Let Birmingham - Praha ceny od 3 178,04Kč

Začínat od
3 178,04Kč
Objevit

Birmingham až Praha od let

Cesta z Birmingham do Praha za let je 1 163 km a trvá 3 hod 30 min. Denně jede 49 spojů, přičemž první odjíždí v 07:00 a poslední v 00:45. Je možné cestovat z Birmingham na Praha pomocí let již za 3 178,04Kč nebo až za 62 392,98Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 178,04Kč.

Nejlepší cena 3 178,04Kč
Doba trvání cesty 3 hod 30 min
Připojení za den 49
Nejnižší cena 3 178,04Kč
Nejvyšší cena 62 392,98Kč
První odjezd 07:00
Poslední odjezd 00:45
Vzdálenost 1 163 km
Odjezd Birmingham
Příjezd Praha
Nosiče Héli Sécurité Helicopter Airlines, Brussels Airlines,

Let Vstupenky od Birmingham do Praha

  Sep 27
  Více
  16°
  Sep 28
  Více
  17°
  Sep 29
  Více
  17°
  Sep 30
  Více
  15°
  Oct 01
  Více
  17°
  Oct 02
  Více
  15°
  Oct 03
  Více
  14°
  Oct 04
  Více
  15°
  Oct 05
  Více
  16°
  Oct 06
  Více
  17°
  Oct 07
  Více
  18°
  Oct 08
  Více
  18°
  Oct 09
  Více
  16°
  Oct 10
  Více
  15°
  Oct 11
  Více
  16°
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
16°

Najít low-cost letů z Birmingham Praha na virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Birmingham Praha. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Birmingham do Praha.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Birmingham Praha?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Birmingham Praha od 1 746,83Kč.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Birmingham do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Birmingham do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Birmingham do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Birmingham na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha letadlem

Pokud cestujete do Praha letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Ethiopian Air je vlajková letecká společnost Etiopie se sídlem v Addis Abebě. Byla založena v roce 1945 a provozuje flotilu více než 120 letadel, které obsluhují více než 125 destinací po celém světě. Ethiopian Air je členem Star Alliance a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí služby pro cestující a náklad, jakož i služby údržby, oprav a generálních oprav. Ethiopian Air získal za své služby několik ocenění, včetně ceny Skytrax pro nejlepší leteckou společnost v Africe v letech 2017 a 2018. Letecká společnost je známá svým závazkem k udržitelnosti a sociální odpovědnosti, včetně iniciativ zaměřených na snižování emisí uhlíku a podporu místních komunit.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Tailwind Airlines je turecká charterová letecká společnost, která byla založena v roce 2009. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Asii a Africe. Disponuje flotilou moderních letadel, včetně Airbusů A320 a Boeingů 737. Tailwind Airlines nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy během letu, jídel a nápojů. Letecká společnost se silně zaměřuje na bezpečnost a za své bezpečnostní standardy získala různé certifikace a ocenění. Tailwind Airlines si klade za cíl poskytnout svým cestujícím pohodlný a příjemný zážitek z létání za dostupnou cenu.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Fly Emirates je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů (SAE) a jedna z největších leteckých společností na světě. Provozuje přes 3 600 letů týdně do více než 150 destinací ve více než 80 zemích. Letecká společnost je známá svým luxusním vybavením, včetně soukromých apartmá, gurmánského stravování a zábavy na palubě. Je také hlavním sponzorem sportovních týmů a akcí, včetně fotbalových klubů jako Real Madrid a Arsenal, stejně jako tenisových turnajů ATP. Společnost Fly Emirates získala za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byla společností Skytrax v roce 2016 vyhlášena nejlepší leteckou společností světa.

Služby na palubě Brussels Airlines, Air France a Wizz Air od Birmingham do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Birmingham do Praha pomocí let.
Vybavení Brussels Airlines Air France Wizz Air Lufthansa Emirates Easyjet Austrian Airlines Vueling British Airways SunExpress ITA Airways TUI Airways Ethiopian Air TAROM Eurowings Aegean Airlines Jet2 KLM SWISS Aer Lingus LOT Ryanair Loganair Tailwind Airlines Turkish Airlines Czech Airlines Corendon Airlines Norwegian
WiFi
Zavazadlo
Jídlo a pití

Birmingham až Praha Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
3.3kg
Autobus
22.0kg
Let
878.3kg
Auto
84.7kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Birmingham do Praha?
Tiket let od Birmingham do Praha je 11 657,54Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 178,04Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Birmingham do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Birmingham do Praha, je 3 178,04Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Birmingham a Praha krát let?
Birmingham až Praha je 1 163 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Birmingham a Praha?
Birmingham až Praha je v průměru 9 hod 45 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 hod 30 min.
Jaké společnosti působí od Birmingham do Praha?
Birmingham až Praha je pokryta operátory 43. Na Virail Héli Sécurité Helicopter Airlines, Brussels Airlines, Emirates Airlines, Air France, HV, Wizz Air, Lufthansa, Air Bagan, Emirates, Swiss International Air Lines, SAS Braathens, Easyjet, Austrian Airlines, Vueling, British Airways, SunExpress, ITA Airways, TUI Airways, Ethiopian Air, TAROM, Jet2.com, Eurowings, Aegean Airlines, Jet2, KLM, SWISS, Norwegian Air Sweden, Aer Lingus, LOT, Ryanair, easyJet UK, Aero Services Executive, Loganair, Tailwind Airlines, Turkish Airlines, Norwegian Air Shuttle, Iberia Airlines, Czech Airlines, Royal Khmer Airlines, Corendon Airlines, Norwegian, Air Senegal International, Wizz Air UK můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Birmingham na Praha?
Birmingham až Praha má průměrně 49 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Birmingham do Praha?
První let z Birmingham na Praha odlétá v 07:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Birmingham na Praha?
Nejnovější let z Birmingham na Praha odjíždí v 00:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Birmingham do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 178,04Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Birmingham na Praha?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Birmingham a přejít na Praha. Můžete přejít od Birmingham a můžete dorazit na Václav Havel Prague, Praha.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Birmingham do Praha by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Birmingham a Praha je 3 hod 30 min.
Existuje přímé let z Birmingham na Praha?
Ano, mezi Birmingham a Praha je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Birmingham až Praha od let?
Cesta let od Birmingham k Praha vytváří emise CO2 878.3kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky