Let Krakov - Janov ceny od 4 724,20 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
4 724,20 Kč

Krakov až Janov od let

Cesta z Krakov do Janov za let je 1 041,29 km a trvá 5 h 0 min. Denně jede 1 spojů, přičemž první odjíždí v 5:30 a poslední v 15:55. Je možné cestovat z Krakov na Janov pomocí let již za 4 724,20 Kč nebo až za 11 342,85 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 724,20 Kč.

Nejnižší cena4 724,20 Kč
Doba trvání cesty5 h 0 min
Připojení za den1
Nejnižší cena4 724,20 Kč
Nejvyšší cena11 342,85 Kč
První odjezd5:30
Poslední odjezd15:55
Vzdálenost1 041,29 km
OdjezdKrakov
PříjezdJanov
NosičeKLM, ITA Airways

Let Vstupenky od Kraków do Genoa

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Nejlevnější lety z Krakov Janov s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Janov je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Janov, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Krakov do Janov.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Krakov Janov?

Ceny levných letenek na lety z Krakov Janov jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 4 724,20 Kč.

Kdy se lety z Krakov Janov odejít?

Zatímco první let do Janov je 5:30, poslední z nich opustí Krakov na 15:55. Přímé lety z Krakov Janov potřebovat alespoň 4 h 50 min dosáhnout Janov.

Kde se lety z Krakov Janov odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Letiště sloužil v pomocí letech z Krakov Janov jsou Krakow,Krakow Straszewskiego,Kraków, Rondo Matecznego,Kraków Airport,Krakow, ul. Dworcowa a Genova - Brignole,Genoa Nervi,GENOVA,Genoa Airport,Genoa, Piazza Principe.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Kraków do Genoa

Levné vstupenky let od Krakov do Janov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Krakov do Janov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Krakov do Janov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Krakov na Janov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Kraków až Genoa

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Krakov do Janov

Nejlevnější letenky Krakov – Janov lze najít již za 600,39 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 823,69 Kč. Nejdražší tiket může stát až 13 405,85 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Janov letadlem

Pokud cestujete do Janov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Služby na palubě KLM, ITA Airways, Wizz Air od Krakov do Janov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Krakov do Janov pomocí plane.
Vybavení KLM ITA Airways Wizz Air
wifi WiFi check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check

Krakov až Janov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
72.89kg
Autobus
78.1kg
Let
208.26kg
Auto
166.61kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Krakov do Janov?
Tiket let od Krakov do Janov je 7 084,11 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 724,20 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Krakov do Janov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Krakov do Janov, je 4 724,20 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Krakov a Janov krát let?
Krakov až Janov je 1 041,29 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Krakov a Janov?
Krakov až Janov je v průměru 5 h 0 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Krakov do Janov?
Krakov až Janov je pokryta operátory 2. Na Virail KLM, ITA Airways, Wizz Air můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Krakov na Janov?
Krakov až Janov má průměrně 1 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Krakov do Janov?
První let z Krakov na Janov odlétá v 5:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Krakov na Janov?
Nejnovější let z Krakov na Janov odjíždí v 15:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Krakov do Janov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 724,20 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Krakov do Janov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Krakov a Janov je 4 h 50 min.
Existuje přímé let z Krakov na Janov?
Ano, mezi Krakov a Janov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Krakov až Janov od let?
Cesta let od Krakov k Janov vytváří emise CO2 208.26kg.

Přejděte na místní z Krakov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Krakov

Mezinárodní trasy z Krakov a blízkých oblastí

Další destinace od Krakov

Další oblíbené trasy