Let Kanash - Krasnodar ceny od 2 045,46 Kč

Začínat od
2 045,46 Kč

Kanash až Krasnodar od let

Cesta z Kanash do Krasnodar za let je 1 310,8 km a trvá 21 h 42 min. Denně jede 118 spojů, přičemž první odjíždí v 0:10 a poslední v 23:50. Je možné cestovat z Kanash na Krasnodar pomocí let již za 2 045,46 Kč nebo až za 13 252,16 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 045,46 Kč.

Nejnižší cena2 045,46 Kč
Doba trvání cesty21 h 42 min
Připojení za den118
Nejnižší cena2 045,46 Kč
Nejvyšší cena13 252,16 Kč
První odjezd0:10
Poslední odjezd23:50
Vzdálenost1 310,8 km
OdjezdKanash
PříjezdKrasnodar
NosičeYamal Airlines, _Více

Low-cost lety z Kanash Krasnodar na virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Krasnodar je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Krasnodar, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Kanash do Krasnodar.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Kanash Krasnodar?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Kanash do Krasnodar jsou od 2 045,46 Kč.

Jaký je časový harmonogram letů z Kanash Krasnodar?

Let z Kanash Krasnodar trvá v průměru 21 h 42 min. Minimální doba trvání letů z Kanash Krasnodar je 6 h 5 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Kanash Krasnodar?

Na letiště v Kanash a Krasnodar jsou příslušně a .

Levné vstupenky let od Kanash do Krasnodar
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Kanash do Krasnodar.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Kanash do Krasnodar, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Kanash na Krasnodar.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Kanash do Krasnodar

Nejlevnější letenky Kanash – Krasnodar lze najít již za 2 067,87 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 32 184,03 Kč. Nejdražší tiket může stát až 156 792,67 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Krasnodar letadlem

Pokud cestujete do Krasnodar letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Yamal Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Salechardu, Jamalsko-něnecký autonomní okruh. Byla založena v roce 1997 a provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Rusku, Evropě a Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737 a Suchoj Superjet 100. Yamal Airlines je známá svým zaměřením na obsluhu vzdálených a těžko dostupných destinací v ruské Arktidě, včetně ropných a plynových polí a těžařských měst. Letecká společnost také provozuje charterové lety pro ropné a plynárenské společnosti a poskytuje zdravotnické evakuační služby. Yamal Airlines má pověst bezpečnosti a spolehlivosti a za své služby získala několik ocenění.

Kanash až Krasnodar Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
91.76kg
Autobus
98.31kg
Let
262.16kg
Auto
209.73kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Kanash do Krasnodar?
Tiket let od Kanash do Krasnodar je 3 936,99 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 045,46 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Kanash do Krasnodar?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Kanash do Krasnodar, je 2 045,46 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Kanash a Krasnodar krát let?
Kanash až Krasnodar je 1 310,8 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Kanash a Krasnodar?
Kanash až Krasnodar je v průměru 21 h 42 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Kanash do Krasnodar?
Kanash až Krasnodar je pokryta operátory 3. Na Virail Yamal Airlines, _, S7 Airlines, UTair můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Kanash na Krasnodar?
Kanash až Krasnodar má průměrně 118 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Kanash do Krasnodar?
První let z Kanash na Krasnodar odlétá v 0:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Kanash na Krasnodar?
Nejnovější let z Kanash na Krasnodar odjíždí v 23:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Kanash do Krasnodar?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 045,46 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Kanash na Krasnodar?
Existují stanice 2, ze kterých se můžete odchýlit od Kanash a přejít na Krasnodar. Můžete přejít od Канаш, Kanash a můžete dorazit na Krasnodar Mezhdunarodnyy aeroport im. Yekateriny II (Краснодар, Международный аэропорт им, Екатерины II), Krasnodar ul. Kommunarov - M.video (Краснодар, ул. Коммунаров - M.video), Bus station "Krasnodar".
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Kanash do Krasnodar by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Kanash a Krasnodar je 6 h 5 min.
Existuje přímé let z Kanash na Krasnodar?
Ano, mezi Kanash a Krasnodar je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Kanash až Krasnodar od let?
Cesta let od Kanash k Krasnodar vytváří emise CO2 262.16kg.