Let Frankfurt nad Mohanem - Tokio ceny od 9 065,75 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Frankfurt nad Mohanem až Tokio od let

Cesta z Frankfurt nad Mohanem do Tokio za let je 9 341,88 km a trvá 29 h 29 min. Denně jede 141 spojů, přičemž první odjíždí v 3:00 a poslední v 23:30. Je možné cestovat z Frankfurt nad Mohanem na Tokio pomocí let již za 9 065,75 Kč nebo až za 71 413,43 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 9 065,75 Kč.

Nejnižší cena9 065,75 Kč
Doba trvání cesty29 h 29 min
Připojení za den141
Nejnižší cena9 065,75 Kč
Nejvyšší cena71 413,43 Kč
První odjezd3:00
Poslední odjezd23:30
Vzdálenost9 341,88 km
OdjezdFrankfurt nad Mohanem
PříjezdTokio
NosičeNorwegian Air Sweden, AIRDOVíce

Let Vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Tokio

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Virail najde pro Vás lety v pracovní dny od Frankfurt nad Mohanem do Tokio

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Frankfurt nad Mohanem do Tokio. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Tokio.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Frankfurt nad Mohanem Tokio?

Ceny levných letenek na lety z Frankfurt nad Mohanem Tokio jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 9 065,75 Kč.

Jak dlouho trvá, než se dostat Tokio letadlem?

První let opouští Frankfurt nad Mohanem na 3:00, přičemž poslední z nich se dostat do Tokio je naplánováno na 23:30. Nejrychlejší přímé lety z Frankfurt nad Mohanem Tokio trvat jen 12 h 45 min.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Tokio?

Frankfurt am Main Hbf,Falkstraße, Frankfurt a.M.,Brauerei, Frankfurt a.M. a Tokyo Haneda,Narita Airport Terminal 1 North Wing jsou odletové a příletové ariports v Frankfurt nad Mohanem a Tokio.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Frankfurt nad Mohanem do Tokio

Levné vstupenky let od Frankfurt nad Mohanem do Tokio
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Frankfurt nad Mohanem do Tokio.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Frankfurt nad Mohanem do Tokio, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Frankfurt nad Mohanem na Tokio.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Frankfurt nad Mohanem až Tokio

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Frankfurt nad Mohanem do Tokio

Nejlevnější letenky Frankfurt nad Mohanem – Tokio lze najít již za 10 855,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 18 808,76 Kč. Nejdražší tiket může stát až 65 783,41 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Tokio letadlem

Pokud cestujete do Tokio letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Astana je vlajková letecká společnost Kazachstánu se sídlem v Almaty. Byla založena v roce 2001 jako společný podnik mezi kazašskou vládou a British Airways. Letecká společnost provozuje flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 767, Airbusů A320 a Embraer E190, a obsluhuje přes 60 destinací po celém světě. Air Astana získala za své služby řadu ocenění, včetně ceny Skytrax pro nejlepší leteckou společnost ve Střední Asii a Indii šest let po sobě. Letecká společnost se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání biopaliv a investice do letadel s vyšší spotřebou paliva.

Air Busan je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Busanu v Jižní Koreji. Byla založena v roce 2007 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do různých destinací v Asii. Letecká společnost je dceřinou společností Asiana Airlines a má flotilu moderních letadel, včetně Airbusů A320 a A321. Air Busan nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Letecká společnost získala několik ocenění za kvalitu svých služeb a bezpečnostní standardy, díky čemuž je oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří hledají cenově dostupné a spolehlivé letecké cestování v Asii.

Air China je vlajkovou leteckou společností Čínské lidové republiky. Byla založena v roce 1988 a sídlí v Pekingu. Letecká společnost provozuje flotilu více než 400 letadel a obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air China je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně přepravy cestujících a nákladu, jakož i údržby letadel a pozemního odbavování. Air China se zavázala poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu a za své služby a výkon získala řadu ocenění.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

AirAsia je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Malajsii, která provozuje lety do více než 165 destinací po celé Asii, Austrálii a na Středním východě. Byla založena v roce 1993 a od té doby se stala jednou z největších leteckých společností v regionu s flotilou více než 250 letadel. AirAsia je známá svými cenově dostupnými tarify, které umožňuje jednoduchý přístup k letecké dopravě. Cestující si mohou za příplatek přidat další služby, jako je jídlo, povolená zavazadla a výběr sedadla. Letecká společnost také nabízí věrnostní program nazvaný BIG, který členům umožňuje získávat a uplatňovat body za lety a další odměny.

