Autobus Brno - Ostrava ceny od 177,80Kč

Začínat od
177,80Kč
Objevit

Brno až Ostrava od autobus

Cesta z Brno do Ostrava za autobus je 140,2 km a trvá 2 hod 5 min. Denně jede 58 spojů, přičemž první odjíždí v 02:20 a poslední v 00:59. Je možné cestovat z Brno na Ostrava pomocí autobus již za 177,80Kč nebo až za 888,28Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 177,80Kč.

Nejlepší cena 177,80Kč
Doba trvání cesty 2 hod 5 min
Připojení za den 58
Nejnižší cena 177,80Kč
Nejvyšší cena 888,28Kč
První odjezd 02:20
Poslední odjezd 00:59
Vzdálenost 140,2 km
Odjezd Brno
Příjezd Ostrava
Nosiče RegioJet, Leo Express,

Autobus Vstupenky od Brno do Ostrava

  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  198,26Kč
  23°
  Sep 29
  198,75Kč
  25°
  Sep 30
  Více
  24°
  Oct 01
  Více
  21°
  Oct 02
  Více
  23°
  Oct 03
  Více
  22°
  Oct 04
  204,84Kč
  23°
  Oct 05
  Více
  22°
  Oct 06
  Více
  15°
  Oct 07
  Více
  15°
  Oct 08
  Více
  13°
  Oct 09
  Více
  10°
  Oct 10
  Více
  Oct 11
  Více
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Ostrava

 
Sep 27
Středa
24°
Více
Další
Sep 28
Čtvrtek
23°
168,30Kč
198,26Kč
Sep 29
Pátek
25°
158,32Kč
198,75Kč
Sep 30
Sobota
24°
Více
Další
Oct 01
Neděle
21°
Více
Další
Oct 02
Pondělí
23°
Více
Další
Oct 03
Úterý
22°
Více
Další
Levné vstupenky od Brno do Ostrava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Ostrava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Ostrava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Ostrava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Ostrava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 173Kč do 225Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 23%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Brno do Ostrava

Nejlevnější autobusové jízdenky Brno - Ostrava lze najít za cenu 127Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 164Kč. Nejdražší tiket může stát až 208Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ostrava autobusem

Pokud cestujete do Ostrava autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Ostrava

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Brno na Ostrava.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.

WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě RegioJet, Leo Express a FlixBus od Brno do Ostrava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Ostrava pomocí autobus.
Vybavení RegioJet Leo Express FlixBus
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč

Brno až Ostrava Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
1.1kg
Autobus
7.6kg
Let
302.2kg
Auto
29.1kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Brno do Ostrava?
Tiket autobus od Brno do Ostrava je 310,30Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 177,80Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Ostrava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Ostrava, je 177,80Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Ostrava krát autobus?
Brno až Ostrava je 140,2 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Brno a Ostrava?
Brno až Ostrava je v průměru 3 hod 21 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 hod 5 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Ostrava?
Brno až Ostrava je pokryta operátory 3. Na Virail RegioJet, Leo Express, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Brno na Ostrava?
Brno až Ostrava má průměrně 58 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Brno do Ostrava?
První autobus z Brno na Ostrava odlétá v 02:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Brno na Ostrava?
Nejnovější autobus z Brno na Ostrava odjíždí v 00:59. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Ostrava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 177,80Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Brno na Ostrava?
Existují stanice 10, ze kterých se můžete odchýlit od Brno a přejít na Ostrava. Můžete přejít od Brno Hotel "grand", Benesova Street 603/4, 2, Brno Railway Station Kralovo Pole, Budovcova St. 2719/2, Hotelu Grand, Brno Bus Station Grand, Ustredni Autobusova Nadrazi Brno, Brno Benesova Bus Station, Brno Railway Station "main", Nadrazni Street; House 1, Brno Bus Station Benesova, Benesova Street; House 21, Brno Brno - Bus Station, Student Agency, Benešova 16, 602 00, Brno Královo Pole Train Station a můžete dorazit na Ostrava Bus Station Ostrava-svinov, Peterkova St 79/5, Ostrava Bus Stop Near The Central Railway Station, Nadrazni Street; House 88/192, Peterkova, 132, Ostrava Svinov, Ostrava Railway Station Ostrava, Peterkova Street; House 132, Svinov, Ostrava Bus Stop, Ostrava Svinov Central Bus Station, Vítkovická, 3083/1, Ostrava Úan.
Kolik přímých připojení jde z Brno na Ostrava?
V průměru existuje 25 od Brno až po Ostrava.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Ostrava by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Brno a Ostrava je 2 hod 5 min.
Existuje přímé autobus z Brno na Ostrava?
Ano, mezi Brno a Ostrava je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Ostrava od autobus?
Cesta autobus od Brno k Ostrava vytváří emise CO2 7.6kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Ostrava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy