Let Lipsko - Brémy ceny od 4 067,55 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Lipsko až Brémy od let

Cesta z Lipsko do Brémy za let je 310,45 km a trvá 14 h 11 min. Denně jede 30 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 20:50. Je možné cestovat z Lipsko na Brémy pomocí let již za 4 067,55 Kč nebo až za 23 211,80 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 067,55 Kč.

Nejnižší cena4 067,55 Kč
Doba trvání cesty14 h 11 min
Připojení za den30
Nejnižší cena4 067,55 Kč
Nejvyšší cena23 211,80 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd20:50
Vzdálenost310,45 km
OdjezdLipsko
PříjezdBrémy
NosičeEurowings, Wizz AirVíce

Let Vstupenky od Leipzig do Bremen

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Leipzig do Bremen

Levné vstupenky let od Lipsko do Brémy
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Brémy.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Brémy, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Brémy.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Leipzig až Bremen

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Brémy

Nejlevnější letenky Lipsko – Brémy lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 696,86 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brémy letadlem

Pokud cestujete do Brémy letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Eurowings, Wizz Air, Ryanair od Lipsko do Brémy
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Brémy pomocí plane.
Vybavení Eurowings Wizz Air Ryanair Austrian Airlines Turkish Airlines SunExpress Vueling Lufthansa KLM Aegean Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check check cross cross check cross check

Lipsko až Brémy Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
21.73kg
Autobus
23.28kg
Let
62.09kg
Auto
49.67kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Brémy?
Tiket let od Lipsko do Brémy je 9 667,85 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 067,55 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Brémy?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Brémy, je 4 067,55 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Brémy krát let?
Lipsko až Brémy je 310,45 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Brémy?
Lipsko až Brémy je v průměru 14 h 11 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Brémy?
Lipsko až Brémy je pokryta operátory 17. Na Virail Eurowings, Wizz Air, Ryanair, LATAM Argentina, Austrian Airlines, Turkish Airlines, SunExpress, Air Fiji, Vueling, Lufthansa, Dba, Condor Flugdienst, Swissair, easyJet UK, KLM, Island Express, Aegean Airlines, Futura International Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Brémy?
Lipsko až Brémy má průměrně 30 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Brémy?
První let z Lipsko na Brémy odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Brémy?
Nejnovější let z Lipsko na Brémy odjíždí v 20:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Brémy?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 067,55 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Brémy by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Brémy je 3 h 20 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Brémy?
Ano, mezi Lipsko a Brémy je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Brémy od let?
Cesta let od Lipsko k Brémy vytváří emise CO2 62.09kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Brémy

Podobné trasy

Další oblíbené trasy