Let Saarbrücken - Frankfurt nad Mohanem ceny od 7 626,77 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Saarbrücken až Frankfurt nad Mohanem od let

Cesta z Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem za let je 156,97 km a trvá 24 h 7 min. Denně jede 58 spojů, přičemž první odjíždí v 10:05 a poslední v 17:40. Je možné cestovat z Saarbrücken na Frankfurt nad Mohanem pomocí let již za 7 626,77 Kč nebo až za 28 796,27 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 626,77 Kč.

Nejnižší cena7 626,77 Kč
Doba trvání cesty24 h 7 min
Připojení za den58
Nejnižší cena7 626,77 Kč
Nejvyšší cena28 796,27 Kč
První odjezd10:05
Poslední odjezd17:40
Vzdálenost156,97 km
OdjezdSaarbrücken
PříjezdFrankfurt nad Mohanem
NosičeTunisair, Wizz AirVíce

Let Vstupenky od Saarbrücken do Frankfurt

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Saarbrücken do Frankfurt

Levné vstupenky let od Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Saarbrücken na Frankfurt nad Mohanem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Saarbrücken až Frankfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Frankfurt nad Mohanem letadlem

Pokud cestujete do Frankfurt nad Mohanem letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Algerie je národní letecká společnost Alžírska se sídlem v Alžíru. Byla založena v roce 1947 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 40 destinací v Africe, Evropě, Asii a Severní Americe. Letecká společnost má flotilu více než 50 letadel, včetně letadel Airbus A330, Boeing 737 a ATR 72. Air Algerie je členem Arabské organizace leteckých dopravců a Mezinárodní asociace leteckých dopravců. Letecká společnost nabízí různé třídy služeb, včetně ekonomické, obchodní a první třídy, a poskytuje během letu zábavu, jídla a nápoje. Air Algerie se zavázala poskytovat svým cestujícím bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Air Arabia Maroc je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maroku. Byla založena v roce 2009 jako společný podnik mezi Air Arabia a marockými investory. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Jeho hlavní uzel se nachází na mezinárodním letišti Mohammed V v Casablance. Air Arabia Maroc provozuje flotilu moderních letadel Airbus A320 a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování během letu a povolených zavazadel. Letecká společnost si klade za cíl poskytovat svým zákazníkům dostupnou leteckou dopravu při zachování vysokých standardů bezpečnosti a pohodlí.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Malta je národní letecká společnost Malty se sídlem v Luqa. Provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1973 a má flotilu letadel Airbus A320 a A320neo. Air Malta nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně sezení v ekonomické a business třídě, zábavy na palubě a věrnostního programu zvaného Flypass. Letecká společnost se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, ale zavedla plán restrukturalizace, aby zlepšila svou ziskovost a konkurenceschopnost. Air Malta je významným přispěvatelem do turistického průmyslu a ekonomiky Malty.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Tunisair, Wizz Air, Air Arabia Maroc od Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem pomocí plane.
Vybavení Tunisair Wizz Air Air Arabia Maroc Lufthansa Eurowings Air Malta Bulgaria Air Air France Air Serbia Austrian Airlines SunExpress Czech Airlines Finnair Aegean Airlines Vueling Air Algérie Pegasus Airlines LOT Air Europa KLM Aer Lingus
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check cross check check cross check check cross cross cross check cross cross check check cross cross check
luggage Zavazadlo cross check cross check check check check check check check check check cross check check check check check check check check

Saarbrücken až Frankfurt nad Mohanem Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
10.99kg
Autobus
11.77kg
Let
31.39kg
Auto
25.11kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem?
Tiket let od Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem je 15 478,84 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 626,77 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem, je 7 626,77 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Saarbrücken a Frankfurt nad Mohanem krát let?
Saarbrücken až Frankfurt nad Mohanem je 156,97 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Saarbrücken a Frankfurt nad Mohanem?
Saarbrücken až Frankfurt nad Mohanem je v průměru 24 h 7 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 15 min.
Jaké společnosti působí od Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem?
Saarbrücken až Frankfurt nad Mohanem je pokryta operátory 37. Na Virail Tunisair, Wizz Air, Swiss International Air Lines, Aero Services Executive, Air Arabia Maroc, Lufthansa, Eurowings, Nouvel Air Tunisie, Air Malta, Bulgaria Air, Air France, Norwegian Air Sweden, easyJet UK, Héli Sécurité Helicopter Airlines, Air Serbia, Austrian Airlines, SunExpress, Czech Airlines, Iberia Airlines, Finnair, Condor Flugdienst, Aegean Airlines, Norwegian Air Shuttle, Vueling, Swissair, President Airlines, Air Algérie, DAT Danish Air Transport, Big Sky Airlines, SAS Braathens, Valuair, TUI fly Deutschland, Pegasus Airlines, LOT, Air Senegal International, Air Europa, KLM, Aer Lingus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Saarbrücken na Frankfurt nad Mohanem?
Saarbrücken až Frankfurt nad Mohanem má průměrně 58 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem?
První let z Saarbrücken na Frankfurt nad Mohanem odlétá v 10:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Saarbrücken na Frankfurt nad Mohanem?
Nejnovější let z Saarbrücken na Frankfurt nad Mohanem odjíždí v 17:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 626,77 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Saarbrücken do Frankfurt nad Mohanem by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Saarbrücken a Frankfurt nad Mohanem je 4 h 15 min.
Existuje přímé let z Saarbrücken na Frankfurt nad Mohanem?
Ano, mezi Saarbrücken a Frankfurt nad Mohanem je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Saarbrücken až Frankfurt nad Mohanem od let?
Cesta let od Saarbrücken k Frankfurt nad Mohanem vytváří emise CO2 31.39kg.

Přejděte na místní z Saarbrücken

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Saarbrücken

Mezinárodní trasy z Saarbrücken a blízkých oblastí

Další destinace od Saarbrücken

Hlavní trasy do stanice Frankfurt nad Mohanem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy