Let Berlín - Bratislava ceny od 1 012,02 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Berlín až Bratislava od let

Cesta z Berlín do Bratislava za let je 553,26 km a trvá 21 h 3 min. Denně jede 46 spojů, přičemž první odjíždí v 0:30 a poslední v 23:35. Je možné cestovat z Berlín na Bratislava pomocí let již za 1 012,02 Kč nebo až za 19 869,84 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 012,02 Kč.

Nejnižší cena1 012,02 Kč
Doba trvání cesty21 h 3 min
Připojení za den46
Nejnižší cena1 012,02 Kč
Nejvyšší cena19 869,84 Kč
První odjezd0:30
Poslední odjezd23:35
Vzdálenost553,26 km
OdjezdBerlín
PříjezdBratislava
NosičePegasus Airlines, LOTVíce

Let Vstupenky od Berlín do Bratislava

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Najít low-cost letů z Berlín Bratislava na virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Bratislava je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Bratislava, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Berlín do Bratislava.

Jaké jsou ceny letenek z Berlín Bratislava?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Berlín do Bratislava jsou od 1 012,02 Kč.

Jak dlouhá je cesta od Berlín do Bratislava letadlem?

Lety z Berlín Bratislava odejít 0:30. Poslední z nich opouští Berlín na 23:35. Nejrychlejší lety se dostanete od Berlín do Bratislava v 4 h 20 min.

Jaké jsou odletové letiště v Berlín a Bratislava?

Na letiště v Berlín a Bratislava jsou příslušně Berlin Potsdamer Platz (S),Berlin Hbf (tief),Berlin Zoologischer Garten (S),Berlin Tegel Airport, TXL,Berlin Ostkreuz station,Berlin, Alexanderplatz,Berlin, ZOB,Berlin Friedrichstraße,Berlin - Spandau,Berlin, Ostbahnhof a Bratislava Airport (BTS),Bratislava Petrzalka,Bratislava, Hlavná stanica,Bratislava - Any hotel,Bratislava AS Mlynské Nivy.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Berlín do Bratislava

Levné vstupenky let od Berlín do Bratislava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Berlín do Bratislava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Berlín do Bratislava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Berlín na Bratislava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Berlín až Bratislava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Berlín do Bratislava

Nejlevnější letenky Berlín – Bratislava lze najít již za 2 479,74 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 8 293,91 Kč. Nejdražší tiket může stát až 31 315,47 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Bratislava letadlem

Pokud cestujete do Bratislava letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Malta je národní letecká společnost Malty se sídlem v Luqa. Provozuje pravidelné linky do destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Letecká společnost byla založena v roce 1973 a má flotilu letadel Airbus A320 a A320neo. Air Malta nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně sezení v ekonomické a business třídě, zábavy na palubě a věrnostního programu zvaného Flypass. Letecká společnost se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, ale zavedla plán restrukturalizace, aby zlepšila svou ziskovost a konkurenceschopnost. Air Malta je významným přispěvatelem do turistického průmyslu a ekonomiky Malty.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Fly Emirates je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů (SAE) a jedna z největších leteckých společností na světě. Provozuje přes 3 600 letů týdně do více než 150 destinací ve více než 80 zemích. Letecká společnost je známá svým luxusním vybavením, včetně soukromých apartmá, gurmánského stravování a zábavy na palubě. Je také hlavním sponzorem sportovních týmů a akcí, včetně fotbalových klubů jako Real Madrid a Arsenal, stejně jako tenisových turnajů ATP. Společnost Fly Emirates získala za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byla společností Skytrax v roce 2016 vyhlášena nejlepší leteckou společností světa.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Nordwind Airlines je ruská letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Airbus a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Nordwind Airlines je známá svými dostupnými tarify a v posledních letech rychle expanduje. Letecká společnost byla také oceněna za svou bezpečnost a získala několik ocenění za kvalitu služeb. Nordwind Airlines sídlí v Moskvě a působí na několika letištích po celém Rusku.

