Let Frankfurt nad Mohanem - New York ceny od 10 444,34 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Frankfurt nad Mohanem až New York od let

Cesta z Frankfurt nad Mohanem do New York za let je 6 209,44 km a trvá 4 h 24 min. Denně jede 131 spojů, přičemž první odjíždí v 4:05 a poslední v 22:25. Je možné cestovat z Frankfurt nad Mohanem na New York pomocí let již za 10 444,34 Kč nebo až za 40 121,34 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 10 444,34 Kč.

Nejnižší cena10 444,34 Kč
Doba trvání cesty4 h 24 min
Připojení za den131
Nejnižší cena10 444,34 Kč
Nejvyšší cena40 121,34 Kč
První odjezd4:05
Poslední odjezd22:25
Vzdálenost6 209,44 km
OdjezdFrankfurt nad Mohanem
PříjezdNew York
NosičeEurowings, Singapore Airlines CargoVíce

Let Vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do New York

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Low-cost lety z Frankfurt nad Mohanem New York na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Frankfurt nad Mohanem New York. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Frankfurt nad Mohanem do New York.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Frankfurt nad Mohanem New York?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Frankfurt nad Mohanem do New York také pouze 10 444,34 Kč.

Jak dlouho trvá, než se dostat New York letadlem?

První lety do New York je naplánováno na 4:05 a poslední odcházející Frankfurt nad Mohanem je 22:25. Nejrychlejší lety se dostanete od Frankfurt nad Mohanem do New York v 0 h 15 min.

Jaké jsou odletové letiště v Frankfurt nad Mohanem a New York?

Na letiště v Frankfurt nad Mohanem a New York jsou příslušně Brauerei, Frankfurt a.M.,Frankfurt am Main Hbf,Falkstraße, Frankfurt a.M. a John F. Kennedy International Airport, JFK,LaGuardia Airport (LGA),Newark Liberty Airport Station,New York Penn Station,New York Port Authority.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do New York

Levné vstupenky let od Frankfurt nad Mohanem do New York
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Frankfurt nad Mohanem do New York.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Frankfurt nad Mohanem do New York, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Frankfurt nad Mohanem na New York.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Frankfurt nad Mohanem až New York

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Frankfurt nad Mohanem do New York

Nejlevnější letenky Frankfurt nad Mohanem – New York lze najít již za 8 235,20 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 11 803,11 Kč. Nejdražší tiket může stát až 16 646,73 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do New York letadlem

Pokud cestujete do New York letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Norse Atlantic Airways je nová nízkonákladová letecká společnost, která plánuje provozovat dálkové lety mezi Evropou a Spojenými státy. Letecká společnost sídlí v Norsku a byla založena Bjørnem Kjosem, bývalým generálním ředitelem Norwegian Air Shuttle. Norse Atlantic Airways plánuje provozovat flotilu letadel Boeing 787 Dreamliner a nabízet cestujícím nízké ceny. Letecká společnost ještě nezahájila provoz, ale již získala souhlas amerického ministerstva dopravy k provozování letů mezi Evropou a USA. Letecká společnost si klade za cíl zaplnit mezeru po společnosti Norwegian Air Shuttle, která v lednu 2021 ukončila provoz na dlouhé vzdálenosti.

Porter Airlines je regionální letecká společnost se sídlem v kanadském Torontu. Byla založena v roce 2006 a provozuje lety do různých destinací v Kanadě a Spojených státech. Letecká společnost je známá svou charakteristickou značkou a vysokou úrovní zákaznických služeb, které nabízejí vybavení, jako je bezplatné občerstvení a nápoje, přístup do salonku a bezplatné Wi-Fi na palubě. Porter Airlines provozuje flotilu turbovrtulových letadel Bombardier Q400, která jsou známá svou palivovou účinností a nízkou hladinou hluku. Letecká společnost získala za své služby řadu ocenění a byla oceněna za svůj závazek k udržitelnosti a zapojení komunity.