AirAsia X je nízkonákladová letecká společnost na dlouhé vzdálenosti se sídlem v Malajsii. Je dceřinou společností AirAsia, jednoho z největších nízkonákladových dopravců v Asii. AirAsia X provozuje lety do destinací v Asii, Austrálii, na Novém Zélandu, na Středním východě a ve Spojených státech. Letecká společnost nabízí řadu tříd kabin, včetně ekonomické, prémiové ekonomické a obchodní třídy. AirAsia X je známá svými nízkými tarify a nenáročným přístupem k letecké dopravě, přičemž cestující platí navíc za vybavení, jako je jídlo, zavazadla a výběr sedadel. Navzdory svému zaměření na rozpočet získala AirAsia X několik ocenění za své služby a bezpečnost.

Akasa Air je nový typ klimatizačního systému, který k chlazení vzduchu využívá vodu namísto tradičních chladiv. Systém funguje tak, že horký vzduch prochází přes mokrý filtr, který vzduch ochlazuje odpařováním. Ochlazený vzduch pak cirkuluje zpět do místnosti, což poskytuje pohodlné a energeticky účinné řešení chlazení. Akasa Air je navržena tak, aby byla šetrná k životnímu prostředí, spotřebovává až o 90 % méně energie než tradiční klimatizační systémy a neprodukuje žádné škodlivé emise. Systém se také snadno instaluje a udržuje, což z něj činí nákladově efektivní a udržitelnou alternativu k tradiční klimatizaci.

Asiana Airlines je jihokorejská letecká společnost, která byla založena v roce 1988. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 90 destinací v Asii, Evropě, Severní Americe a Oceánii. Asiana Airlines je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost získala za své služby řadu ocenění, včetně 5hvězdičkového hodnocení Skytrax po dobu 12 po sobě jdoucích let. Asiana Airlines je známá pro své pohodlné sezení, zábavu na palubě a vysoce kvalitní jídla. Letecká společnost také nabízí věrnostní program s názvem Asiana Club, který členům umožňuje získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další výhody.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

China Airlines je národním dopravcem Tchaj-wanu, který provozuje lety do více než 100 destinací po celém světě. Společnost byla založena v roce 1959 a stala se jednou z největších leteckých společností v Asii s flotilou více než 80 letadel. China Airlines nabízí řadu služeb, včetně přepravy cestujících a nákladu, jakož i služeb pozemní manipulace a údržby. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam, která umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle u partnerských leteckých společností. Společnost China Airlines se zavázala poskytovat svým cestujícím bezpečné, spolehlivé a pohodlné cestování a získala řadu ocenění za své služby a výkon.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

EVA Air je tchajwanská letecká společnost, která byla založena v roce 1989. Je členem Star Alliance a provozuje flotilu více než 70 letadel do více než 60 destinací po celém světě. EVA Air je známá svými vysoce kvalitními službami se zaměřením na pohodlí a luxus. Letecká společnost nabízí řadu kabinových tříd, včetně Royal Laurel Class, Premium Laurel Class a Economy Class. EVA Air je také známá svými lety s tématem Hello Kitty, které mají speciální vybavení a dekorace. Letecká společnost získala za své služby řadu ocenění, včetně ocenění Skytrax 5-Star Airline.

Etihad Airways je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů se sídlem v Abu Dhabi. Byla založena v roce 2003 a od té doby se stala jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 100 letadel a sítí více než 80 destinací po celém světě. Etihad Airways je známá svými luxusními a inovativními produkty a službami, včetně oceněných kabin první a business třídy, zábavy na palubě a možností stravování. Letecká společnost se také zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nízkou spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů na palubě.

EuroAtlantic Airways je portugalská letecká společnost, která provozuje charterové a pravidelné lety do destinací v Evropě, Africe a Americe. Letecká společnost byla založena v roce 1993 a sídlí v portugalském Lisabonu. EuroAtlantic Airways provozuje flotilu letadel Boeing 767 a 777 a poskytuje služby, jako je přeprava cestujících, nákladní přeprava a leasing letadel. Letecká společnost klade velký důraz na bezpečnost a kvalitu a za své služby získala několik ocenění. EuroAtlantic Airways také provozuje dceřinou leteckou společnost Hi Fly, která se specializuje na pronájem letadel s posádkou jiným leteckým společnostem.

Gulf Air je národní letecká společnost Bahrajnského království se sídlem v Muharraq. Byla založena v roce 1950 a provozuje lety do více než 50 destinací na Středním východě, v Asii, Evropě a Africe. Flotila Gulf Air se skládá z moderních letadel Airbus a Boeing a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně World Travel Awards za nejlepší obchodní třídu aerolinek na Středním východě a webové stránky předních leteckých společností na Středním východě. Gulf Air se zavazuje poskytovat svým cestujícím bezpečné, spolehlivé a pohodlné cestování.

Hong Kong Airlines je letecká společnost s kompletními službami se sídlem v Hong Kongu. Byla založena v roce 2006 a provozuje lety do více než 30 destinací v Asii, Evropě, Severní Americe a Oceánii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A320, A330 a A350. Hong Kong Airlines nabízí řadu kabinových tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class. Letecká společnost je známá svými dostupnými tarify a kvalitními službami se zaměřením na poskytování pohodlného a příjemného cestování pro své cestující. Hong Kong Airlines je členem skupiny HNA, jednoho z největších čínských konglomerátů.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Japan Airlines (JAL) je vlajková letecká společnost Japonska se sídlem v Tokiu. Byla založena v roce 1951 a provozuje flotilu více než 170 letadel, která obsluhuje 92 destinací ve 20 zemích. JAL je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí řadu tříd, včetně první, obchodní, prémiové ekonomické a ekonomické. JAL získala za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byla Skytraxem v roce 2019 jmenována světovou nejlepší ekonomickou třídou a nejlepším sedadlem ekonomické třídy. Letecká společnost se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí.

Jeju Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Jižní Koreji. Byla založena v roce 2005 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do různých destinací v Asii. Hlavním uzlem letecké společnosti je mezinárodní letiště Jeju a má také sekundární uzly na mezinárodním letišti Gimpo a mezinárodním letišti Incheon. Jeju Air provozuje flotilu moderních letadel Boeing 737 a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a bezpečnost a je známá svými dostupnými tarify a pohodlnými jízdními řády.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Malaysia Airlines je vlajková letecká společnost Malajsie se sídlem v Kuala Lumpur. Provozuje lety do více než 60 destinací po celé Asii, Austrálii, Evropě a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1947 jako Malayan Airways a později byla v roce 1963 přejmenována na Malaysia Airlines. Je členem aliance leteckých společností oneworld a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbusů A330, A350 a Boeingů 737. Malaysia Airlines čelila v posledních letech několika výzvám, včetně zmizení letu MH370 v roce 2014 a sestřelení letu MH17 nad Ukrajinou ve stejném roce.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

#CHYBA!

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

Shanghai Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Šanghaji v Číně. Byla založena v roce 1985 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost je dceřinou společností China Eastern Airlines a je členem aliance SkyTeam. Shanghai Airlines má flotilu více než 100 letadel, včetně Boeingů 737, 787 a Airbusů A330. Letecká společnost provozuje lety do více než 140 destinací v Číně a po celém světě, včetně Asie, Evropy a Severní Ameriky. Shanghai Airlines je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnost.

Sichuan Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Chengdu v provincii Sichuan. Byla založena v roce 1986 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost má flotilu více než 150 letadel, včetně Airbusů A320, A330 a A350. Sichuan Airlines obsluhuje více než 100 destinací v Číně a po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky a Austrálie. Letecká společnost je známá svou pikantní sečuánskou kuchyní podávanou na palubě a svým závazkem k bezpečnosti a zákaznickým službám. Sichuan Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, která zahrnuje letecké společnosti jako United Airlines, Lufthansa a Air Canada.

Skymark Airlines je nízkonákladová japonská letecká společnost se sídlem v Tokiu. Byla založena v roce 1996 a provozuje vnitrostátní lety v rámci Japonska. Skymark Airlines má flotilu letadel Airbus A330 a Boeing 737 a obsluhuje destinace jako Sapporo, Fukuoka, Okinawa a Kagošima. Letecká společnost nabízí řadu možností tarifů, včetně základní ekonomické a prémiové ekonomiky, a má program pro časté cestující s názvem Skymark Smile Club. Skymark Airlines se v minulosti potýkaly s finančními potížemi, včetně bankrotu v roce 2015, ale od té doby se restrukturalizovaly a nadále působí jako nízkonákladový dopravce v Japonsku.

Spring Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Šanghaji v Číně. Byla založena v roce 2004 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A320 a má reputaci nabízející cenově dostupné tarify a nenáročné služby. Spring Airlines se silně zaměřuje na technologie a inovace s funkcemi, jako je online odbavení a mobilní palubní vstupenky. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší nízkonákladový dopravce“ na World Airline Awards 2019.

Spring Airlines Japan je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Tokiu v Japonsku. Je dceřinou společností Spring Airlines, čínského nízkonákladového dopravce. Spring Airlines Japan provozuje vnitrostátní lety v rámci Japonska a také mezinárodní lety do Číny, Tchaj-wanu a Jižní Koreje. Letecká společnost byla založena v roce 2012 a zahájila činnost v roce 2014. Provozuje flotilu letadel Airbus A320 a zaměřuje se na poskytování cenově dostupné letecké dopravy zákazníkům. Spring Airlines Japan má pověst dochvilnosti a za své služby získala několik ocenění, včetně ocenění Nejlepší nízkonákladový dopravce na World Airline Awards 2019.

T'way Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Jižní Koreji. Byla založena v roce 2010 a provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Asii, včetně Japonska, Číny, Vietnamu a na Filipíny. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737-800 a 737-900ER a nabízí cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. T'way Air se zaměřuje na bezpečnost a získal několik ocenění za své včasné výkony a služby zákazníkům. Letecká společnost si klade za cíl poskytovat zákazníkům cenově dostupné možnosti letecké dopravy při zachování vysokých standardů kvality a bezpečnosti.

Thai AirAsia je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Bangkoku v Thajsku. Je dceřinou společností AirAsia, malajské nízkonákladové letecké společnosti. Thai AirAsia provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do různých destinací v Asii, včetně Číny, Indie, Japonska, Jižní Koreje a Vietnamu. Letecká společnost má flotilu letadel Airbus A320 a nabízí řadu služeb, včetně jídla během letu, výběru sedadel a povolených zavazadel. Thai AirAsia je známá svými dostupnými tarify a za své služby získala několik ocenění, včetně ocenění Nejlepší světová nízkonákladová letecká společnost na Skytrax World Airline Awards v roce 2019.

Thai Vietjet Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Thajsku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Jedná se o společný podnik mezi vietnamskou leteckou společností Vietjet Air a thajskou leteckou společností Kan Air. Letecká společnost byla založena v roce 2014 a zahájila provoz v roce 2015. Thai Vietjet Air provozuje flotilu letadel Airbus A320 a obsluhuje destinace v Thajsku, Vietnamu, Číně, Tchaj-wanu, Jižní Koreji, Japonsku a Indii. Letecká společnost nabízí řadu služeb včetně online odbavení, stravování za letu a povolených zavazadel. Thai Vietjet Air si klade za cíl poskytovat cestujícím cenově dostupné možnosti letecké dopravy při zachování vysokých bezpečnostních standardů.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Uzbekistan Airways je národní letecká společnost Uzbekistánu se sídlem v Taškentu. Provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Asii, Evropě a Severní Americe. Letecká společnost byla založena v roce 1992 po rozpadu Sovětského svazu a od té doby se rozrostla a stala se jednou z největších leteckých společností ve Střední Asii. Uzbekistan Airways provozuje flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A320 a Boeing 767. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Uzbekistan Airways je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Vietnam Airlines je národní vlajkový dopravce Vietnamu se sídlem v Hanoji. Byla založena v roce 1956 a provozuje lety do 64 destinací v 17 zemích včetně Asie, Evropy a Austrálie. Letecká společnost má flotilu více než 100 letadel, včetně Airbusu A350, Boeingu 787 a Boeingu 777. Vietnam Airlines je členem aliance SkyTeam a má smlouvy o codeshare s několika leteckými společnostmi, včetně Delta Air Lines, Air France a KLM. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně ekonomické, prémiové ekonomické a business třídy, stejně jako nákladní služby. Společnost Vietnam Airlines se zavázala poskytovat svým cestujícím bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Oman Air, Asiana Airlines, Eurowings od Frankfurt nad Mohanem do Tokio
Porovnejte služby na palubě při cestování z Frankfurt nad Mohanem do Tokio pomocí plane.
Vybavení Oman Air Asiana Airlines Eurowings Cathay Pacific British Airways Hong Kong Airlines SunExpress Jetstar Wizz Air Pegasus Airlines Turkish Airlines Vueling IndiGo ITA Airways Thai AirAsia Jeju Air Gulf Air Ryanair Aegean Airlines Shanghai Airlines Vistara Qatar Airways TAROM AirAsia Akasa Air Japan Airlines Flynas AirAsia X KLM EVA Air Malaysia Airlines Thai Vietjet Air Austrian Airlines Air China Sichuan Airlines Etihad Airways Uzbekistan Airways Cebu Pacific Air France China Airlines Air Europa Philippines AirAsia Vietnam Airlines Air Astana Croatia Airlines Lufthansa LOT Finnair T'way Air Spring Airlines Air Serbia Hahn Air
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check cross check check check check check check check check check check check check check cross check check check check check check check check cross cross cross check check check check check check check check check cross cross check cross check cross check check check check check cross cross check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check check check cross check check check check cross check check check cross check check check check check check check check check check cross check cross cross check check check check check check check check cross cross cross cross check check check check check cross cross check check check

