Let Lipsko - Saarbrücken ceny od 3 763,33 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Lipsko až Saarbrücken od let

Cesta z Lipsko do Saarbrücken za let je 449,08 km a trvá 28 h 29 min. Denně jede 35 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 21:15. Je možné cestovat z Lipsko na Saarbrücken pomocí let již za 3 763,33 Kč nebo až za 67 990,60 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 763,33 Kč.

Nejnižší cena3 763,33 Kč
Doba trvání cesty28 h 29 min
Připojení za den35
Nejnižší cena3 763,33 Kč
Nejvyšší cena67 990,60 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd21:15
Vzdálenost449,08 km
OdjezdLipsko
PříjezdSaarbrücken
NosičeAir Europa, bmi_regionalVíce

Let Vstupenky od Lipsko do Saarbrücken

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Lipsko do Saarbrücken

Levné vstupenky let od Lipsko do Saarbrücken
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Saarbrücken.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Saarbrücken, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Saarbrücken.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Lipsko až Saarbrücken

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Saarbrücken

Nejlevnější letenky Lipsko – Saarbrücken lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 671,34 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 001,13 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Saarbrücken letadlem

Pokud cestujete do Saarbrücken letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Air Europa, Ryanair, KLM od Lipsko do Saarbrücken
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Saarbrücken pomocí plane.
Vybavení Air Europa Ryanair KLM Eurowings British Airways Condor SWISS AirBaltic Lufthansa SunExpress Wizz Air Austrian Airlines Turkish Airlines Vueling Luxair Easyjet DAT TUI fly
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check cross check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross cross check cross check check check cross check check check cross check check cross cross

Lipsko až Saarbrücken Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
31.44kg
Autobus
33.68kg
Let
89.82kg
Auto
71.85kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Saarbrücken?
Tiket let od Lipsko do Saarbrücken je 14 002,59 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 763,33 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Saarbrücken?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Saarbrücken, je 3 763,33 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Saarbrücken krát let?
Lipsko až Saarbrücken je 449,08 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Saarbrücken?
Lipsko až Saarbrücken je v průměru 28 h 29 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Saarbrücken?
Lipsko až Saarbrücken je pokryta operátory 21. Na Virail Air Europa, bmi_regional, Ryanair, KLM, Eurowings, British Airways, Condor, SWISS, Pobeda, airBaltic, Lufthansa, SunExpress, Wizz Air, Holiday Europe, Corendon, Austrian Airlines, Turkish Airlines, Vueling, Luxair, Easyjet, DAT, TUI fly můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Saarbrücken?
Lipsko až Saarbrücken má průměrně 35 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Saarbrücken?
První let z Lipsko na Saarbrücken odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Saarbrücken?
Nejnovější let z Lipsko na Saarbrücken odjíždí v 21:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Saarbrücken?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 763,33 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Saarbrücken by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Saarbrücken je 4 h 35 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Saarbrücken?
Ano, mezi Lipsko a Saarbrücken je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Saarbrücken od let?
Cesta let od Lipsko k Saarbrücken vytváří emise CO2 89.82kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Saarbrücken

Podobné trasy

Další oblíbené trasy