Let Nantes - Nágpur ceny od 13 877,15 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
13 877,15 Kč

Nantes až Nágpur od let

Cesta z Nantes do Nágpur za let je 7 616,38 km a trvá 36 h 19 min. Denně jede 36 spojů, přičemž první odjíždí v 11:25 a poslední v 22:55. Je možné cestovat z Nantes na Nágpur pomocí let již za 13 877,15 Kč nebo až za 205 919,61 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 13 877,15 Kč.

Nejnižší cena13 877,15 Kč
Doba trvání cesty36 h 19 min
Připojení za den36
Nejnižší cena13 877,15 Kč
Nejvyšší cena205 919,61 Kč
První odjezd11:25
Poslední odjezd22:55
Vzdálenost7 616,38 km
OdjezdNantes
PříjezdNágpur
NosičeBritish Airways, primera_air_nordicVíce

Nejlevnější lety z Nantes Nágpur s virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Nantes Nágpur. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Nantes do Nágpur.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Nantes Nágpur?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Nantes do Nágpur jsou od 13 877,15 Kč.

Když jsou první a poslední lety z Nantes Nágpur?

Let z Nantes Nágpur trvá v průměru 36 h 19 min. Minimální doba trvání letů z Nantes Nágpur je 19 h 45 min.

Jaké jsou odletové letiště v Nantes a Nágpur?

Na letiště v Nantes a Nágpur jsou příslušně Saint-Sébastien Pas Enchantés,Nantes, Haluchère-Batignolles,NANTES a Dr. Babasaheb Ambedkar International Airport,Nagpur, Nagpur.

Levné vstupenky let od Nantes do Nágpur
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Nantes do Nágpur.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Nantes do Nágpur, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Nantes na Nágpur.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Najděte nejlepší den pro cestu do Nágpur letadlem

Pokud cestujete do Nágpur letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air India je vlajková letecká společnost Indie se sídlem v Novém Dillí. Byla založena v roce 1932 a je třetí největší leteckou společností v Indii, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Air India má flotilu více než 100 letadel a obsluhuje více než 90 destinací po celém světě. Letecká společnost je známá svým maharádžským maskotem a výrazným červenobílým livrejem. Air India se v posledních letech potýkala s finančními potížemi, indická vláda oznámila plány na privatizaci letecké společnosti v roce 2018. Navzdory těmto výzvám zůstává Air India důležitým hráčem v indickém leteckém průmyslu.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Etihad Airways je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů se sídlem v Abu Dhabi. Byla založena v roce 2003 a od té doby se stala jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 100 letadel a sítí více než 80 destinací po celém světě. Etihad Airways je známá svými luxusními a inovativními produkty a službami, včetně oceněných kabin první a business třídy, zábavy na palubě a možností stravování. Letecká společnost se také zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nízkou spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů na palubě.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

Royal Air Maroc je národní letecká společnost Maroka se sídlem v Casablance. Byla založena v roce 1953 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 90 destinací v Africe, Evropě, Severní Americe a na Středním východě. Letecká společnost má flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 737, 787 a Embraer E190. Royal Air Maroc je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a věrnostního programu s názvem Safar Flyer.

Služby na palubě British Airways, Vueling, Air India od Nantes do Nágpur
Porovnejte služby na palubě při cestování z Nantes do Nágpur pomocí plane.
Vybavení British Airways Vueling Air India Lufthansa Etihad Airways IndiGo Qatar Airways Brussels Airlines KLM Virgin Atlantic Chalair Aviation Air France SWISS Royal Air Maroc Easyjet Turkish Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check check check check check cross cross cross cross cross check check check check

Nantes až Nágpur Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
533.15kg
Autobus
571.23kg
Let
1523.28kg
Auto
1218.62kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Nantes do Nágpur?
Tiket let od Nantes do Nágpur je 52 224,12 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 13 877,15 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Nantes do Nágpur?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Nantes do Nágpur, je 13 877,15 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Nantes a Nágpur krát let?
Nantes až Nágpur je 7 616,38 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Nantes a Nágpur?
Nantes až Nágpur je v průměru 36 h 19 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 19 h 45 min.
Jaké společnosti působí od Nantes do Nágpur?
Nantes až Nágpur je pokryta operátory 17. Na Virail British Airways, primera_air_nordic, Vueling, Air India, Lufthansa, Etihad Airways, IndiGo, Qatar Airways, jet_airways, Brussels Airlines, KLM, Virgin Atlantic, Chalair Aviation, Air France, SWISS, Royal Air Maroc, Easyjet, Turkish Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Nantes na Nágpur?
Nantes až Nágpur má průměrně 36 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Nantes do Nágpur?
První let z Nantes na Nágpur odlétá v 11:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Nantes na Nágpur?
Nejnovější let z Nantes na Nágpur odjíždí v 22:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Nantes do Nágpur?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 13 877,15 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Nantes do Nágpur by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Nantes a Nágpur je 19 h 45 min.
Existuje přímé let z Nantes na Nágpur?
Ano, mezi Nantes a Nágpur je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Nantes až Nágpur od let?
Cesta let od Nantes k Nágpur vytváří emise CO2 1523.28kg.