Let Rennes - Dubrovnik ceny od 7 910,77 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
7 910,77 Kč

Rennes až Dubrovnik od let

Cesta z Rennes do Dubrovnik za let je 1 655,07 km a trvá 22 h 21 min. Denně jede 26 spojů, přičemž první odjíždí v 6:35 a poslední v 13:35. Je možné cestovat z Rennes na Dubrovnik pomocí let již za 7 910,77 Kč nebo až za 54 825,15 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 910,77 Kč.

Nejnižší cena7 910,77 Kč
Doba trvání cesty22 h 21 min
Připojení za den26
Nejnižší cena7 910,77 Kč
Nejvyšší cena54 825,15 Kč
První odjezd6:35
Poslední odjezd13:35
Vzdálenost1 655,07 km
OdjezdRennes
PříjezdDubrovnik
NosičeFinnair, airBalticVíce

Low-cost lety z Rennes Dubrovnik na virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Dubrovnik je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Dubrovnik, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Rennes do Dubrovnik.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Rennes Dubrovnik?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Rennes do Dubrovnik jsou od 7 910,77 Kč.

Když se první let do Dubrovnik odejít?

První lety do Dubrovnik je naplánováno na 6:35 a poslední odcházející Rennes je 13:35. Nejrychlejší lety se dostanete od Rennes do Dubrovnik v 4 h 5 min.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Dubrovnik?

Letiště sloužil v pomocí letech z Rennes Dubrovnik jsou St-Jacques-D-L-Lande,Gare SNCF VERN,Rennes (France) a Mokosica, Cafe Zeppelin,Dubrovnik Pier.

Levné vstupenky let od Rennes do Dubrovnik
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Rennes do Dubrovnik.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Rennes do Dubrovnik, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Rennes na Dubrovnik.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Rennes do Dubrovnik

Nejlevnější letenky Rennes – Dubrovnik lze najít již za 3 119,83 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 824,08 Kč. Nejdražší tiket může stát až 8 948,11 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Dubrovnik letadlem

Pokud cestujete do Dubrovnik letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Služby na palubě Finnair, AirBaltic, KLM od Rennes do Dubrovnik
Porovnejte služby na palubě při cestování z Rennes do Dubrovnik pomocí plane.
Vybavení Finnair AirBaltic KLM Air France Croatia Airlines Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross cross check check

Rennes až Dubrovnik Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
115.86kg
Autobus
124.13kg
Let
331.01kg
Auto
264.81kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Rennes do Dubrovnik?
Tiket let od Rennes do Dubrovnik je 28 134,75 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 910,77 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Rennes do Dubrovnik?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Rennes do Dubrovnik, je 7 910,77 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Rennes a Dubrovnik krát let?
Rennes až Dubrovnik je 1 655,07 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Rennes a Dubrovnik?
Rennes až Dubrovnik je v průměru 22 h 21 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Rennes do Dubrovnik?
Rennes až Dubrovnik je pokryta operátory 5. Na Virail Finnair, airBaltic, KLM, Air France, Croatia Airlines, Lufthansa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Rennes na Dubrovnik?
Rennes až Dubrovnik má průměrně 26 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Rennes do Dubrovnik?
První let z Rennes na Dubrovnik odlétá v 6:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Rennes na Dubrovnik?
Nejnovější let z Rennes na Dubrovnik odjíždí v 13:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Rennes do Dubrovnik?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 910,77 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Rennes do Dubrovnik by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Rennes a Dubrovnik je 4 h 5 min.
Existuje přímé let z Rennes na Dubrovnik?
Ano, mezi Rennes a Dubrovnik je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Rennes až Dubrovnik od let?
Cesta let od Rennes k Dubrovnik vytváří emise CO2 331.01kg.