Let Rostock - Berlín ceny od 7 160,83 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Rostock až Berlín od let

Cesta z Rostock do Berlín za let je 193,54 km a trvá 17 h 2 min. Denně jede 7 spojů, přičemž první odjíždí v 13:35 a poslední v 20:20. Je možné cestovat z Rostock na Berlín pomocí let již za 7 160,83 Kč nebo až za 23 885,99 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 160,83 Kč.

Nejnižší cena7 160,83 Kč
Doba trvání cesty17 h 2 min
Připojení za den7
Nejnižší cena7 160,83 Kč
Nejvyšší cena23 885,99 Kč
První odjezd13:35
Poslední odjezd20:20
Vzdálenost193,54 km
OdjezdRostock
PříjezdBerlín
NosičeLATAM Argentina, XrVíce

Let Vstupenky od Rostock do Berlin

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Rostock do Berlin

Levné vstupenky let od Rostock do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Rostock do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Rostock do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Rostock na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Rostock až Berlin

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Rostock do Berlín

Nejlevnější letenky Rostock – Berlín lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 701,22 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín letadlem

Pokud cestujete do Berlín letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Corendon Airlines, SunExpress, KLM od Rostock do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Rostock do Berlín pomocí plane.
Vybavení Corendon Airlines SunExpress KLM Turkish Airlines Ryanair Wizz Air Lufthansa Finnair ITA Airways Eurowings Austrian Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check cross check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross cross check check check check cross check cross check

Rostock až Berlín Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
13.55kg
Autobus
14.52kg
Let
38.71kg
Auto
30.97kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Rostock do Berlín?
Tiket let od Rostock do Berlín je 13 945,59 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 160,83 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Rostock do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Rostock do Berlín, je 7 160,83 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Rostock a Berlín krát let?
Rostock až Berlín je 193,54 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Rostock a Berlín?
Rostock až Berlín je v průměru 17 h 2 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Rostock do Berlín?
Rostock až Berlín je pokryta operátory 18. Na Virail LATAM Argentina, Xr, Corendon Airlines, SunExpress, Air Fiji, Tol-Air Services, Futura International Airways, KLM, Norwegian Air Sweden, Turkish Airlines, Ryanair, Wizz Air, Lufthansa, Finnair, ITA Airways, easyJet UK, Eurowings, Island Express, Austrian Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Rostock na Berlín?
Rostock až Berlín má průměrně 7 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Rostock do Berlín?
První let z Rostock na Berlín odlétá v 13:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Rostock na Berlín?
Nejnovější let z Rostock na Berlín odjíždí v 20:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Rostock do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 160,83 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Rostock do Berlín by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Rostock a Berlín je 5 h 10 min.
Existuje přímé let z Rostock na Berlín?
Ano, mezi Rostock a Berlín je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Rostock až Berlín od let?
Cesta let od Rostock k Berlín vytváří emise CO2 38.71kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Rostock

Mezinárodní trasy z Rostock a blízkých oblastí

Další destinace od Rostock

Hlavní trasy do stanice Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy