Let Memmingen - Frankfurt nad Mohanem ceny od 2 993,91 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Memmingen až Frankfurt nad Mohanem od let

Cesta z Memmingen do Frankfurt nad Mohanem za let je 261,35 km a trvá 20 h 3 min. Denně jede 106 spojů, přičemž první odjíždí v 6:05 a poslední v 20:25. Je možné cestovat z Memmingen na Frankfurt nad Mohanem pomocí let již za 2 993,91 Kč nebo až za 26 990,23 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 993,91 Kč.

Nejnižší cena2 993,91 Kč
Doba trvání cesty20 h 3 min
Připojení za den106
Nejnižší cena2 993,91 Kč
Nejvyšší cena26 990,23 Kč
První odjezd6:05
Poslední odjezd20:25
Vzdálenost261,35 km
OdjezdMemmingen
PříjezdFrankfurt nad Mohanem
NosičeIberia Airlines, Aegean AirlinesVíce

Let Vstupenky od Memmingen do Frankfurt

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Memmingen do Frankfurt

Levné vstupenky let od Memmingen do Frankfurt nad Mohanem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Memmingen do Frankfurt nad Mohanem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Memmingen do Frankfurt nad Mohanem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Memmingen na Frankfurt nad Mohanem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Memmingen až Frankfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Memmingen do Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější letenky Memmingen – Frankfurt nad Mohanem lze najít již za 4 334,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 697,85 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 423,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Frankfurt nad Mohanem letadlem

Pokud cestujete do Frankfurt nad Mohanem letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Aegean Airlines, Vueling, Air Serbia od Memmingen do Frankfurt nad Mohanem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Memmingen do Frankfurt nad Mohanem pomocí plane.
Vybavení Aegean Airlines Vueling Air Serbia Air Europa Bulgaria Air KLM Air France Turkish Airlines Wizz Air Ryanair Lufthansa LOT ITA Airways Croatia Airlines British Airways Eurowings Austrian Airlines Aer Lingus
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check cross check cross cross check check check check check check check check cross check check

Memmingen až Frankfurt nad Mohanem Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
18.29kg
Autobus
19.6kg
Let
52.27kg
Auto
41.82kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Memmingen do Frankfurt nad Mohanem?
Tiket let od Memmingen do Frankfurt nad Mohanem je 7 726,63 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 993,91 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Memmingen do Frankfurt nad Mohanem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Memmingen do Frankfurt nad Mohanem, je 2 993,91 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Memmingen a Frankfurt nad Mohanem krát let?
Memmingen až Frankfurt nad Mohanem je 261,35 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Memmingen a Frankfurt nad Mohanem?
Memmingen až Frankfurt nad Mohanem je v průměru 20 h 3 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Memmingen do Frankfurt nad Mohanem?
Memmingen až Frankfurt nad Mohanem je pokryta operátory 23. Na Virail Iberia Airlines, Aegean Airlines, Air Fiji, Vueling, Air Serbia, Air Europa, HV, Aero Services Executive, Bulgaria Air, KLM, Air France, Turkish Airlines, Wizz Air, Ryanair, Lufthansa, LOT, ITA Airways, Croatia Airlines, easyJet UK, British Airways, Eurowings, Austrian Airlines, Swiss International Air Lines, Aer Lingus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Memmingen na Frankfurt nad Mohanem?
Memmingen až Frankfurt nad Mohanem má průměrně 106 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Memmingen do Frankfurt nad Mohanem?
První let z Memmingen na Frankfurt nad Mohanem odlétá v 6:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Memmingen na Frankfurt nad Mohanem?
Nejnovější let z Memmingen na Frankfurt nad Mohanem odjíždí v 20:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Memmingen do Frankfurt nad Mohanem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 993,91 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Memmingen do Frankfurt nad Mohanem by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Memmingen a Frankfurt nad Mohanem je 5 h 50 min.
Existuje přímé let z Memmingen na Frankfurt nad Mohanem?
Ano, mezi Memmingen a Frankfurt nad Mohanem je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Memmingen až Frankfurt nad Mohanem od let?
Cesta let od Memmingen k Frankfurt nad Mohanem vytváří emise CO2 52.27kg.

Přejděte na místní z Memmingen

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Memmingen

Mezinárodní trasy z Memmingen a blízkých oblastí

Další destinace od Memmingen

Hlavní trasy do stanice Frankfurt nad Mohanem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy