Let Hannover - Kolín nad Rýnem ceny od 2 421,29 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Hannover až Kolín nad Rýnem od let

Cesta z Hannover do Kolín nad Rýnem za let je 250,06 km a trvá 14 h 1 min. Denně jede 34 spojů, přičemž první odjíždí v 1:40 a poslední v 20:35. Je možné cestovat z Hannover na Kolín nad Rýnem pomocí let již za 2 421,29 Kč nebo až za 16 981,39 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 421,29 Kč.

Nejnižší cena2 421,29 Kč
Doba trvání cesty14 h 1 min
Připojení za den34
Nejnižší cena2 421,29 Kč
Nejvyšší cena16 981,39 Kč
První odjezd1:40
Poslední odjezd20:35
Vzdálenost250,06 km
OdjezdHannover
PříjezdKolín nad Rýnem
NosičeAir Fiji, VuelingVíce

Let Vstupenky od Hanover do Cologne

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Hanover do Cologne

Levné vstupenky let od Hannover do Kolín nad Rýnem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Hannover do Kolín nad Rýnem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Hannover do Kolín nad Rýnem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Hannover na Kolín nad Rýnem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Hanover až Cologne

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Hannover do Kolín nad Rýnem

Nejlevnější letenky Hannover – Kolín nad Rýnem lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 695,74 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kolín nad Rýnem letadlem

Pokud cestujete do Kolín nad Rýnem letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Vueling, Turkish Airlines, British Airways od Hannover do Kolín nad Rýnem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Hannover do Kolín nad Rýnem pomocí plane.
Vybavení Vueling Turkish Airlines British Airways Eurowings Corendon Airlines Austrian Airlines SunExpress Ryanair Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross cross check cross check check

Hannover až Kolín nad Rýnem Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
17.5kg
Autobus
18.75kg
Let
50.01kg
Auto
40.01kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Hannover do Kolín nad Rýnem?
Tiket let od Hannover do Kolín nad Rýnem je 5 111,71 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 421,29 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Hannover do Kolín nad Rýnem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Hannover do Kolín nad Rýnem, je 2 421,29 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Hannover a Kolín nad Rýnem krát let?
Hannover až Kolín nad Rýnem je 250,06 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Hannover a Kolín nad Rýnem?
Hannover až Kolín nad Rýnem je v průměru 14 h 1 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Hannover do Kolín nad Rýnem?
Hannover až Kolín nad Rýnem je pokryta operátory 13. Na Virail Air Fiji, Vueling, Turkish Airlines, easyJet UK, British Airways, Eurowings, Swiss International Air Lines, SAS Braathens, Futura International Airways, Corendon Airlines, Austrian Airlines, SunExpress, Ryanair, Lufthansa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Hannover na Kolín nad Rýnem?
Hannover až Kolín nad Rýnem má průměrně 34 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Hannover do Kolín nad Rýnem?
První let z Hannover na Kolín nad Rýnem odlétá v 1:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Hannover na Kolín nad Rýnem?
Nejnovější let z Hannover na Kolín nad Rýnem odjíždí v 20:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Hannover do Kolín nad Rýnem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 421,29 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Hannover do Kolín nad Rýnem by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Hannover a Kolín nad Rýnem je 4 h 15 min.
Existuje přímé let z Hannover na Kolín nad Rýnem?
Ano, mezi Hannover a Kolín nad Rýnem je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Hannover až Kolín nad Rýnem od let?
Cesta let od Hannover k Kolín nad Rýnem vytváří emise CO2 50.01kg.

Přejděte na místní z Hannover

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Hannover

Mezinárodní trasy z Hannover a blízkých oblastí

Další destinace od Hannover

Hlavní trasy do stanice Kolín nad Rýnem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy