Let Burgas - Korfu ceny od 3 127,87 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Burgas až Korfu od let

Cesta z Burgas do Korfu za let je 709,93 km a trvá 19 h 20 min. Denně jede 44 spojů, přičemž první odjíždí v 9:50 a poslední v 23:45. Je možné cestovat z Burgas na Korfu pomocí let již za 3 127,87 Kč nebo až za 45 705,81 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 127,87 Kč.

Nejnižší cena3 127,87 Kč
Doba trvání cesty19 h 20 min
Připojení za den44
Nejnižší cena3 127,87 Kč
Nejvyšší cena45 705,81 Kč
První odjezd9:50
Poslední odjezd23:45
Vzdálenost709,93 km
OdjezdBurgas
PříjezdKorfu
NosičeNorwegian Air Sweden, FinnairVíce

Let Vstupenky od Burgas do Corfu

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Vyhledání levných letů z Burgas Korfu s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Korfu je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Korfu, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Burgas do Korfu.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Burgas Korfu?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Burgas do Korfu také pouze 3 127,87 Kč.

Jak dlouho trvá, než se dostat Korfu letadlem?

První let od Burgas do Korfu odjíždí v 9:50, přičemž poslední z nich je v 23:45. Minimální doba trvání letů z Burgas Korfu je 5 h 40 min.

Kde se lety z Burgas Korfu odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Letiště sloužil v pomocí letech z Burgas Korfu jsou Burgas Central West,Burgas South,Burgas a Corfu.

Porovnejte ceny a vstupenky od Burgas do Corfu

Levné vstupenky let od Burgas do Korfu
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Burgas do Korfu.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Burgas do Korfu, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Burgas na Korfu.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Burgas až Corfu

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Burgas do Korfu

Nejlevnější letenky Burgas – Korfu lze najít již za 1 363,97 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 254,67 Kč. Nejdražší tiket může stát až 4 171,55 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Korfu letadlem

Pokud cestujete do Korfu letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Bulgaria Air je národní vlajková letecká společnost Bulharska se sídlem v Sofii. Provozuje pravidelné lety do více než 20 destinací v Evropě, na Středním východě a v Africe. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a má flotilu 10 letadel, včetně Airbusů A319 a Embraer E190. Bulgaria Air nabízí sedadla v ekonomické i business třídě a také věrnostní program Fly More. Letecká společnost má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi, včetně Air France, KLM a Alitalia. Bulgaria Air je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Finnair, Lufthansa, Austrian Airlines od Burgas do Korfu
Porovnejte služby na palubě při cestování z Burgas do Korfu pomocí plane.
Vybavení Finnair Lufthansa Austrian Airlines Vueling Aegean Airlines Ryanair Czech Airlines Aer Lingus Bulgaria Air LOT ITA Airways British Airways Eurowings Wizz Air Air Serbia TUI Airways
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check cross check check cross check check check check check cross check check check

Burgas až Korfu Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
49.7kg
Autobus
53.24kg
Let
141.99kg
Auto
113.59kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Burgas do Korfu?
Tiket let od Burgas do Korfu je 10 406,34 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 127,87 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Burgas do Korfu?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Burgas do Korfu, je 3 127,87 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Burgas a Korfu krát let?
Burgas až Korfu je 709,93 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Burgas a Korfu?
Burgas až Korfu je v průměru 19 h 20 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Burgas do Korfu?
Burgas až Korfu je pokryta operátory 28. Na Virail Norwegian Air Sweden, Finnair, Lufthansa, Big Sky Airlines, El Al Israel Airlines, Air Bagan, Austrian Airlines, Vueling, Aegean Airlines, Jet2.com, Ryanair, Czech Airlines, TUI fly Belgium, Aero Services Executive, Aer Lingus, Bulgaria Air, Royal Khmer Airlines, Air Baltic, Condor Flugdienst, easyJet UK, LOT, ITA Airways, British Airways, African Safari Airways, Eurowings, Wizz Air, Air Serbia, TUI Airways, SAS Braathens můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Burgas na Korfu?
Burgas až Korfu má průměrně 44 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Burgas do Korfu?
První let z Burgas na Korfu odlétá v 9:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Burgas na Korfu?
Nejnovější let z Burgas na Korfu odjíždí v 23:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Burgas do Korfu?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 127,87 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Burgas do Korfu by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Burgas a Korfu je 5 h 40 min.
Existuje přímé let z Burgas na Korfu?
Ano, mezi Burgas a Korfu je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Burgas až Korfu od let?
Cesta let od Burgas k Korfu vytváří emise CO2 141.99kg.