Let Drážďany - Lipsko ceny od 8 463,66 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Drážďany až Lipsko od let

Cesta z Drážďany do Lipsko za let je 100,63 km a trvá 22 h 31 min. Denně jede 33 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 18:40. Je možné cestovat z Drážďany na Lipsko pomocí let již za 8 463,66 Kč nebo až za 43 312,54 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 8 463,66 Kč.

Nejnižší cena8 463,66 Kč
Doba trvání cesty22 h 31 min
Připojení za den33
Nejnižší cena8 463,66 Kč
Nejvyšší cena43 312,54 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd18:40
Vzdálenost100,63 km
OdjezdDrážďany
PříjezdLipsko
NosičeLATAM Argentina, Pegasus AirlinesVíce

Let Vstupenky od Drážďany do Lipsko

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Drážďany do Lipsko

Levné vstupenky let od Drážďany do Lipsko
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Drážďany do Lipsko.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Drážďany do Lipsko, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Drážďany na Lipsko.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Drážďany až Lipsko

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Lipsko letadlem

Pokud cestujete do Lipsko letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Služby na palubě Pegasus Airlines, Corendon Airlines, Turkish Airlines od Drážďany do Lipsko
Porovnejte služby na palubě při cestování z Drážďany do Lipsko pomocí plane.
Vybavení Pegasus Airlines Corendon Airlines Turkish Airlines Aegean Airlines SunExpress Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check check cross check

Drážďany až Lipsko Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
7.04kg
Autobus
7.55kg
Let
20.13kg
Auto
16.1kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Drážďany do Lipsko?
Tiket let od Drážďany do Lipsko je 13 667,20 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 8 463,66 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Drážďany do Lipsko?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Drážďany do Lipsko, je 8 463,66 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Drážďany a Lipsko krát let?
Drážďany až Lipsko je 100,63 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Drážďany a Lipsko?
Drážďany až Lipsko je v průměru 22 h 31 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 7 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Drážďany do Lipsko?
Drážďany až Lipsko je pokryta operátory 13. Na Virail LATAM Argentina, Pegasus Airlines, Corendon Airlines, Futura International Airways, Hageland Aviation Services, Turkish Airlines, TUI fly Belgium, Swissair, Aegean Airlines, Valuair, SunExpress, Condor Flugdienst, Lufthansa, President Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Drážďany na Lipsko?
Drážďany až Lipsko má průměrně 33 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Drážďany do Lipsko?
První let z Drážďany na Lipsko odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Drážďany na Lipsko?
Nejnovější let z Drážďany na Lipsko odjíždí v 18:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Drážďany do Lipsko?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 8 463,66 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Drážďany do Lipsko by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Drážďany a Lipsko je 7 h 25 min.
Existuje přímé let z Drážďany na Lipsko?
Ano, mezi Drážďany a Lipsko je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Drážďany až Lipsko od let?
Cesta let od Drážďany k Lipsko vytváří emise CO2 20.13kg.

Přejděte na místní z Drážďany

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Drážďany

Mezinárodní trasy z Drážďany a blízkých oblastí

Další destinace od Drážďany

Hlavní trasy do stanice Lipsko

Podobné trasy

Další oblíbené trasy