Let Pardubice - Mnichov ceny od 7 028,57 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Pardubice až Mnichov od let

Cesta z Pardubice do Mnichov za let je 372,32 km a trvá 19 h 27 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 10:25 a poslední v 20:15. Je možné cestovat z Pardubice na Mnichov pomocí let již za 7 028,57 Kč nebo až za 21 538,26 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 7 028,57 Kč.

Nejnižší cena7 028,57 Kč
Doba trvání cesty19 h 27 min
Připojení za den10
Nejnižší cena7 028,57 Kč
Nejvyšší cena21 538,26 Kč
První odjezd10:25
Poslední odjezd20:15
Vzdálenost372,32 km
OdjezdPardubice
PříjezdMnichov
NosičeLufthansa, EurowingsVíce

Let Vstupenky od Pardubice do Munich

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Low-cost lety z Pardubice Mnichov na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Pardubice do Mnichov. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Mnichov.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Pardubice Mnichov?

Nejlepší cena pro lety od Pardubice do Mnichov může být pouze 7 028,57 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jaký je časový harmonogram letů z Pardubice Mnichov?

Je tam jen jeden let z Pardubice Mnichov, takže při 10:25. Minimální doba trvání letů z Pardubice Mnichov je 10 h 10 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Pardubice Mnichov?

Lety z Pardubice volno z Pardubice hl. n.,Pardubice-Rosice nad Labem, nádraží,Pardubice-Pardubičky nádraží a půdy v Mnichov v Blumenstraße, München,Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Hopfenstraße, München.

Porovnejte ceny a vstupenky od Pardubice do Munich

Levné vstupenky let od Pardubice do Mnichov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Pardubice do Mnichov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Pardubice do Mnichov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Pardubice na Mnichov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Pardubice až Munich

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Pardubice do Mnichov

Nejlevnější letenky Pardubice – Mnichov lze najít již za 4 152,31 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 6 143,15 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 733,69 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Mnichov letadlem

Pokud cestujete do Mnichov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Lufthansa, Eurowings, Air France od Pardubice do Mnichov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Pardubice do Mnichov pomocí plane.
Vybavení Lufthansa Eurowings Air France Ryanair Vueling British Airways KLM
wifi WiFi check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross check cross check cross

Pardubice až Mnichov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
26.06kg
Autobus
27.92kg
Let
74.46kg
Auto
59.57kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Pardubice do Mnichov?
Tiket let od Pardubice do Mnichov je 15 414,78 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 7 028,57 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Pardubice do Mnichov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Pardubice do Mnichov, je 7 028,57 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Pardubice a Mnichov krát let?
Pardubice až Mnichov je 372,32 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Pardubice a Mnichov?
Pardubice až Mnichov je v průměru 19 h 27 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 10 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Pardubice do Mnichov?
Pardubice až Mnichov je pokryta operátory 9. Na Virail Lufthansa, Eurowings, Condor Flugdienst, Air France, Ryanair, Iberia Airlines, Vueling, easyJet UK, British Airways, KLM můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Pardubice na Mnichov?
Pardubice až Mnichov má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Pardubice do Mnichov?
První let z Pardubice na Mnichov odlétá v 10:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Pardubice na Mnichov?
Nejnovější let z Pardubice na Mnichov odjíždí v 20:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Pardubice do Mnichov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 7 028,57 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Pardubice do Mnichov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Pardubice a Mnichov je 10 h 10 min.
Existuje přímé let z Pardubice na Mnichov?
Ano, mezi Pardubice a Mnichov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Pardubice až Mnichov od let?
Cesta let od Pardubice k Mnichov vytváří emise CO2 74.46kg.

Přejděte na místní z Pardubice

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Pardubice

Mezinárodní trasy z Pardubice a blízkých oblastí

Další destinace od Pardubice

Hlavní trasy do stanice Mnichov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy