Let Lipsko - Innsbruck ceny od 3 120,08 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Lipsko až Innsbruck od let

Cesta z Lipsko do Innsbruck za let je 459,34 km a trvá 15 h 47 min. Denně jede 78 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 22:10. Je možné cestovat z Lipsko na Innsbruck pomocí let již za 3 120,08 Kč nebo až za 53 283,38 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 120,08 Kč.

Nejnižší cena3 120,08 Kč
Doba trvání cesty15 h 47 min
Připojení za den78
Nejnižší cena3 120,08 Kč
Nejvyšší cena53 283,38 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd22:10
Vzdálenost459,34 km
OdjezdLipsko
PříjezdInnsbruck
NosičeFinnair, flybeVíce

Low-cost lety z Lipsko Innsbruck na virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Lipsko Innsbruck. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Lipsko do Innsbruck.

Jaké jsou ceny letenek z Lipsko Innsbruck?

Ceny levných letenek na lety z Lipsko Innsbruck jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 3 120,08 Kč.

Jak dlouho trvá, než se dostat Innsbruck letadlem?

První lety do Innsbruck je naplánováno na 5:30 a poslední odcházející Lipsko je 22:10. Přímé lety z Lipsko Innsbruck potřebovat alespoň 2 h 55 min dosáhnout Innsbruck.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Innsbruck?

Letiště sloužil v pomocí letech z Lipsko Innsbruck jsou Leipzig HBF,Leipzig, Messe Bahnhof,Leipzig , Völkerschlachtdenkmal a Innsbruck Westbf,Kranebitten Bahnhst,Innsbruck Südbahnstrasse,Innsbruck Airport.

Levné vstupenky let od Lipsko do Innsbruck
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lipsko do Innsbruck.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lipsko do Innsbruck, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lipsko na Innsbruck.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lipsko do Innsbruck

Nejlevnější letenky Lipsko – Innsbruck lze najít již za 3 879,76 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 673,58 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 217,09 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Innsbruck letadlem

Pokud cestujete do Innsbruck letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Malta je národní letecká společnost Malty se sídlem v Luqa. Provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1973 a má flotilu letadel Airbus A320 a A320neo. Air Malta nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně sezení v ekonomické a business třídě, zábavy na palubě a věrnostního programu zvaného Flypass. Letecká společnost se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, ale zavedla plán restrukturalizace, aby zlepšila svou ziskovost a konkurenceschopnost. Air Malta je významným přispěvatelem do turistického průmyslu a ekonomiky Malty.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Finnair, Lufthansa, KLM od Lipsko do Innsbruck
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lipsko do Innsbruck pomocí plane.
Vybavení Finnair Lufthansa KLM Air Malta Austrian Airlines Iberia Vueling SWISS Ryanair Easyjet Transavia Condor British Airways SunExpress Eurowings Wizz Air LEVEL Lauda Norwegian Jet2 Turkish Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check check check check check check check check check cross cross check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check check check cross check check check cross cross check cross cross check cross cross cross check check

Lipsko až Innsbruck Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
32.15kg
Autobus
34.45kg
Let
91.87kg
Auto
73.49kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lipsko do Innsbruck?
Tiket let od Lipsko do Innsbruck je 18 152,70 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 120,08 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lipsko do Innsbruck?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lipsko do Innsbruck, je 3 120,08 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lipsko a Innsbruck krát let?
Lipsko až Innsbruck je 459,34 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lipsko a Innsbruck?
Lipsko až Innsbruck je v průměru 15 h 47 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Lipsko do Innsbruck?
Lipsko až Innsbruck je pokryta operátory 26. Na Virail Finnair, flybe, Lufthansa, KLM, S7 Airlines, Air Malta, Austrian Airlines, Iberia, Vueling, SWISS, Pobeda, Ryanair, Easyjet, Transavia, TAP Air Portugal, Condor, British Airways, SunExpress, SAS, Eurowings, Wizz Air, LEVEL, Lauda, Norwegian, UTair, Jet2, Turkish Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lipsko na Innsbruck?
Lipsko až Innsbruck má průměrně 78 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lipsko do Innsbruck?
První let z Lipsko na Innsbruck odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lipsko na Innsbruck?
Nejnovější let z Lipsko na Innsbruck odjíždí v 22:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lipsko do Innsbruck?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 120,08 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lipsko do Innsbruck by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lipsko a Innsbruck je 2 h 55 min.
Existuje přímé let z Lipsko na Innsbruck?
Ano, mezi Lipsko a Innsbruck je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lipsko až Innsbruck od let?
Cesta let od Lipsko k Innsbruck vytváří emise CO2 91.87kg.

Přejděte na místní z Lipsko

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Lipsko

Mezinárodní trasy z Lipsko a blízkých oblastí

Další destinace od Lipsko

Hlavní trasy do stanice Innsbruck

Další oblíbené trasy