Let Karlsruhe - Lipsko ceny od 1 103,35 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Karlsruhe až Lipsko od let

Cesta z Karlsruhe do Lipsko za let je 385 km a trvá 18 h 9 min. Denně jede 28 spojů, přičemž první odjíždí v 6:45 a poslední v 21:45. Je možné cestovat z Karlsruhe na Lipsko pomocí let již za 1 103,35 Kč nebo až za 35 562,77 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 103,35 Kč.

Nejnižší cena1 103,35 Kč
Doba trvání cesty18 h 9 min
Připojení za den28
Nejnižší cena1 103,35 Kč
Nejvyšší cena35 562,77 Kč
První odjezd6:45
Poslední odjezd21:45
Vzdálenost385 km
OdjezdKarlsruhe
PříjezdLipsko
NosičeLauda, EurowingsVíce

Let Vstupenky od Karlsruhe do Leipzig

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Karlsruhe do Leipzig

Levné vstupenky let od Karlsruhe do Lipsko
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Karlsruhe do Lipsko.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Karlsruhe do Lipsko, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Karlsruhe na Lipsko.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Karlsruhe až Leipzig

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Karlsruhe do Lipsko

Nejlevnější letenky Karlsruhe – Lipsko lze najít již za 3 071,12 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 524,17 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 419,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Lipsko letadlem

Pokud cestujete do Lipsko letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Malta je národní letecká společnost Malty se sídlem v Luqa. Provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1973 a má flotilu letadel Airbus A320 a A320neo. Air Malta nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně sezení v ekonomické a business třídě, zábavy na palubě a věrnostního programu zvaného Flypass. Letecká společnost se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, ale zavedla plán restrukturalizace, aby zlepšila svou ziskovost a konkurenceschopnost. Air Malta je významným přispěvatelem do turistického průmyslu a ekonomiky Malty.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Ukraine International Airlines (UIA) je vlajková letecká společnost Ukrajiny se sídlem v Kyjevě. Byla založena v roce 1992 a provozuje pravidelné a charterové lety do více než 80 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Embraer a nabízí sedadla v ekonomické i business třídě. UIA je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA). Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně Skytrax World Airline Awards za nejlepší leteckou společnost na Ukrajině a nejlepší business třídu na Ukrajině.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Lauda, Eurowings, SWISS od Karlsruhe do Lipsko
Porovnejte služby na palubě při cestování z Karlsruhe do Lipsko pomocí plane.
Vybavení Lauda Eurowings SWISS Ryanair Air Serbia Pegasus Airlines Easyjet Czech Airlines TUI fly Turkish Airlines Wizz Air Air France TAROM Vueling Aegean Airlines Air Malta Austrian Airlines Condor SunExpress Lufthansa Jet2
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check check check check check cross cross check check cross check cross check check check cross cross check check

Karlsruhe až Lipsko Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
26.95kg
Autobus
28.87kg
Let
77kg
Auto
61.6kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Karlsruhe do Lipsko?
Tiket let od Karlsruhe do Lipsko je 10 567,82 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 103,35 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Karlsruhe do Lipsko?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Karlsruhe do Lipsko, je 1 103,35 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Karlsruhe a Lipsko krát let?
Karlsruhe až Lipsko je 385 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Karlsruhe a Lipsko?
Karlsruhe až Lipsko je v průměru 18 h 9 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Karlsruhe do Lipsko?
Karlsruhe až Lipsko je pokryta operátory 28. Na Virail Lauda, Eurowings, SWISS, Ukraine International Airlines, Pobeda, Ryanair, Air Serbia, Alitalia, Pegasus Airlines, Corendon, Easyjet, Czech Airlines, TUI fly, Turkish Airlines, Wizz Air, air_italy, Air France, TAROM, Vueling, Aegean Airlines, Air Malta, Austrian Airlines, Holiday Europe, TAP Air Portugal, Condor, SunExpress, _, Lufthansa, Jet2 můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Karlsruhe na Lipsko?
Karlsruhe až Lipsko má průměrně 28 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Karlsruhe do Lipsko?
První let z Karlsruhe na Lipsko odlétá v 6:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Karlsruhe na Lipsko?
Nejnovější let z Karlsruhe na Lipsko odjíždí v 21:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Karlsruhe do Lipsko?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 103,35 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Karlsruhe do Lipsko by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Karlsruhe a Lipsko je 6 h 40 min.
Existuje přímé let z Karlsruhe na Lipsko?
Ano, mezi Karlsruhe a Lipsko je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Karlsruhe až Lipsko od let?
Cesta let od Karlsruhe k Lipsko vytváří emise CO2 77kg.

Přejděte na místní z Karlsruhe

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Karlsruhe

Mezinárodní trasy z Karlsruhe a blízkých oblastí

Další destinace od Karlsruhe

Hlavní trasy do stanice Lipsko

Podobné trasy

Další oblíbené trasy