Let Stuttgart - Kolín nad Rýnem ceny od 2 829,26 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Stuttgart až Kolín nad Rýnem od let

Cesta z Stuttgart do Kolín nad Rýnem za let je 287,86 km a trvá 16 h 20 min. Denně jede 78 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 22:20. Je možné cestovat z Stuttgart na Kolín nad Rýnem pomocí let již za 2 829,26 Kč nebo až za 21 970,59 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 829,26 Kč.

Nejnižší cena2 829,26 Kč
Doba trvání cesty16 h 20 min
Připojení za den78
Nejnižší cena2 829,26 Kč
Nejvyšší cena21 970,59 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd22:20
Vzdálenost287,86 km
OdjezdStuttgart
PříjezdKolín nad Rýnem
NosičeSunExpress, LufthansaVíce

Let Vstupenky od Stuttgart do Kolín nad Rýnem

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Stuttgart do Kolín nad Rýnem

Levné vstupenky let od Stuttgart do Kolín nad Rýnem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Stuttgart do Kolín nad Rýnem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Stuttgart do Kolín nad Rýnem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Stuttgart na Kolín nad Rýnem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Stuttgart až Kolín nad Rýnem

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Stuttgart do Kolín nad Rýnem

Nejlevnější letenky Stuttgart – Kolín nad Rýnem lze najít již za 1 704,96 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 278,19 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 353,90 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kolín nad Rýnem letadlem

Pokud cestujete do Kolín nad Rýnem letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě SunExpress, Lufthansa, KLM od Stuttgart do Kolín nad Rýnem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Stuttgart do Kolín nad Rýnem pomocí plane.
Vybavení SunExpress Lufthansa KLM Wizz Air Pegasus Airlines Austrian Airlines Aegean Airlines Corendon Airlines Vueling Eurowings ITA Airways Finnair British Airways
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check cross check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check check check check cross cross cross check cross check

Stuttgart až Kolín nad Rýnem Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
20.15kg
Autobus
21.59kg
Let
57.57kg
Auto
46.06kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Stuttgart do Kolín nad Rýnem?
Tiket let od Stuttgart do Kolín nad Rýnem je 8 085,16 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 829,26 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Stuttgart do Kolín nad Rýnem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Stuttgart do Kolín nad Rýnem, je 2 829,26 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Stuttgart a Kolín nad Rýnem krát let?
Stuttgart až Kolín nad Rýnem je 287,86 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Stuttgart a Kolín nad Rýnem?
Stuttgart až Kolín nad Rýnem je v průměru 16 h 20 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Stuttgart do Kolín nad Rýnem?
Stuttgart až Kolín nad Rýnem je pokryta operátory 23. Na Virail SunExpress, Lufthansa, Aero Services Executive, KLM, Wizz Air, Pegasus Airlines, TUI fly Deutschland, easyJet UK, Austrian Airlines, Aegean Airlines, Corendon Airlines, XZ, Vueling, Wasaya Airways, Eurowings, Valuair, ITA Airways, Finnair, British Airways, Condor Flugdienst, Aus-Air, Swiss International Air Lines, LATAM Argentina, Futura International Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Stuttgart na Kolín nad Rýnem?
Stuttgart až Kolín nad Rýnem má průměrně 78 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Stuttgart do Kolín nad Rýnem?
První let z Stuttgart na Kolín nad Rýnem odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Stuttgart na Kolín nad Rýnem?
Nejnovější let z Stuttgart na Kolín nad Rýnem odjíždí v 22:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Stuttgart do Kolín nad Rýnem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 829,26 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Stuttgart do Kolín nad Rýnem by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Stuttgart a Kolín nad Rýnem je 2 h 35 min.
Existuje přímé let z Stuttgart na Kolín nad Rýnem?
Ano, mezi Stuttgart a Kolín nad Rýnem je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Stuttgart až Kolín nad Rýnem od let?
Cesta let od Stuttgart k Kolín nad Rýnem vytváří emise CO2 57.57kg.

Přejděte na místní z Stuttgart

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Stuttgart

Mezinárodní trasy z Stuttgart a blízkých oblastí

Další destinace od Stuttgart

Hlavní trasy do stanice Kolín nad Rýnem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy