Let Hannover - Dortmund ceny od 4 916,13 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Hannover až Dortmund od let

Cesta z Hannover do Dortmund za let je 182,41 km a trvá 23 h 47 min. Denně jede 83 spojů, přičemž první odjíždí v 0:50 a poslední v 21:45. Je možné cestovat z Hannover na Dortmund pomocí let již za 4 916,13 Kč nebo až za 18 837,12 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 916,13 Kč.

Nejnižší cena4 916,13 Kč
Doba trvání cesty23 h 47 min
Připojení za den83
Nejnižší cena4 916,13 Kč
Nejvyšší cena18 837,12 Kč
První odjezd0:50
Poslední odjezd21:45
Vzdálenost182,41 km
OdjezdHannover
PříjezdDortmund
NosičeCorendon Airlines, Futura International AirwaysVíce

Let Vstupenky od Hannover do Dortmund

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Hannover do Dortmund

Levné vstupenky let od Hannover do Dortmund
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Hannover do Dortmund.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Hannover do Dortmund, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Hannover na Dortmund.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Hannover až Dortmund

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Hannover do Dortmund

Nejlevnější letenky Hannover – Dortmund lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 673,82 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Dortmund letadlem

Pokud cestujete do Dortmund letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Corendon Airlines, Austrian Airlines, Wizz Air od Hannover do Dortmund
Porovnejte služby na palubě při cestování z Hannover do Dortmund pomocí plane.
Vybavení Corendon Airlines Austrian Airlines Wizz Air KLM Lufthansa Vueling SunExpress Eurowings Aegean Airlines Pegasus Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross check cross cross cross check check

Hannover až Dortmund Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
12.77kg
Autobus
13.68kg
Let
36.48kg
Auto
29.19kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Hannover do Dortmund?
Tiket let od Hannover do Dortmund je 10 855,23 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 916,13 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Hannover do Dortmund?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Hannover do Dortmund, je 4 916,13 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Hannover a Dortmund krát let?
Hannover až Dortmund je 182,41 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Hannover a Dortmund?
Hannover až Dortmund je v průměru 23 h 47 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 7 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Hannover do Dortmund?
Hannover až Dortmund je pokryta operátory 21. Na Virail Corendon Airlines, Futura International Airways, Valuair, Swiss International Air Lines, Condor Flugdienst, XZ, Austrian Airlines, Wizz Air, TUI fly Deutschland, easyJet UK, KLM, Lufthansa, Vueling, SunExpress, Wind Jet, Eurowings, Aegean Airlines, Independent Carrier (ICAR), Big Sky Airlines, Pegasus Airlines, Aero Services Executive, Albastar můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Hannover na Dortmund?
Hannover až Dortmund má průměrně 83 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Hannover do Dortmund?
První let z Hannover na Dortmund odlétá v 0:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Hannover na Dortmund?
Nejnovější let z Hannover na Dortmund odjíždí v 21:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Hannover do Dortmund?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 916,13 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Hannover do Dortmund by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Hannover a Dortmund je 7 h 15 min.
Existuje přímé let z Hannover na Dortmund?
Ano, mezi Hannover a Dortmund je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Hannover až Dortmund od let?
Cesta let od Hannover k Dortmund vytváří emise CO2 36.48kg.

Přejděte na místní z Hannover

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Hannover

Mezinárodní trasy z Hannover a blízkých oblastí

Další destinace od Hannover

Hlavní trasy do stanice Dortmund

Podobné trasy

Další oblíbené trasy