Spirit Airlines je americký ultra-nízkonákladový dopravce, který provozuje lety po celých Spojených státech, Karibiku, Mexiku a Střední a Jižní Americe. Letecká společnost byla založena v roce 1983 a sídlí v Miramar na Floridě. Společnost Spirit Airlines je známá svými nízkými tarify a nenáročným přístupem k letecké dopravě, přičemž cestující platí navíc za vybavení, jako je odbavená zavazadla, výběr sedadel a občerstvení během letu. Letecká společnost provozuje flotilu letadel Airbus a má program pro časté cestující s názvem Free Spirit. Navzdory svému nízkonákladovému modelu čelila společnost Spirit Airlines kritice za své služby zákazníkům a poplatky.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

United Airlines je hlavní americká letecká společnost se sídlem v Chicagu, Illinois. Je to jedna z největších světových leteckých společností, která provozuje komplexní vnitrostátní i mezinárodní síť letů. United Airlines provozuje flotilu více než 800 letadel, které obsluhují více než 350 destinací ve více než 50 zemích. Letecká společnost je zakládajícím členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. United Airlines nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem MileagePlus. Letecká společnost má silný závazek k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Eurowings, Porter Airlines, Icelandair od Frankfurt nad Mohanem do New York
Porovnejte služby na palubě při cestování z Frankfurt nad Mohanem do New York pomocí plane.
Vybavení Eurowings Porter Airlines Icelandair Lufthansa WestJet Turkish Airlines Air France United Airlines Frontier Spirit Airlines LOT TAP Portugal Aer Lingus Aegean Airlines Vueling Austrian Airlines PLAY KLM Norse Atlantic Airways Wizz Air ITA Airways British Airways
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check cross check check check cross check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check check check cross cross check check check cross check check cross check cross cross cross check check check

Frankfurt nad Mohanem až New York Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
434.66kg
Autobus
465.71kg
Let
1241.89kg
Auto
993.51kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Frankfurt nad Mohanem do New York?
Tiket let od Frankfurt nad Mohanem do New York je 16 558,32 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 10 444,34 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Frankfurt nad Mohanem do New York?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Frankfurt nad Mohanem do New York, je 10 444,34 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Frankfurt nad Mohanem a New York krát let?
Frankfurt nad Mohanem až New York je 6 209,44 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Frankfurt nad Mohanem a New York?
Frankfurt nad Mohanem až New York je v průměru 4 h 24 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Frankfurt nad Mohanem do New York?
Frankfurt nad Mohanem až New York je pokryta operátory 32. Na Virail Eurowings, Singapore Airlines Cargo, Porter Airlines, Icelandair, Lufthansa, WestJet, Turkish Airlines, Air France, United Airlines, Frontier, Xr, SAS Braathens, Spirit Airlines, Z0, Aero-Service, LOT, TAP Portugal, Aer Lingus, President Airlines, Aegean Airlines, Vueling, Austrian Airlines, Aero Services Executive, Swiss International Air Lines, Condor Flugdienst, easyJet UK, PLAY, KLM, Norse Atlantic Airways, Norwegian Air Shuttle, Wizz Air, ITA Airways, British Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Frankfurt nad Mohanem na New York?
Frankfurt nad Mohanem až New York má průměrně 131 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Frankfurt nad Mohanem do New York?
První let z Frankfurt nad Mohanem na New York odlétá v 4:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Frankfurt nad Mohanem na New York?
Nejnovější let z Frankfurt nad Mohanem na New York odjíždí v 22:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Frankfurt nad Mohanem do New York?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 10 444,34 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Frankfurt nad Mohanem na New York?
V průměru existuje 5 od Frankfurt nad Mohanem až po New York.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Frankfurt nad Mohanem do New York by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Frankfurt nad Mohanem a New York je 0 h 15 min.
Existuje přímé let z Frankfurt nad Mohanem na New York?
Ano, mezi Frankfurt nad Mohanem a New York je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Frankfurt nad Mohanem až New York od let?
Cesta let od Frankfurt nad Mohanem k New York vytváří emise CO2 1241.89kg.

Přejděte na místní z Frankfurt nad Mohanem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Frankfurt nad Mohanem

Mezinárodní trasy z Frankfurt nad Mohanem a blízkých oblastí

Další destinace od Frankfurt nad Mohanem

Hlavní trasy do stanice New York

Další oblíbené trasy