Ostrava na Brno?
Ano, mezi Ostrava a Brno je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Brno od let?
Cesta let od Ostrava k Brno vytváří emise CO2 28.07kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Brno

Podobné trasy

Další oblíbené trasy