Let Nantes - Praha ceny od 1 627,75 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Nantes až Praha od let

Cesta z Nantes do Praha za let je 1 214,78 km a trvá 4 h 53 min. Denně jede 9 spojů, přičemž první odjíždí v 6:05 a poslední v 18:50. Je možné cestovat z Nantes na Praha pomocí let již za 1 627,75 Kč nebo až za 36 844,17 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 627,75 Kč.

Nejnižší cena1 627,75 Kč
Doba trvání cesty4 h 53 min
Připojení za den9
Nejnižší cena1 627,75 Kč
Nejvyšší cena36 844,17 Kč
První odjezd6:05
Poslední odjezd18:50
Vzdálenost1 214,78 km
OdjezdNantes
PříjezdPraha
NosičeCzech Airlines, LufthansaVíce

Let Vstupenky od Nantes do Prague

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Najít low-cost letů z Nantes Praha na virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Nantes Praha. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Nantes do Praha.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Nantes Praha?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Nantes Praha od 1 627,75 Kč.

Když jsou první a poslední lety z Nantes Praha?

Lety z Nantes Praha odejít 6:05. Poslední z nich opouští Nantes na 18:50. Přímé lety z Nantes Praha potřebovat alespoň 2 h 5 min dosáhnout Praha.

Jaké jsou odletové letiště v Nantes a Praha?

Letiště sloužil v pomocí letech z Nantes Praha jsou Saint-Sébastien Pas Enchantés,Nantes, Haluchère-Batignolles,NANTES a Praha-Vysochany,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Masarykovo nadrazi,Ruzyne International Airport,Prague (Černý Most),Praha Holesovice,Praha Liben,Prague - Zličín,Prague UAN Florenc.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Nantes do Prague

Levné vstupenky let od Nantes do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Nantes do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Nantes do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Nantes na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Nantes až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Nantes do Praha

Nejlevnější letenky Nantes – Praha lze najít již za 1 574,90 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 194,53 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 039,62 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha letadlem

Pokud cestujete do Praha letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Czech Airlines, Lufthansa, Eurowings od Nantes do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Nantes do Praha pomocí plane.
Vybavení Czech Airlines Lufthansa Eurowings Air France KLM Vueling Austrian Airlines
wifi WiFi check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross cross cross cross check

Nantes až Praha Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
85.03kg
Autobus
91.11kg
Let
242.96kg
Auto
194.36kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Nantes do Praha?
Tiket let od Nantes do Praha je 11 814,88 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 627,75 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Nantes do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Nantes do Praha, je 1 627,75 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Nantes a Praha krát let?
Nantes až Praha je 1 214,78 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Nantes a Praha?
Nantes až Praha je v průměru 4 h 53 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Nantes do Praha?
Nantes až Praha je pokryta operátory 11. Na Virail Czech Airlines, Lufthansa, easyJet UK, Swiss International Air Lines, Eurowings, Air France, President Airlines, Aero Services Executive, KLM, Vueling, Austrian Airlines, Air Senegal International můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Nantes na Praha?
Nantes až Praha má průměrně 9 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Nantes do Praha?
První let z Nantes na Praha odlétá v 6:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Nantes na Praha?
Nejnovější let z Nantes na Praha odjíždí v 18:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Nantes do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 627,75 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Nantes do Praha by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Nantes a Praha je 2 h 5 min.
Existuje přímé let z Nantes na Praha?
Ano, mezi Nantes a Praha je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Nantes až Praha od let?
Cesta let od Nantes k Praha vytváří emise CO2 242.96kg.