Let Peking - Wu-si ceny od 3 385,32 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Peking až Wu-si od let

Cesta z Peking do Wu-si za let je 992,33 km a trvá 6 h 44 min. Denně jede 45 spojů, přičemž první odjíždí v 0:05 a poslední v 23:55. Je možné cestovat z Peking na Wu-si pomocí let již za 3 385,32 Kč nebo až za 29 259,53 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 385,32 Kč.

Nejnižší cena3 385,32 Kč
Doba trvání cesty6 h 44 min
Připojení za den45
Nejnižší cena3 385,32 Kč
Nejvyšší cena29 259,53 Kč
První odjezd0:05
Poslední odjezd23:55
Vzdálenost992,33 km
OdjezdPeking
PříjezdWu-si
NosičeShenzhen Airlines, Loong AirVíce

Vyhledání levných letů z Peking Wu-si s virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Peking Wu-si. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Peking do Wu-si.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Peking Wu-si?

Nejlepší cena pro lety od Peking do Wu-si může být pouze 3 385,32 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Je-li první let do Wu-si naplánováno?

První let od Peking do Wu-si odjíždí v 0:05, přičemž poslední z nich je v 23:55. Nejrychlejší přímé lety z Peking Wu-si trvat jen 2 h 5 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Peking Wu-si?

Na letiště v Peking a Wu-si jsou příslušně Beijingdong,Beijing Capital International Airport,Beijing (北京西),Beijing,Beijing Daxing International Airport, PKX,Beijing South a Sunan Shuofang International Airport, WUX,Wuxi Jiangsu.

Levné vstupenky let od Peking do Wu-si
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Peking do Wu-si.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Peking do Wu-si, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Peking na Wu-si.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Peking do Wu-si

Nejlevnější letenky Peking – Wu-si lze najít již za 3 794,75 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 716,10 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 924,57 Kč.

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

9 Air je čínská nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Guangzhou v Číně. Byla založena v roce 2014 jako dceřiná společnost Juneyao Airlines. Letecká společnost provozuje flotilu letadel Airbus A320 a obsluhuje domácí destinace v Číně i mezinárodní destinace v jihovýchodní Asii. 9 Air má za cíl poskytovat cestujícím cenově dostupné možnosti letecké dopravy při zachování vysokých bezpečnostních standardů. Letecká společnost nabízí řadu služeb včetně online odbavení, stravování za letu a povolených zavazadel. Díky své rostoucí síti a konkurenceschopným cenám se 9 Air stala oblíbenou volbou pro cestovatele v Číně, kteří dbají na rozpočet.

Air China je vlajkovou leteckou společností Čínské lidové republiky. Byla založena v roce 1988 a sídlí v Pekingu. Letecká společnost provozuje flotilu více než 400 letadel a obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air China je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně přepravy cestujících a nákladu, jakož i údržby letadel a pozemního odbavování. Air China se zavázala poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu a za své služby a výkon získala řadu ocenění.

Air Macau je vlajkovou leteckou společností Macaa, zvláštní administrativní oblasti Číny. Letecká společnost byla založena v roce 1994 a provozuje pravidelné lety do různých destinací v Asii, včetně pevninské Číny, Tchaj-wanu, Japonska, Jižní Koreje, Thajska a Vietnamu. Flotila Air Macau se skládá z letadel Airbus A319, A320 a A321 a tato letecká společnost nabízí možnosti sedadel v ekonomické i business třídě. Kromě služeb pro cestující provozuje Air Macau také nákladní služby a poskytuje služby pozemního odbavování na mezinárodním letišti v Macau. Letecká společnost je částečně vlastněna vládou Macaa a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Hainan Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Haikou v provincii Hainan. Je to největší soukromá letecká společnost v Číně a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost byla založena v roce 1989 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. Hainan Airlines má flotilu více než 200 letadel a obsluhuje více než 100 destinací po celém světě. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za své zážitky z letu. Hainan Airlines je také členem globální aliance leteckých společností HNA Group, která zahrnuje další letecké společnosti, jako jsou Hong Kong Airlines a Tianjin Airlines.

Juneyao Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Šanghaji. Byla založena v roce 2005 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost má flotilu více než 70 letadel, včetně Airbusů A320 a Boeingů 787. Juneyao Airlines má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air China, Japan Airlines a ANA. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší regionální letecká společnost v Číně“ v roce 2019 Skytrax World Airline Awards. Juneyao Airlines je známá svým zaměřením na služby zákazníkům a svým závazkem k bezpečnosti.

Loong Air je čínská letecká společnost se sídlem v Hangzhou v provincii Zhejiang. Byla založena v roce 2013 a provoz zahájila v roce 2013. Letecká společnost provozuje flotilu letadel Airbus A320 a A320neo a také Boeingy 737-300 a 737-800. Loong Air provozuje vnitrostátní lety v rámci Číny a také mezinárodní lety do destinací v jihovýchodní Asii, Japonsku a Jižní Koreji. Letecká společnost se zaměřuje na poskytování cenově dostupné letecké dopravy cestujícím a v posledních letech rozšiřuje síť svých linek. Loong Air je dceřinou společností Hangzhou Tourism Group, státního podniku.

Shandong Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Jinanu v provincii Shandong. Byla založena v roce 1994 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost má flotilu více než 100 letadel, včetně Boeingů 737 a 767, a obsluhuje více než 60 destinací v Číně i v zahraničí. Shandong Airlines je členem aliance SkyTeam a má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší regionální letecká společnost v Číně“ na World Airline Awards 2019.

Shenzhen Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Shenzhenu v provincii Guangdong. Byla založena v roce 1992 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost má flotilu více než 200 letadel, včetně Airbusů A320, Boeingů 737 a Embraerů E190. Shenzhen Airlines je členem Star Alliance a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně ocenění „Nejlepší regionální letecká společnost v Číně“ v roce 2019 Skytrax World Airline Awards. Shenzhen Airlines je známá svou přesností a bezpečností a je oblíbenou volbou pro cestovatele v Číně.

Sichuan Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Chengdu v provincii Sichuan. Byla založena v roce 1986 a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost má flotilu více než 150 letadel, včetně Airbusů A320, A330 a A350. Sichuan Airlines obsluhuje více než 100 destinací v Číně a po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky a Austrálie. Letecká společnost je známá svou pikantní sečuánskou kuchyní podávanou na palubě a svým závazkem k bezpečnosti a zákaznickým službám. Sichuan Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, která zahrnuje letecké společnosti jako United Airlines, Lufthansa a Air Canada.

Služby na palubě Shenzhen Airlines, Shandong Airlines, China Southern od Peking do Wu-si
Porovnejte služby na palubě při cestování z Peking do Wu-si pomocí plane.
Vybavení Shenzhen Airlines Shandong Airlines China Southern Air China Cathay Pacific Juneyao Airlines Hainan Airlines China Eastern Sichuan Airlines Air Macau 9 Air XiamenAir
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check check check cross check cross
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check check cross cross cross

Peking až Wu-si Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
69.46kg
Autobus
74.42kg
Let
198.47kg
Auto
158.77kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Peking do Wu-si?
Tiket let od Peking do Wu-si je 8 191,35 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 385,32 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Peking do Wu-si?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Peking do Wu-si, je 3 385,32 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Peking a Wu-si krát let?
Peking až Wu-si je 992,33 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Peking a Wu-si?
Peking až Wu-si je v průměru 6 h 44 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Peking do Wu-si?
Peking až Wu-si je pokryta operátory 20. Na Virail Shenzhen Airlines, Loong Air, แอร์ไชน่า, Shandong Airlines, China Southern, Air China, Cathay Pacific, 中国国際航空, เซินเจิ้นแอร์ไลน์, Juneyao Airlines, Hainan Airlines, China Eastern, ไชนาอีสเทิร์น, Sichuan Airlines, Air Macau, 中国東方航空, 中国南方航空, 9 Air, 深セン航空, XiamenAir, cathay_dragon můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Peking na Wu-si?
Peking až Wu-si má průměrně 45 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Peking do Wu-si?
První let z Peking na Wu-si odlétá v 0:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Peking na Wu-si?
Nejnovější let z Peking na Wu-si odjíždí v 23:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Peking do Wu-si?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 385,32 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Peking na Wu-si?
V průměru existuje 3 od Peking až po Wu-si.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Peking do Wu-si by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Peking a Wu-si je 2 h 5 min.
Existuje přímé let z Peking na Wu-si?
Ano, mezi Peking a Wu-si je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Peking až Wu-si od let?
Cesta let od Peking k Wu-si vytváří emise CO2 198.47kg.