Let Berlín - Los Angeles ceny od 9 642,52 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Berlín až Los Angeles od let

Cesta z Berlín do Los Angeles za let je 9 319,95 km a trvá 13 h 28 min. Denně jede 91 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 22:40. Je možné cestovat z Berlín na Los Angeles pomocí let již za 9 642,52 Kč nebo až za 103 108,86 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 9 642,52 Kč.

Nejnižší cena9 642,52 Kč
Doba trvání cesty13 h 28 min
Připojení za den91
Nejnižší cena9 642,52 Kč
Nejvyšší cena103 108,86 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd22:40
Vzdálenost9 319,95 km
OdjezdBerlín
PříjezdLos Angeles
NosičeAir France, President AirlinesVíce

Let Vstupenky od Berlin do Los Angeles, CA

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Nejlevnější lety z Berlín Los Angeles s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Los Angeles je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Los Angeles, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Berlín do Los Angeles.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Berlín Los Angeles?

Nejlepší cena pro lety od Berlín do Los Angeles může být pouze 9 642,52 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jak dlouhá je cesta od Berlín do Los Angeles letadlem?

K dosažení Los Angeles letadlem to bude trvat v průměru 13 h 28 min. Nejrychlejší přímé lety z Berlín Los Angeles trvat jen 0 h 5 min.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Los Angeles?

Letiště sloužil v pomocí letech z Berlín Los Angeles jsou Berlin, Ostbahnhof,Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Friedrichstraße,Berlin Ostkreuz station,Berlin, ZOB,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Hbf (tief),Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin - Spandau,Berlin, Alexanderplatz a Los Angeles (Americanstar),Los Angeles International Airport.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlin do Los Angeles, CA

Levné vstupenky let od Berlín do Los Angeles
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Los Angeles.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Los Angeles, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Los Angeles.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlin až Los Angeles, CA

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Berlín do Los Angeles

Nejlevnější letenky Berlín – Los Angeles lze najít již za 11 196,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 13 758,60 Kč. Nejdražší tiket může stát až 19 077,52 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Los Angeles letadlem

Pokud cestujete do Los Angeles letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Alaska Airlines je hlavní americká letecká společnost se sídlem v Seattlu ve státě Washington. Byla založena v roce 1932 a provozuje flotilu více než 300 letadel, která obsluhuje více než 115 destinací po celých Spojených státech, Kanadě, Mexiku a Kostarice. Alaska Airlines je známá svým závazkem poskytovat služby zákazníkům, včasnou výkonnost a iniciativy v oblasti udržitelnosti. Je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Alaska Airlines nabízí různé cestovní třídy, včetně First Class, Premium Class a Main Cabin, stejně jako věrnostní program s názvem Mileage Plan.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Norse Atlantic Airways je nová nízkonákladová letecká společnost, která plánuje provozovat dálkové lety mezi Evropou a Spojenými státy. Letecká společnost sídlí v Norsku a byla založena Bjørnem Kjosem, bývalým generálním ředitelem Norwegian Air Shuttle. Norse Atlantic Airways plánuje provozovat flotilu letadel Boeing 787 Dreamliner a nabízet cestujícím nízké ceny. Letecká společnost ještě nezahájila provoz, ale již získala souhlas amerického ministerstva dopravy k provozování letů mezi Evropou a USA. Letecká společnost si klade za cíl zaplnit mezeru po společnosti Norwegian Air Shuttle, která v lednu 2021 ukončila provoz na dlouhé vzdálenosti.

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

Scandinavian Airlines, běžně známý jako SAS, je vlajkový dopravce Dánska, Norska a Švédska. Byla založena v roce 1946 a provozuje flotilu více než 150 letadel, která obsluhuje více než 125 destinací po celém světě. SAS nabízí vnitrostátní i mezinárodní lety a také věrnostní program EuroBonus. Letecká společnost je známá svou vysokou úrovní služeb, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. SAS získal řadu ocenění za své služby zákazníkům a byl oceněn za své úsilí o snížení dopadu na životní prostředí prostřednictvím iniciativ, jako je používání biopaliv a snižování odpadu.

Spirit Airlines je americký ultra-nízkonákladový dopravce, který provozuje lety po celých Spojených státech, Karibiku, Mexiku a Střední a Jižní Americe. Letecká společnost byla založena v roce 1983 a sídlí v Miramar na Floridě. Společnost Spirit Airlines je známá svými nízkými tarify a nenáročným přístupem k letecké dopravě, přičemž cestující platí navíc za vybavení, jako je odbavená zavazadla, výběr sedadel a občerstvení během letu. Letecká společnost provozuje flotilu letadel Airbus a má program pro časté cestující s názvem Free Spirit. Navzdory svému nízkonákladovému modelu čelila společnost Spirit Airlines kritice za své služby zákazníkům a poplatky.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Air France, Norse Atlantic Airways, Norwegian od Berlín do Los Angeles
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Los Angeles pomocí plane.
Vybavení Air France Norse Atlantic Airways Norwegian Condor Qatar Airways Avianca Volaris Costa Rica Finnair LEVEL Air Serbia KLM Vueling JetBlue Easyjet SunExpress Ryanair Eurowings Turkish Airlines SWISS Scandinavian Airlines TAP Portugal PLAY Austrian Airlines British Airways Lufthansa Alaska Airlines Icelandair Wizz Air Aer Lingus Norse Atlantic UK Spirit Airlines LOT
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check cross cross cross check check check cross check check check check check check check check check check check check cross check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross cross check cross cross cross cross check cross cross cross check cross check cross check check check cross cross check check check cross cross check check cross check check

Berlín až Los Angeles Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
652.4kg
Autobus
699kg
Let
1863.99kg
Auto
1491.19kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Los Angeles?
Tiket let od Berlín do Los Angeles je 22 406,82 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 9 642,52 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Los Angeles?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Los Angeles, je 9 642,52 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Los Angeles krát let?
Berlín až Los Angeles je 9 319,95 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Los Angeles?
Berlín až Los Angeles je v průměru 13 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Los Angeles?
Berlín až Los Angeles je pokryta operátory 47. Na Virail Air France, President Airlines, Norse Atlantic Airways, Kish Air, TAP Air Portugal, Norwegian, Condor, easyJet UK, Qatar Airways, Ryanair UK, Avianca, Iberia Airlines, Volaris Costa Rica, Finnair, TN, LEVEL, Air Serbia, JetBlue Airways, Aero-Service, KLM, Vueling, JetBlue, Swiss International Air Lines, American Airlines, Easyjet, SunExpress, Ryanair, Eurowings, Turkish Airlines, SWISS, Scandinavian Airlines, TAP Portugal, PLAY, Austrian Airlines, British Airways, Lufthansa, Alaska Airlines, Inc., Transportes Aéreos Nacionales, Alaska Airlines, Icelandair, SAS Braathens, Wizz Air, Aer Lingus, Norse Atlantic UK, Spirit Airlines, Aero Services Executive, LOT, Z0 můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Los Angeles?
Berlín až Los Angeles má průměrně 91 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Los Angeles?
První let z Berlín na Los Angeles odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Los Angeles?
Nejnovější let z Berlín na Los Angeles odjíždí v 22:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Los Angeles?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 9 642,52 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Los Angeles by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Los Angeles je 0 h 5 min.
Existuje přímé let z Berlín na Los Angeles?
Ano, mezi Berlín a Los Angeles je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Los Angeles od let?
Cesta let od Berlín k Los Angeles vytváří emise CO2 1863.99kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Hlavní trasy do stanice Los Angeles

Další oblíbené trasy