Frankfurt nad Mohanem až Tokio Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
653.93kg
Autobus
700.64kg
Let
1868.38kg
Auto
1494.7kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Frankfurt nad Mohanem do Tokio?
Tiket let od Frankfurt nad Mohanem do Tokio je 21 109,83 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 9 065,75 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Frankfurt nad Mohanem do Tokio?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Frankfurt nad Mohanem do Tokio, je 9 065,75 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Frankfurt nad Mohanem a Tokio krát let?
Frankfurt nad Mohanem až Tokio je 9 341,88 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Frankfurt nad Mohanem a Tokio?
Frankfurt nad Mohanem až Tokio je v průměru 29 h 29 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 12 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Frankfurt nad Mohanem do Tokio?
Frankfurt nad Mohanem až Tokio je pokryta operátory 101. Na Virail Norwegian Air Sweden, AIRDO, Oman Air, Valuair, Asiana Airlines, Eurowings, Cathay Pacific, British Airways, Hong Kong Airlines, SunExpress, Jetstar, Sierra National Airlines, Zipair Tokyo, Wizz Air, Hong Kong Express Airways, Pegasus Airlines, Turkish Airlines, 2GO, Vueling, IndiGo, Thai Airways International, ITA Airways, Swedline Express, Florida West International Airways, KE, Thai AirAsia, Jeju Air, Gulf Air, TUI fly Deutschland, Ryanair, China Eastern Airlines, Mesaba Airlines, Aegean Airlines, Condor Flugdienst, Star Flyer, Shanghai Airlines, Vistara, Qatar Airways, TAROM, Aero Services Executive, Swiss International Air Lines, Open Skies Consultative Commission, AirAsia, Akasa Air, Kingfisher Airlines, Japan Airlines, Flynas, Air Busan, Futura International Airways, Emirates Airlines, Jetstar Asia Airways, Egyptair, AirAsia X, KLM, EVA Air, Air Bagan, Intercontinental de Aviación, Malaysia Airlines, G9, Thai Vietjet Air, Austrian Airlines, Air China, Sichuan Airlines, Transbrasil, Iberia Airlines, Etihad Airways, Xiamen Airlines, Uzbekistan Airways, EuroAtlantic Airways, Monarch Airlines, Cebu Pacific, Singapore Airlines Cargo, Air Ivoire, Air France, China Airlines, Antinea Airlines, Arcus-Air Logistic, Jet2.com, Air Europa, Jubba Airways, Thai Lion Mentari, Philippines AirAsia, Vietnam Airlines, China Southern Airlines, Malindo Airways, Air Astana, Croatia Airlines, Air India Limited, Lufthansa, Spring Airlines Japan, LOT, MIAT Mongolian Airlines, easyJet UK, Finnair, T'way Air, SAS Braathens, Spring Airlines, All Nippon Airways, Air Serbia, Jatayu Airlines, Skymark Airlines, Hahn Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Frankfurt nad Mohanem na Tokio?
Frankfurt nad Mohanem až Tokio má průměrně 141 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Frankfurt nad Mohanem do Tokio?
První let z Frankfurt nad Mohanem na Tokio odlétá v 3:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Frankfurt nad Mohanem na Tokio?
Nejnovější let z Frankfurt nad Mohanem na Tokio odjíždí v 23:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Frankfurt nad Mohanem do Tokio?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 9 065,75 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Frankfurt nad Mohanem na Tokio?
V průměru existuje 3 od Frankfurt nad Mohanem až po Tokio.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Frankfurt nad Mohanem do Tokio by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Frankfurt nad Mohanem a Tokio je 12 h 45 min.
Existuje přímé let z Frankfurt nad Mohanem na Tokio?
Ano, mezi Frankfurt nad Mohanem a Tokio je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Frankfurt nad Mohanem až Tokio od let?
Cesta let od Frankfurt nad Mohanem k Tokio vytváří emise CO2 1868.38kg.

Přejděte na místní z Frankfurt nad Mohanem

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Frankfurt nad Mohanem

Mezinárodní trasy z Frankfurt nad Mohanem a blízkých oblastí

Další destinace od Frankfurt nad Mohanem

Hlavní trasy do stanice Tokio

Podobné trasy

Další oblíbené trasy