Let Dortmund - Norimberk ceny od 5 358,44 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Dortmund až Norimberk od let

Cesta z Dortmund do Norimberk za let je 343,53 km a trvá 22 h 5 min. Denně jede 50 spojů, přičemž první odjíždí v 8:00 a poslední v 20:45. Je možné cestovat z Dortmund na Norimberk pomocí let již za 5 358,44 Kč nebo až za 13 883,24 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 5 358,44 Kč.

Nejnižší cena5 358,44 Kč
Doba trvání cesty22 h 5 min
Připojení za den50
Nejnižší cena5 358,44 Kč
Nejvyšší cena13 883,24 Kč
První odjezd8:00
Poslední odjezd20:45
Vzdálenost343,53 km
OdjezdDortmund
PříjezdNorimberk
NosičeEurowings, Austrian AirlinesVíce

Let Vstupenky od Dortmund do Norimberk

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Dortmund do Norimberk

Levné vstupenky let od Dortmund do Norimberk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Dortmund do Norimberk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Dortmund do Norimberk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Dortmund na Norimberk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Dortmund až Norimberk

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Dortmund do Norimberk

Nejlevnější letenky Dortmund – Norimberk lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 680,94 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Norimberk letadlem

Pokud cestujete do Norimberk letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Eurowings, Austrian Airlines, Turkish Airlines od Dortmund do Norimberk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Dortmund do Norimberk pomocí plane.
Vybavení Eurowings Austrian Airlines Turkish Airlines KLM Ryanair Vueling Lufthansa LOT Wizz Air
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross check cross check check check

Dortmund až Norimberk Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
24.05kg
Autobus
25.76kg
Let
68.71kg
Auto
54.96kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Dortmund do Norimberk?
Tiket let od Dortmund do Norimberk je 7 844,27 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 5 358,44 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Dortmund do Norimberk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Dortmund do Norimberk, je 5 358,44 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Dortmund a Norimberk krát let?
Dortmund až Norimberk je 343,53 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Dortmund a Norimberk?
Dortmund až Norimberk je v průměru 22 h 5 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Dortmund do Norimberk?
Dortmund až Norimberk je pokryta operátory 11. Na Virail Eurowings, Austrian Airlines, Turkish Airlines, Royal Khmer Airlines, Aero Services Executive, KLM, Ryanair, easyJet UK, Vueling, Lufthansa, LOT, Wizz Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Dortmund na Norimberk?
Dortmund až Norimberk má průměrně 50 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Dortmund do Norimberk?
První let z Dortmund na Norimberk odlétá v 8:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Dortmund na Norimberk?
Nejnovější let z Dortmund na Norimberk odjíždí v 20:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Dortmund do Norimberk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 5 358,44 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Dortmund do Norimberk by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Dortmund a Norimberk je 6 h 55 min.
Existuje přímé let z Dortmund na Norimberk?
Ano, mezi Dortmund a Norimberk je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Dortmund až Norimberk od let?
Cesta let od Dortmund k Norimberk vytváří emise CO2 68.71kg.

Přejděte na místní z Dortmund

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Dortmund

Mezinárodní trasy z Dortmund a blízkých oblastí

Další destinace od Dortmund

Hlavní trasy do stanice Norimberk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy