Let Lipsko - Düsseldorf ceny od 3 360,96 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Lipsko až Düsseldorf od let

Cesta z Lipsko do Düsseldorf za let je 389,72 km a trvá 22 h 1 min. Denně jede 107 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 19:25. Je možné cestovat z Lipsko na Düsseldorf pomocí let již za 3 360,96 Kč nebo až za 34 695,92 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 360,96 Kč.

Nejnižší cena3 360,96 Kč
Doba trvání cesty22 h 1 min
Připojení za den107
Nejnižší cena3 360,96 Kč
Nejvyšší cena34 695,92 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd19:25
Vzdálenost389,72 km
OdjezdLipsko
PříjezdDüsseldorf
NosičeEurowings, Austrian AirlinesVíce

Let Vstupenky od Leipzig do Düsseldorf

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Leipzig do Düsseldorf

Levné vstupenky let od Lipsko do Düsseldorf
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Düsseldorf.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Düsseldorf, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Düsseldorf.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Leipzig až Düsseldorf

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Düsseldorf letadlem

Pokud cestujete do Düsseldorf letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Arabia Maroc je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maroku. Byla založena v roce 2009 jako společný podnik mezi Air Arabia a marockými investory. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Jeho hlavní uzel se nachází na mezinárodním letišti Mohammed V v Casablance. Air Arabia Maroc provozuje flotilu moderních letadel Airbus A320 a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování během letu a povolených zavazadel. Letecká společnost si klade za cíl poskytovat svým zákazníkům dostupnou leteckou dopravu při zachování vysokých standardů bezpečnosti a pohodlí.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Royal Air Maroc je národní letecká společnost Maroka se sídlem v Casablance. Byla založena v roce 1953 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 90 destinací v Africe, Evropě, Severní Americe a na Středním východě. Letecká společnost má flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 737, 787 a Embraer E190. Royal Air Maroc je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a věrnostního programu s názvem Safar Flyer.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Eurowings, Austrian Airlines, Pegasus Airlines od Lipsko do Düsseldorf
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Düsseldorf pomocí plane.
Vybavení Eurowings Austrian Airlines Pegasus Airlines Air Arabia Maroc Vueling Lufthansa Turkish Airlines Corendon Airlines SunExpress Royal Air Maroc LOT
wifi WiFi check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check cross check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross cross check check cross cross check check

Lipsko až Düsseldorf Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
27.28kg
Autobus
29.23kg
Let
77.94kg
Auto
62.36kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Düsseldorf?
Tiket let od Lipsko do Düsseldorf je 11 487,28 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 360,96 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Düsseldorf?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Düsseldorf, je 3 360,96 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Düsseldorf krát let?
Lipsko až Düsseldorf je 389,72 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Düsseldorf?
Lipsko až Düsseldorf je v průměru 22 h 1 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Düsseldorf?
Lipsko až Düsseldorf je pokryta operátory 19. Na Virail Eurowings, Austrian Airlines, Pegasus Airlines, Air Arabia Maroc, Vueling, Lufthansa, Turkish Airlines, TUI fly Deutschland, Aero Services Executive, Valuair, Swiss International Air Lines, SAS Braathens, President Airlines, Corendon Airlines, Condor Flugdienst, SunExpress, Royal Air Maroc, Futura International Airways, easyJet UK, LOT můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Düsseldorf?
Lipsko až Düsseldorf má průměrně 107 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Düsseldorf?
První let z Lipsko na Düsseldorf odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Düsseldorf?
Nejnovější let z Lipsko na Düsseldorf odjíždí v 19:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Düsseldorf?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 360,96 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Düsseldorf by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Düsseldorf je 3 h 55 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Düsseldorf?
Ano, mezi Lipsko a Düsseldorf je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Düsseldorf od let?
Cesta let od Lipsko k Düsseldorf vytváří emise CO2 77.94kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Düsseldorf

Podobné trasy

Další oblíbené trasy