Let Norimberk - Pardubice ceny od 7 211,49Kč

Začínat od
7 211,49Kč
Objevit

Norimberk až Pardubice od let

Cesta z Norimberk do Pardubice za let je 343,8 km a trvá 6 hod 25 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 09:10 a poslední v 20:45. Je možné cestovat z Norimberk na Pardubice pomocí let již za 7 211,49Kč nebo až za 12 554,59Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 211,49Kč.

Nejlepší cena 7 211,49Kč
Doba trvání cesty 6 hod 25 min
Připojení za den 6
Nejnižší cena 7 211,49Kč
Nejvyšší cena 12 554,59Kč
První odjezd 09:10
Poslední odjezd 20:45
Vzdálenost 343,8 km
Odjezd Norimberk
Příjezd Pardubice
Nosiče KLM, RegioJet,

Let Vstupenky od Norimberk do Pardubice

  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  Více
  23°
  Sep 29
  Více
  26°
  Sep 30
  Více
  20°
  Oct 01
  Více
  18°
  Oct 02
  Více
  18°
  Oct 03
  Více
  15°
  Oct 04
  Více
  12°
  Oct 05
  Více
  Oct 06
  Více
  Oct 07
  Více
  Oct 08
  Více
  11°
  Oct 09
  Více
  10°
  Oct 10
  Více
  11°
  Oct 11
  Více
  10°
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Nejlevnější lety z Norimberk Pardubice s virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Norimberk Pardubice. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Norimberk do Pardubice.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Norimberk do Pardubice
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Norimberk do Pardubice.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Norimberk do Pardubice, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Norimberk na Pardubice.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Najděte nejlepší den pro cestu do Pardubice letadlem

Pokud cestujete do Pardubice letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Norimberk do Pardubice

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet a Czech Railways při cestování z Norimberk na Pardubice.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.

WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě KLM, RegioJet a Lufthansa od Norimberk do Pardubice
Porovnejte služby na palubě při cestování z Norimberk do Pardubice pomocí let.
Vybavení KLM RegioJet Lufthansa Austrian Airlines
WiFi
Zavazadlo
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Norimberk až Pardubice Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
3.9kg
Autobus
25.5kg
Let
1,021.3kg
Auto
98.5kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Norimberk do Pardubice?
Tiket let od Norimberk do Pardubice je 9 598,19Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 211,49Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Norimberk do Pardubice?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Norimberk do Pardubice, je 7 211,49Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Norimberk a Pardubice krát let?
Norimberk až Pardubice je 343,8 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Norimberk a Pardubice?
Norimberk až Pardubice je v průměru 11 hod 20 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 hod 25 min.
Jaké společnosti působí od Norimberk do Pardubice?
Norimberk až Pardubice je pokryta operátory 6. Na Virail KLM, RegioJet, Lufthansa, Czech Railways, Swiss International Air Lines, Austrian Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Norimberk na Pardubice?
Norimberk až Pardubice má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Norimberk do Pardubice?
První let z Norimberk na Pardubice odlétá v 09:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Norimberk na Pardubice?
Nejnovější let z Norimberk na Pardubice odjíždí v 20:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Norimberk do Pardubice?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 211,49Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Norimberk na Pardubice?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Norimberk a přejít na Pardubice. Můžete přejít od Nürnberg a můžete dorazit na Pardubice.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Norimberk do Pardubice by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Norimberk a Pardubice je 6 hod 25 min.
Existuje přímé let z Norimberk na Pardubice?
Ano, mezi Norimberk a Pardubice je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Norimberk až Pardubice od let?
Cesta let od Norimberk k Pardubice vytváří emise CO2 1,021.3kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky