Let Kolín nad Rýnem - Dortmund ceny od 2 648,29 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Kolín nad Rýnem až Dortmund od let

Cesta z Kolín nad Rýnem do Dortmund za let je 74,07 km a trvá 22 h 30 min. Denně jede 76 spojů, přičemž první odjíždí v 0:10 a poslední v 23:35. Je možné cestovat z Kolín nad Rýnem na Dortmund pomocí let již za 2 648,29 Kč nebo až za 26 378,15 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 648,29 Kč.

Nejnižší cena2 648,29 Kč
Doba trvání cesty22 h 30 min
Připojení za den76
Nejnižší cena2 648,29 Kč
Nejvyšší cena26 378,15 Kč
První odjezd0:10
Poslední odjezd23:35
Vzdálenost74,07 km
OdjezdKolín nad Rýnem
PříjezdDortmund
NosičeHéli Sécurité Helicopter Airlines, SunExpressVíce

Let Vstupenky od Kolín nad Rýnem do Dortmund

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Kolín nad Rýnem do Dortmund

Levné vstupenky let od Kolín nad Rýnem do Dortmund
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Kolín nad Rýnem do Dortmund.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Kolín nad Rýnem do Dortmund, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Kolín nad Rýnem na Dortmund.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Kolín nad Rýnem až Dortmund

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Kolín nad Rýnem do Dortmund

Nejlevnější letenky Kolín nad Rýnem – Dortmund lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 671,34 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Dortmund letadlem

Pokud cestujete do Dortmund letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Arabia Maroc je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maroku. Byla založena v roce 2009 jako společný podnik mezi Air Arabia a marockými investory. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Jeho hlavní uzel se nachází na mezinárodním letišti Mohammed V v Casablance. Air Arabia Maroc provozuje flotilu moderních letadel Airbus A320 a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování během letu a povolených zavazadel. Letecká společnost si klade za cíl poskytovat svým zákazníkům dostupnou leteckou dopravu při zachování vysokých standardů bezpečnosti a pohodlí.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě SunExpress, Lufthansa, Vueling od Kolín nad Rýnem do Dortmund
Porovnejte služby na palubě při cestování z Kolín nad Rýnem do Dortmund pomocí plane.
Vybavení SunExpress Lufthansa Vueling Wizz Air Air Arabia Maroc Olympic Air Air France Pegasus Airlines LOT Eurowings Austrian Airlines Aegean Airlines Turkish Airlines Tunisair Corendon Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check cross check check check check check check check check cross check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check cross cross cross check check cross check check check check cross

Kolín nad Rýnem až Dortmund Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
5.18kg
Autobus
5.56kg
Let
14.81kg
Auto
11.85kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Kolín nad Rýnem do Dortmund?
Tiket let od Kolín nad Rýnem do Dortmund je 11 014,77 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 648,29 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Kolín nad Rýnem do Dortmund?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Kolín nad Rýnem do Dortmund, je 2 648,29 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Kolín nad Rýnem a Dortmund krát let?
Kolín nad Rýnem až Dortmund je 74,07 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Kolín nad Rýnem a Dortmund?
Kolín nad Rýnem až Dortmund je v průměru 22 h 30 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Kolín nad Rýnem do Dortmund?
Kolín nad Rýnem až Dortmund je pokryta operátory 25. Na Virail Héli Sécurité Helicopter Airlines, SunExpress, Lufthansa, Swiss International Air Lines, Vueling, YST, Wizz Air, Air Bagan, Iberia Airlines, Futura International Airways, Air Arabia Maroc, Aero Services Executive, Olympic Air, Air France, easyJet UK, Pegasus Airlines, LOT, Eurowings, Austrian Airlines, Aegean Airlines, Valuair, Turkish Airlines, President Airlines, Tunisair, Corendon Airlines, Nouvel Air Tunisie můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Kolín nad Rýnem na Dortmund?
Kolín nad Rýnem až Dortmund má průměrně 76 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Kolín nad Rýnem do Dortmund?
První let z Kolín nad Rýnem na Dortmund odlétá v 0:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Kolín nad Rýnem na Dortmund?
Nejnovější let z Kolín nad Rýnem na Dortmund odjíždí v 23:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Kolín nad Rýnem do Dortmund?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 648,29 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Kolín nad Rýnem do Dortmund by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Kolín nad Rýnem a Dortmund je 3 h 10 min.
Existuje přímé let z Kolín nad Rýnem na Dortmund?
Ano, mezi Kolín nad Rýnem a Dortmund je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Kolín nad Rýnem až Dortmund od let?
Cesta let od Kolín nad Rýnem k Dortmund vytváří emise CO2 14.81kg.

Přejděte na místní z Kolín nad Rýnem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Kolín nad Rýnem

Mezinárodní trasy z Kolín nad Rýnem a blízkých oblastí

Další destinace od Kolín nad Rýnem

Hlavní trasy do stanice Dortmund

Podobné trasy

Další oblíbené trasy