Let Berlín - Bukurešť ceny od 3 068,93 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 5 987,82 Kč
Zítra 3 890,96 Kč
2 dny 8 817,07 Kč
3 dny 6 169,76 Kč

Berlín až Bukurešť od let

Cesta z Berlín do Bukurešť za let je 1 296,2 km a trvá 5 h 10 min. Denně jede 23 spojů, přičemž první odjíždí v 4:00 a poslední v 20:40. Je možné cestovat z Berlín na Bukurešť pomocí let již za 3 068,93 Kč nebo až za 25 683,99 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 068,93 Kč.

Nejnižší cena3 068,93 Kč
Doba trvání cesty5 h 10 min
Připojení za den23
Nejnižší cena3 068,93 Kč
Nejvyšší cena25 683,99 Kč
První odjezd4:00
Poslední odjezd20:40
Vzdálenost1 296,2 km
OdjezdBerlín
PříjezdBukurešť
NosičeAegean Airlines, LOTVíce

Let Vstupenky od Berlín do Bukurešť

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Nejlevnější lety z Berlín Bukurešť s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Bukurešť je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Bukurešť, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Berlín do Bukurešť.

Jaké jsou ceny letenek z Berlín Bukurešť?

Ceny levných letenek na lety z Berlín Bukurešť jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 3 068,93 Kč.

Jak dlouho trvá, než se dostat Bukurešť letadlem?

Je tam jen jeden let z Berlín Bukurešť, takže při 4:00. Přímé lety z Berlín Bukurešť potřebovat alespoň 2 h 10 min dosáhnout Bukurešť.

Kde se lety z Berlín Bukurešť odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Na letiště v Berlín a Bukurešť jsou příslušně Berlin, Ostbahnhof,Berlin - Spandau,Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin, ZOB,Berlin Ostkreuz station,Berlin Friedrichstraße,Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Hbf (tief),Berlin, Alexanderplatz,Berlin Zoologischer Garten (S) a Henri Coandă International Airport, OTP,Bucuresti Basarab,Bucharest Filaret Bus Station,Bucharest Piata Gara De Nord,Bukarest, Autogara Rahova,Bucharest Autogara Militari.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlín do Bukurešť

Levné vstupenky let od Berlín do Bukurešť
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Bukurešť.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Bukurešť, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Bukurešť.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlín až Bukurešť

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 2 620,04 Kč do 8 007,95 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 67%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Berlín do Bukurešť

Nejlevnější letenky Berlín – Bukurešť lze najít již za 3 291,06 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 843,63 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 871,07 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Bukurešť letadlem

Pokud cestujete do Bukurešť letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Aegean Airlines, LOT, Wizz Air od Berlín do Bukurešť
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Bukurešť pomocí plane.
Vybavení Aegean Airlines LOT Wizz Air Turkish Airlines Eurowings Ryanair KLM Lufthansa Air Serbia Austrian Airlines FLYONE TAROM Air France
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check cross check cross check check check cross check cross

Berlín až Bukurešť Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
90.73kg
Autobus
97.21kg
Let
259.24kg
Auto
207.39kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Bukurešť?
Tiket let od Berlín do Bukurešť je 8 185,27 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 068,93 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Bukurešť?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Bukurešť, je 3 068,93 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Bukurešť krát let?
Berlín až Bukurešť je 1 296,2 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Bukurešť?
Berlín až Bukurešť je v průměru 5 h 10 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Bukurešť?
Berlín až Bukurešť je pokryta operátory 17. Na Virail Aegean Airlines, LOT, Wizz Air, easyJet UK, Héli Sécurité Helicopter Airlines, Turkish Airlines, Eurowings, Ryanair, KLM, Lufthansa, Air Serbia, Austrian Airlines, Aero Services Executive, Swiss International Air Lines, FLYONE, TAROM, Air Baltic, Air France můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Bukurešť?
Berlín až Bukurešť má průměrně 23 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Bukurešť?
První let z Berlín na Bukurešť odlétá v 4:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Bukurešť?
Nejnovější let z Berlín na Bukurešť odjíždí v 20:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Bukurešť?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 068,93 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Bukurešť by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Bukurešť je 2 h 10 min.
Existuje přímé let z Berlín na Bukurešť?
Ano, mezi Berlín a Bukurešť je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Bukurešť od let?
Cesta let od Berlín k Bukurešť vytváří emise CO2 259.24kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Další oblíbené trasy