Onur Air je turecká nízkonákladová letecká společnost, která byla založena v roce 1992. Provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do různých destinací v Evropě, Asii a Africe. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Istanbul Atatürk a má také sekundární uzly na letišti Antalya a letišti İzmir Adnan Menderes. Onur Air provozuje flotilu letadel Airbus A320 a A321 a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Letecká společnost v minulosti čelila určitým bezpečnostním problémům, ale od té doby zlepšila svou bezpečnost a nadále působí jako oblíbená nízkonákladová letecká společnost v Turecku.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Tailwind Airlines je turecká charterová letecká společnost, která byla založena v roce 2009. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Asii a Africe. Disponuje flotilou moderních letadel, včetně Airbusů A320 a Boeingů 737. Tailwind Airlines nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy během letu, jídel a nápojů. Letecká společnost se silně zaměřuje na bezpečnost a za své bezpečnostní standardy získala různé certifikace a ocenění. Tailwind Airlines si klade za cíl poskytnout svým cestujícím pohodlný a příjemný zážitek z létání za dostupnou cenu.

Ukraine International Airlines (UIA) je vlajková letecká společnost Ukrajiny se sídlem v Kyjevě. Byla založena v roce 1992 a provozuje pravidelné a charterové lety do více než 80 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Embraer a nabízí sedadla v ekonomické i business třídě. UIA je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA). Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně Skytrax World Airline Awards za nejlepší leteckou společnost na Ukrajině a nejlepší business třídu na Ukrajině.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Pegasus Airlines, LOT, TAROM od Berlín do Bratislava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Berlín do Bratislava pomocí plane.
Vybavení Pegasus Airlines LOT TAROM FLYONE Air Serbia Wizz Air Lufthansa TUI Airways EL AL Air France Lauda Aer Lingus KLM Croatia Airlines SWISS Braathens Aegean Airlines Austrian Airlines Flydubai Vueling Czech Airlines Air Malta Iberia Tailwind Airlines Brussels Airlines Norwegian Emirates Eurowings SunExpress Transavia AirBaltic British Airways Ryanair Olympic Air Bulgaria Air Easyjet Smartwings
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check cross check check check check cross check check cross check check check check cross check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check cross check check check check check cross cross check cross check check cross check check check cross cross check check cross cross cross check cross cross cross check check check cross check check check

Berlín až Bratislava Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
38.73kg
Autobus
41.49kg
Let
110.65kg
Auto
88.52kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Berlín do Bratislava?
Tiket let od Berlín do Bratislava je 5 632,94 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 012,02 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Berlín do Bratislava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Berlín do Bratislava, je 1 012,02 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Berlín a Bratislava krát let?
Berlín až Bratislava je 553,26 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Berlín a Bratislava?
Berlín až Bratislava je v průměru 21 h 3 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Berlín do Bratislava?
Berlín až Bratislava je pokryta operátory 50. Na Virail Pegasus Airlines, LOT, Onur Air, TAROM, FLYONE, Air Serbia, Wizz Air, Lufthansa, TUI Airways, EL AL, Air France, thomas_cook_airlines, Lauda, Aer Lingus, KLM, flybe, Croatia Airlines, SWISS, Braathens, Wizz Air UK, Pobeda, germania, Aegean Airlines, Austrian Airlines, SkyUp, flydubai, Vueling, SAS, Czech Airlines, Air Malta, Iberia, Ukraine International Airlines, Tailwind Airlines, UTair, Brussels Airlines, Windrose, Norwegian, Emirates, Eurowings, SunExpress, Transavia, airBaltic, Nordwind Airlines, British Airways, Aeroflot, Ryanair, Olympic Air, Bulgaria Air, Easyjet, Alitalia, Smartwings můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Berlín na Bratislava?
Berlín až Bratislava má průměrně 46 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Berlín do Bratislava?
První let z Berlín na Bratislava odlétá v 0:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Berlín na Bratislava?
Nejnovější let z Berlín na Bratislava odjíždí v 23:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Berlín do Bratislava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 012,02 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Berlín do Bratislava by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Berlín a Bratislava je 4 h 20 min.
Existuje přímé let z Berlín na Bratislava?
Ano, mezi Berlín a Bratislava je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Berlín až Bratislava od let?
Cesta let od Berlín k Bratislava vytváří emise CO2 110.65kg.

Přejděte na místní z Berlín

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Berlín

Mezinárodní trasy z Berlín a blízkých oblastí

Další destinace od Berlín

Další oblíbené trasy