Let Lvov - Záhřeb ceny od 1 298,20 Kč

Začínat od
1 298,20 Kč

Lvov až Záhřeb od let

Cesta z Lvov do Záhřeb za let je 749,11 km a trvá 22 h 42 min. Denně jede 70 spojů, přičemž první odjíždí v 3:55 a poslední v 23:40. Je možné cestovat z Lvov na Záhřeb pomocí let již za 1 298,20 Kč nebo až za 59 746,64 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 298,20 Kč.

Nejnižší cena1 298,20 Kč
Doba trvání cesty22 h 42 min
Připojení za den70
Nejnižší cena1 298,20 Kč
Nejvyšší cena59 746,64 Kč
První odjezd3:55
Poslední odjezd23:40
Vzdálenost749,11 km
OdjezdLvov
PříjezdZáhřeb
NosičeGulf Air, Wizz AirVíce

Let Vstupenky od Lviv do Zagreb

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Najít low-cost letů z Lvov Záhřeb na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Lvov Záhřeb. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Lvov do Záhřeb.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Lvov Záhřeb?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Lvov Záhřeb od 1 298,20 Kč.

Je-li první let do Záhřeb naplánováno?

Let z Lvov Záhřeb trvá v průměru 22 h 42 min. Nejrychlejší letadlo spojení z Lvov Záhřeb vzít 3 h 45 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Lvov Záhřeb?

Lety z Lvov volno z a půdy v Záhřeb v .

Porovnejte ceny a vstupenky od Lviv do Zagreb

Levné vstupenky let od Lvov do Záhřeb
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Lvov do Záhřeb.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Lvov do Záhřeb, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Lvov na Záhřeb.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Lviv až Zagreb

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Lvov do Záhřeb

Nejlevnější letenky Lvov – Záhřeb lze najít již za 262,32 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 2 854,39 Kč. Nejdražší tiket může stát až 4 906,39 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Záhřeb letadlem

Pokud cestujete do Záhřeb letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Jako jazykový model AI si nejsem vědom žádné letecké společnosti s názvem „Bees Airline“. Existuje však několik leteckých společností, které používají slovo „bee“ ve svém názvu, například „Beechcraft Airline“ a „BeeLine Air Charter“. Je možné, že „Bees Airline“ je fiktivní nebo neexistující letecká společnost.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Gulf Air je národní letecká společnost Bahrajnského království se sídlem v Muharraq. Byla založena v roce 1950 a provozuje lety do více než 50 destinací na Středním východě, v Asii, Evropě a Africe. Flotila Gulf Air se skládá z moderních letadel Airbus a Boeing a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně World Travel Awards za nejlepší obchodní třídu aerolinek na Středním východě a webové stránky předních leteckých společností na Středním východě. Gulf Air se zavazuje poskytovat svým cestujícím bezpečné, spolehlivé a pohodlné cestování.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Ukraine International Airlines (UIA) je vlajková letecká společnost Ukrajiny se sídlem v Kyjevě. Byla založena v roce 1992 a provozuje pravidelné a charterové lety do více než 80 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Embraer a nabízí sedadla v ekonomické i business třídě. UIA je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA). Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně Skytrax World Airline Awards za nejlepší leteckou společnost na Ukrajině a nejlepší business třídu na Ukrajině.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Gulf Air, Wizz Air, SWISS od Lvov do Záhřeb
Porovnejte služby na palubě při cestování z Lvov do Záhřeb pomocí plane.
Vybavení Gulf Air Wizz Air SWISS Brussels Airlines Bulgaria Air Ryanair Air Europa Pegasus Airlines Croatia Airlines Air Serbia AnadoluJet Austrian Airlines Turkish Airlines Lufthansa Eurowings LOT Easyjet Iberia AirBaltic
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check cross check check cross check check check check check check check cross check check check check

Lvov až Záhřeb Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
52.44kg
Autobus
56.18kg
Let
149.82kg
Auto
119.86kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Lvov do Záhřeb?
Tiket let od Lvov do Záhřeb je 13 518,62 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 298,20 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Lvov do Záhřeb?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Lvov do Záhřeb, je 1 298,20 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Lvov a Záhřeb krát let?
Lvov až Záhřeb je 749,11 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Lvov a Záhřeb?
Lvov až Záhřeb je v průměru 22 h 42 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Lvov do Záhřeb?
Lvov až Záhřeb je pokryta operátory 26. Na Virail Gulf Air, Wizz Air, SWISS, Wizz Air UK, Brussels Airlines, Bulgaria Air, Windrose, Ryanair UK, Ryanair, Air Europa, Pegasus Airlines, Croatia Airlines, Air Serbia, AnadoluJet, Austrian Airlines, SAS, Turkish Airlines, Ukraine International Airlines, SkyUp, Lufthansa, Eurowings, Bees Airline, Motor Sich, LOT, Easyjet, Iberia, airBaltic můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Lvov na Záhřeb?
Lvov až Záhřeb má průměrně 70 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Lvov do Záhřeb?
První let z Lvov na Záhřeb odlétá v 3:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Lvov na Záhřeb?
Nejnovější let z Lvov na Záhřeb odjíždí v 23:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Lvov do Záhřeb?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 298,20 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Lvov na Záhřeb?
Existují stanice 4, ze kterých se můžete odchýlit od Lvov a přejít na Záhřeb. Můžete přejít od Lviv Central Bus Station, Lvov, Lviv Central Train Station, Pidzamche a můžete dorazit na Zagreb Kaptol, Zagreb Zapadni Kolodvor, Remetinec, Glavni Kolodvor, Gajnice.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Lvov do Záhřeb by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Lvov a Záhřeb je 3 h 45 min.
Existuje přímé let z Lvov na Záhřeb?
Ano, mezi Lvov a Záhřeb je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Lvov až Záhřeb od let?
Cesta let od Lvov k Záhřeb vytváří emise CO2 149.82kg.