Let Rennes - Ancona ceny od 2 808,31 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
2 808,31 Kč

Rennes až Ancona od let

Cesta z Rennes do Ancona za let je 1 277,2 km a trvá 23 h 54 min. Denně jede 18 spojů, přičemž první odjíždí v 6:25 a poslední v 21:55. Je možné cestovat z Rennes na Ancona pomocí let již za 2 808,31 Kč nebo až za 40 371,24 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 808,31 Kč.

Nejnižší cena2 808,31 Kč
Doba trvání cesty23 h 54 min
Připojení za den18
Nejnižší cena2 808,31 Kč
Nejvyšší cena40 371,24 Kč
První odjezd6:25
Poslední odjezd21:55
Vzdálenost1 277,2 km
OdjezdRennes
PříjezdAncona
NosičeAer Lingus, VoloteaVíce

Nejlevnější lety z Rennes Ancona s virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Rennes Ancona y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Rennes do Ancona. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Jak moc jsou levné lístky na letech z Rennes Ancona?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Rennes do Ancona také pouze 2 808,31 Kč.

Jaký je časový harmonogram letů z Rennes Ancona?

Let z Rennes Ancona trvá v průměru 23 h 54 min. Minimální doba trvání letů z Rennes Ancona je 7 h 40 min.

Kde se lety z Rennes Ancona odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

V Ancona necháte od St-Jacques-D-L-Lande,Gare SNCF VERN,Rennes (France), pak přistání v Stazione Ancona,Palombina,Ancona Torrette.

Levné vstupenky let od Rennes do Ancona
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Rennes do Ancona.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Rennes do Ancona, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Rennes na Ancona.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Rennes do Ancona

Nejlevnější letenky Rennes – Ancona lze najít již za 2 435,17 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 186,10 Kč. Nejdražší tiket může stát až 4 013,23 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Ancona letadlem

Pokud cestujete do Ancona letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Blue Air je rumunská nízkonákladová letecká společnost, která byla založena v roce 2004. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe a na Středním východě. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na mezinárodním letišti Henri Coandă v Bukurešti v Rumunsku. Flotila Blue Air se skládá z letadel Boeing 737 a Airbus A320 a nabízí možnosti sedadel v ekonomické i business třídě. Letecká společnost je známá svými cenově dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům. Blue Air se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání biopaliv a omezení jednorázových plastů na palubě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Ernest Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Miláně v Itálii. Byla založena v roce 2015 a provozuje lety do různých destinací v Evropě, včetně Albánie, Ukrajiny, Rumunska, Itálie a Francie. Flotila aerolinek se skládá z letadel Airbus A319 a A320 a nabízí sedadla v ekonomické i business třídě. Ernest Airlines si klade za cíl poskytovat cestujícím cenově dostupné možnosti letecké dopravy při zachování vysokých bezpečnostních standardů a kvalitních služeb. Letecká společnost také nabízí různé doplňkové služby, jako je úschova zavazadel, výběr sedadel a palubní stravování za příplatek.

Kenya Airways je vlajková letecká společnost Keni se sídlem v Nairobi. Provozuje pravidelné osobní a nákladní služby do více než 50 destinací po celém světě, včetně Afriky, Evropy, Asie a Ameriky. Letecká společnost byla založena v roce 1977 po rozpuštění East African Airways a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních leteckých společností v Africe. Kenya Airways je členem aliance SkyTeam a má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost má flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, a zavázala se poskytovat svým cestujícím bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Aer Lingus, Volotea, Air France od Rennes do Ancona
Porovnejte služby na palubě při cestování z Rennes do Ancona pomocí plane.
Vybavení Aer Lingus Volotea Air France SWISS Lufthansa Kenya Airways Easyjet Vueling Eurowings Norwegian Brussels Airlines British Airways TUI fly KLM Ryanair Pegasus Airlines Wizz Air Jet2
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check cross check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross check check cross check cross cross cross cross check cross cross check check check check

Rennes až Ancona Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
89.4kg
Autobus
95.79kg
Let
255.44kg
Auto
204.35kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Rennes do Ancona?
Tiket let od Rennes do Ancona je 11 725,25 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 808,31 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Rennes do Ancona?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Rennes do Ancona, je 2 808,31 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Rennes a Ancona krát let?
Rennes až Ancona je 1 277,2 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Rennes a Ancona?
Rennes až Ancona je v průměru 23 h 54 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 7 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Rennes do Ancona?
Rennes až Ancona je pokryta operátory 24. Na Virail Aer Lingus, Volotea, Air France, SWISS, Lufthansa, Kenya Airways, Easyjet, Vueling, Eurowings, Alitalia, Norwegian, Brussels Airlines, flybe, British Airways, TUI fly, Ernest Airlines, KLM, Blue Air, Ryanair, Pegasus Airlines, blue_panorama_air, TUI fly Belgium, Wizz Air, Jet2, HOP! můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Rennes na Ancona?
Rennes až Ancona má průměrně 18 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Rennes do Ancona?
První let z Rennes na Ancona odlétá v 6:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Rennes na Ancona?
Nejnovější let z Rennes na Ancona odjíždí v 21:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Rennes do Ancona?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 808,31 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Rennes do Ancona by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Rennes a Ancona je 7 h 40 min.
Existuje přímé let z Rennes na Ancona?
Ano, mezi Rennes a Ancona je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Rennes až Ancona od let?
Cesta let od Rennes k Ancona vytváří emise CO2 255.44kg.