Let Kaliningrad - Moskva ceny od 463,99 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Kaliningrad až Moskva od let

Cesta z Kaliningrad do Moskva za let je 1 089,28 km a trvá 2 h 9 min. Denně jede 12 spojů, přičemž první odjíždí v 1:30 a poslední v 21:00. Je možné cestovat z Kaliningrad na Moskva pomocí let již za 463,99 Kč nebo až za 11 766,90 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 463,99 Kč.

Nejnižší cena463,99 Kč
Doba trvání cesty2 h 9 min
Připojení za den12
Nejnižší cena463,99 Kč
Nejvyšší cena11 766,90 Kč
První odjezd1:30
Poslední odjezd21:00
Vzdálenost1 089,28 km
OdjezdKaliningrad
PříjezdMoskva
NosičeUral Airlines, Nordwind AirlinesVíce

Let Vstupenky od Kaliningrad do Moscow

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Najít low-cost letů z Kaliningrad Moskva na virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Kaliningrad Moskva y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Kaliningrad do Moskva. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Jak moc jsou levné lístky na letech z Kaliningrad Moskva?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Kaliningrad do Moskva jsou od 463,99 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Kaliningrad do Moskva letadlem?

Lety z Kaliningrad Moskva odejít 1:30. Poslední z nich opouští Kaliningrad na 21:00. Minimální doba trvání letů z Kaliningrad Moskva je 1 h 50 min.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Moskva?

Autowokzal Kaliningrad,Bus station Kaliningrad a Kiyevsky vokzal (Киевский вокзал),Moscow, Severnye Vorota Coach Station,Sheremetyevo International Airport, SVO,Ярославский вокзал (Yaroslavskiy Station),Vnukovo International Airport, VKO,Domodedovo airport, Domodedovo airport; House 1,Metro Verknye Kotly,Zhukovsky International Airport,Metro Okruzhnaya jsou odletové a příletové ariports v Kaliningrad a Moskva.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Kaliningrad do Moscow

Levné vstupenky let od Kaliningrad do Moskva
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Kaliningrad do Moskva.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Kaliningrad do Moskva, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Kaliningrad na Moskva.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Kaliningrad až Moscow

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Kaliningrad do Moskva

Nejlevnější letenky Kaliningrad – Moskva lze najít již za 628,89 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 061,01 Kč. Nejdražší tiket může stát až 1 732,48 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Moskva letadlem

Pokud cestujete do Moskva letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Nordwind Airlines je ruská letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Airbus a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Nordwind Airlines je známá svými dostupnými tarify a v posledních letech rychle expanduje. Letecká společnost byla také oceněna za svou bezpečnost a získala několik ocenění za kvalitu služeb. Nordwind Airlines sídlí v Moskvě a působí na několika letištích po celém Rusku.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Ural Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu v Rusku. Byla založena v roce 1943 jako Sverdlovsk State Air Enterprises a později přejmenována na Ural Airlines v roce 1993. Letecká společnost provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii a na Středním východě. Má flotilu více než 40 letadel, včetně Airbusů A320, A321 a A319. Ural Airlines je známá svými nízkonákladovými lety a za své služby získala několik ocenění, včetně ceny Skytrax za nejlepší regionální leteckou společnost v Rusku a SNS v roce 2019. Letecká společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Yamal Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Salechardu, Jamalsko-něnecký autonomní okruh. Byla založena v roce 1997 a provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Rusku, Evropě a Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737 a Suchoj Superjet 100. Yamal Airlines je známá svým zaměřením na obsluhu vzdálených a těžko dostupných destinací v ruské Arktidě, včetně ropných a plynových polí a těžařských měst. Letecká společnost také provozuje charterové lety pro ropné a plynárenské společnosti a poskytuje zdravotnické evakuační služby. Yamal Airlines má pověst bezpečnosti a spolehlivosti a za své služby získala několik ocenění.

Služby na palubě Turkish Airlines od Kaliningrad do Moskva
Porovnejte služby na palubě při cestování z Kaliningrad do Moskva pomocí plane.
Vybavení Turkish Airlines
wifi WiFi check
luggage Zavazadlo check
food_and_drink Jídlo a pití check

Kaliningrad až Moskva Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
76.25kg
Autobus
81.7kg
Let
217.86kg
Auto
174.29kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Kaliningrad do Moskva?
Tiket let od Kaliningrad do Moskva je 2 508,73 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 463,99 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Kaliningrad do Moskva?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Kaliningrad do Moskva, je 463,99 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Kaliningrad a Moskva krát let?
Kaliningrad až Moskva je 1 089,28 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Kaliningrad a Moskva?
Kaliningrad až Moskva je v průměru 2 h 9 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Kaliningrad do Moskva?
Kaliningrad až Moskva je pokryta operátory 10. Na Virail Ural Airlines, Nordwind Airlines, Yamal Airlines, Aeroflot, S7 Airlines, Turkish Airlines, RusLine, Pobeda, Smartavia, UTair, Yakutia Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Kaliningrad na Moskva?
Kaliningrad až Moskva má průměrně 12 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Kaliningrad do Moskva?
První let z Kaliningrad na Moskva odlétá v 1:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Kaliningrad na Moskva?
Nejnovější let z Kaliningrad na Moskva odjíždí v 21:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Kaliningrad do Moskva?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 463,99 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Kaliningrad na Moskva?
V průměru existuje 12 od Kaliningrad až po Moskva.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Kaliningrad do Moskva by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Kaliningrad a Moskva je 1 h 50 min.
Existuje přímé let z Kaliningrad na Moskva?
Ano, mezi Kaliningrad a Moskva je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Kaliningrad až Moskva od let?
Cesta let od Kaliningrad k Moskva vytváří emise CO2 217.86kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Kaliningrad

Mezinárodní trasy z Kaliningrad a blízkých oblastí

Další destinace od Kaliningrad

Hlavní trasy do stanice Moskva

Podobné trasy

Další oblíbené trasy