Let Kolín nad Rýnem - Norimberk ceny od 4 154,50 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Kolín nad Rýnem až Norimberk od let

Cesta z Kolín nad Rýnem do Norimberk za let je 337,03 km a trvá 24 h 14 min. Denně jede 137 spojů, přičemž první odjíždí v 1:45 a poslední v 23:15. Je možné cestovat z Kolín nad Rýnem na Norimberk pomocí let již za 4 154,50 Kč nebo až za 112 006,80 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 154,50 Kč.

Nejnižší cena4 154,50 Kč
Doba trvání cesty24 h 14 min
Připojení za den137
Nejnižší cena4 154,50 Kč
Nejvyšší cena112 006,80 Kč
První odjezd1:45
Poslední odjezd23:15
Vzdálenost337,03 km
OdjezdKolín nad Rýnem
PříjezdNorimberk
NosičeNorwegian Air Shuttle, Aero Services ExecutiveVíce

Let Vstupenky od Kolín nad Rýnem do Norimberk

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Kolín nad Rýnem do Norimberk

Levné vstupenky let od Kolín nad Rýnem do Norimberk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Kolín nad Rýnem do Norimberk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Kolín nad Rýnem do Norimberk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Kolín nad Rýnem na Norimberk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Kolín nad Rýnem až Norimberk

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Kolín nad Rýnem do Norimberk

Nejlevnější letenky Kolín nad Rýnem – Norimberk lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 671,34 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Norimberk letadlem

Pokud cestujete do Norimberk letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Arabia Maroc je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maroku. Byla založena v roce 2009 jako společný podnik mezi Air Arabia a marockými investory. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Jeho hlavní uzel se nachází na mezinárodním letišti Mohammed V v Casablance. Air Arabia Maroc provozuje flotilu moderních letadel Airbus A320 a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování během letu a povolených zavazadel. Letecká společnost si klade za cíl poskytovat svým zákazníkům dostupnou leteckou dopravu při zachování vysokých standardů bezpečnosti a pohodlí.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě KLM, LOT, Turkish Airlines od Kolín nad Rýnem do Norimberk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Kolín nad Rýnem do Norimberk pomocí plane.
Vybavení KLM LOT Turkish Airlines Vueling Air Arabia Maroc Czech Airlines Aegean Airlines Air Serbia British Airways Air France Corendon Airlines Pegasus Airlines Eurowings SunExpress Lufthansa Austrian Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check cross check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross cross cross check check check cross cross check cross cross check check

Kolín nad Rýnem až Norimberk Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
23.59kg
Autobus
25.28kg
Let
67.41kg
Auto
53.92kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Kolín nad Rýnem do Norimberk?
Tiket let od Kolín nad Rýnem do Norimberk je 15 017,52 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 154,50 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Kolín nad Rýnem do Norimberk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Kolín nad Rýnem do Norimberk, je 4 154,50 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Kolín nad Rýnem a Norimberk krát let?
Kolín nad Rýnem až Norimberk je 337,03 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Kolín nad Rýnem a Norimberk?
Kolín nad Rýnem až Norimberk je v průměru 24 h 14 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Kolín nad Rýnem do Norimberk?
Kolín nad Rýnem až Norimberk je pokryta operátory 23. Na Virail Norwegian Air Shuttle, Aero Services Executive, easyJet UK, Condor Flugdienst, Futura International Airways, KLM, LOT, Turkish Airlines, Vueling, Air Arabia Maroc, Czech Airlines, Aegean Airlines, Air Serbia, British Airways, Air France, Corendon Airlines, Swiss International Air Lines, Pegasus Airlines, Eurowings, SunExpress, Valuair, TUI fly Deutschland, Lufthansa, Austrian Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Kolín nad Rýnem na Norimberk?
Kolín nad Rýnem až Norimberk má průměrně 137 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Kolín nad Rýnem do Norimberk?
První let z Kolín nad Rýnem na Norimberk odlétá v 1:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Kolín nad Rýnem na Norimberk?
Nejnovější let z Kolín nad Rýnem na Norimberk odjíždí v 23:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Kolín nad Rýnem do Norimberk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 154,50 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Kolín nad Rýnem do Norimberk by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Kolín nad Rýnem a Norimberk je 5 h 55 min.
Existuje přímé let z Kolín nad Rýnem na Norimberk?
Ano, mezi Kolín nad Rýnem a Norimberk je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Kolín nad Rýnem až Norimberk od let?
Cesta let od Kolín nad Rýnem k Norimberk vytváří emise CO2 67.41kg.

Přejděte na místní z Kolín nad Rýnem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Kolín nad Rýnem

Mezinárodní trasy z Kolín nad Rýnem a blízkých oblastí

Další destinace od Kolín nad Rýnem

Hlavní trasy do stanice Norimberk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy