Let Krakov - Goleniów ceny od 1 716,65 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Krakov až Goleniów od let

Cesta z Krakov do Goleniów za let je 524,72 km a trvá 16 h 35 min. Denně jede 3 spojů, přičemž první odjíždí v 5:35 a poslední v 21:25. Je možné cestovat z Krakov na Goleniów pomocí let již za 1 716,65 Kč nebo až za 3 570,43 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 716,65 Kč.

Nejnižší cena1 716,65 Kč
Doba trvání cesty16 h 35 min
Připojení za den3
Nejnižší cena1 716,65 Kč
Nejvyšší cena3 570,43 Kč
První odjezd5:35
Poslední odjezd21:25
Vzdálenost524,72 km
OdjezdKrakov
PříjezdGoleniów
NosičePKP, LOTVíce

Let Vstupenky od Kraków do Goleniów

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Najít low-cost letů z Krakov Goleniów na virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Goleniów je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Goleniów, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Krakov do Goleniów.

Jaké jsou ceny letenek z Krakov Goleniów?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Krakov do Goleniów také pouze 1 716,65 Kč.

Kdy se lety z Krakov Goleniów odejít?

Je tam jen jeden let z Krakov Goleniów, takže při 5:35. Nejrychlejší přímé lety z Krakov Goleniów trvat jen 14 h 7 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Krakov Goleniów?

Lety z Krakov volno z Krakow,Krakow Straszewskiego,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków Airport,Kraków, Rondo Matecznego a půdy v Goleniów v Goleniów Wojska Polskiego,Szczecin Goleniów Airport,Goleniow.

Porovnejte ceny a vstupenky od Kraków do Goleniów

Levné vstupenky let od Krakov do Goleniów
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Krakov do Goleniów.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Krakov do Goleniów, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Krakov na Goleniów.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Kraków až Goleniów

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Krakov do Goleniów

Nejlevnější letenky Krakov – Goleniów lze najít již za 323,21 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 527,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 3 914,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Goleniów letadlem

Pokud cestujete do Goleniów letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

V roce 2001 vznikla skupina PKP jako výsledek restrukturalizace státních polských železnic v souladu se směrnicemi Evropské unie. Společnost provozuje různé typy vlaků, včetně vlaků Intercity, Express, Regional, Pendolino a EuroNight. PKP provozuje také vysokorychlostní vlaky pod značkou „Pendolino“, které mohou dosáhnout rychlosti až 250 km/h.

POLREGIO je regionální vlaková doprava v Polsku, která spojuje různá města a obce v zemi. Je provozován Polskými státními drahami (PKP) a nabízí cenově dostupné a pohodlné dopravní možnosti pro místní i turisty. Vlaky POLREGIO zajišťují spojení do velkých měst, jako je Varšava, Krakov, Gdaňsk a Poznaň. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) a REGIOekspres (RE) jsou různé typy vlaků provozované společností POLREGIO.

Typy vstupenek a zařízení od Krakov do Goleniów

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje PKP při cestování z Krakov na Goleniów.

Second Class

Jízdenky do druhé třídy na PKP Intercity jsou cenově dostupnější, nabízejí standardní sezení se základním vybavením a ve špičce mohou být přeplněné.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Jízdenky první třídy ve vlacích PKP nabízejí větší, pohodlnější sedadla s větším prostorem pro nohy, lepším vybavením a vybavením, občerstvením a nápoji zdarma a klidnější atmosférou, ale jsou dražší.
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Všechny vnitrostátní vlaky Express InterCity nyní nabízejí bezplatné Wi-Fi, stejně jako vybrané mezinárodní trasy do Berlína a Vídně, a to díky partnerství s T-Mobile, předním mobilním operátorem v Polsku.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Tichá zóna se bez příplatku nachází ve voze č. 7 v každém vlaku Express InterCity Premium s kapacitou 61 míst.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Cestující mají přístup k elektrickým zásuvkám, přičemž dostatek zásuvek je k dispozici v PKP przewozy regionalne i PKP inter-regionalne.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Na jejich cestách můžete využít bezplatný limit zavazadel. To zahrnuje malé a snadno přenosné předměty, které se vejdou do přihrádek nad hlavou a pod sedadlem. Pokud je však zavazadlo příliš velké a nevejde se do těchto přihrádek, bude účtován poplatek 5,81 PLN za kus. Před nástupem do vlaku byste tedy měli mít na paměti velikost jejich zavazadel, abyste se vyhnuli dalším poplatkům.
accessibility Přístupnost open icon close icon
PKP Intercity poskytuje vyhrazená místa k sezení pro osoby se zdravotním postižením nebo osoby se sníženou pohyblivostí, se zvláštním přidělením podle typu vozu. Ve vlacích EIP je vhodné, aby si tito cestující zarezervovali alespoň 2 dny předem, ačkoli sedadla pro vozíčkáře zůstávají nepřetržitě k dispozici. Ti, kteří používají invalidní vozíky, si mohou také zakoupit jízdenky přímo ve vlacích EIP, pokud zůstanou vyhrazená místa otevřená. Některé vlakové trasy navíc obsahují vozy upravené pro vozíčkáře. Je důležité si uvědomit, že pokud cestuje handicapovaný cestující s asistenčním psem, je povinen si rezervovat celé kupé v lehátkových vozech.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Každý cestující obdrží bezplatný nápoj bez ohledu na třídu, zatímco cestující v první třídě si také mohou vychutnat jídlo podávané u svého sedadla.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny vlaky jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Při cestování ve vlacích můžete přepravovat některé předměty zdarma. Patří mezi ně snadno přenosné věci, které se vejdou do přihrádky nad hlavou a pod sedadlem, dále rozložený kočárek při cestování s dětmi a jeden pár lyží. Za každé přivezené kolo však budete muset zaplatit příplatek, pokud bude rozložené a nezabalené.
Služby na palubě PKP, LOT, POLREGIO od Krakov do Goleniów
Porovnejte služby na palubě při cestování z Krakov do Goleniów pomocí plane.
Vybavení PKP LOT POLREGIO Ryanair
quiet_zone Tichá zóna check cross cross cross
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check cross cross cross
luggage Zavazadlo check check check check
accessibility Přístupnost check cross check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check
air_con Klimatizace check cross cross cross
bicycle Jízdní kolo check cross check cross

Krakov až Goleniów Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
36.73kg
Autobus
39.35kg
Let
104.94kg
Auto
83.95kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Krakov do Goleniów?
Tiket let od Krakov do Goleniów je 2 550,38 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 716,65 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Krakov do Goleniów?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Krakov do Goleniów, je 1 716,65 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Krakov a Goleniów krát let?
Krakov až Goleniów je 524,72 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Krakov a Goleniów?
Krakov až Goleniów je v průměru 16 h 35 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 14 h 7 min.
Jaké společnosti působí od Krakov do Goleniów?
Krakov až Goleniów je pokryta operátory 3. Na Virail PKP, LOT, POLREGIO, Ryanair můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Krakov na Goleniów?
Krakov až Goleniów má průměrně 3 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Krakov do Goleniów?
První let z Krakov na Goleniów odlétá v 5:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Krakov na Goleniów?
Nejnovější let z Krakov na Goleniów odjíždí v 21:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Krakov do Goleniów?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 716,65 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Krakov do Goleniów by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Krakov a Goleniów je 14 h 7 min.
Existuje přímé let z Krakov na Goleniów?
Ano, mezi Krakov a Goleniów je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Krakov až Goleniów od let?
Cesta let od Krakov k Goleniów vytváří emise CO2 104.94kg.

Přejděte na místní z Krakov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Krakov

Mezinárodní trasy z Krakov a blízkých oblastí

Další destinace od Krakov

Další oblíbené trasy