Let Bordeaux - Kodaň ceny od 799,38 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Bordeaux až Kodaň od let

Cesta z Bordeaux do Kodaň za let je 1 521,2 km a trvá 9 h 31 min. Denně jede 78 spojů, přičemž první odjíždí v 5:45 a poslední v 22:35. Je možné cestovat z Bordeaux na Kodaň pomocí let již za 799,38 Kč nebo až za 28 891,75 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 799,38 Kč.

Nejnižší cena799,38 Kč
Doba trvání cesty9 h 31 min
Připojení za den78
Nejnižší cena799,38 Kč
Nejvyšší cena28 891,75 Kč
První odjezd5:45
Poslední odjezd22:35
Vzdálenost1 521,2 km
OdjezdBordeaux
PříjezdKodaň
NosičeIberia, Norwegian Air SwedenVíce

Let Vstupenky od Bordeaux do Copenhagen

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Vyhledání levných letů z Bordeaux Kodaň s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Kodaň je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Kodaň, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Bordeaux do Kodaň.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Bordeaux Kodaň?

Nejlepší cena pro lety od Bordeaux do Kodaň může být pouze 799,38 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jak dlouho trvá, než tě letět z Bordeaux Kodaň?

První let od Bordeaux do Kodaň odjíždí v 5:45, přičemž poslední z nich je v 22:35. Nejrychlejší přímé lety z Bordeaux Kodaň trvat jen 2 h 35 min.

Kde se lety z Bordeaux Kodaň odejít z a v jakém letiště se jim přistát?

Begles,Bordeaux - Pessac,Bordeaux Saint Jean a Koebenhavn Ingerslevsgade,Copenhagen Airport jsou odletové a příletové ariports v Bordeaux a Kodaň.

Porovnejte ceny a vstupenky od Bordeaux do Copenhagen

Levné vstupenky let od Bordeaux do Kodaň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Bordeaux do Kodaň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Bordeaux do Kodaň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Bordeaux na Kodaň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Bordeaux až Copenhagen

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Bordeaux do Kodaň

Nejlevnější letenky Bordeaux – Kodaň lze najít již za 2 448,32 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 093,06 Kč. Nejdražší tiket může stát až 10 499,63 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kodaň letadlem

Pokud cestujete do Kodaň letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

Scandinavian Airlines, běžně známý jako SAS, je vlajkový dopravce Dánska, Norska a Švédska. Byla založena v roce 1946 a provozuje flotilu více než 150 letadel, která obsluhuje více než 125 destinací po celém světě. SAS nabízí vnitrostátní i mezinárodní lety a také věrnostní program EuroBonus. Letecká společnost je známá svou vysokou úrovní služeb, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. SAS získal řadu ocenění za své služby zákazníkům a byl oceněn za své úsilí o snížení dopadu na životní prostředí prostřednictvím iniciativ, jako je používání biopaliv a snižování odpadu.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Iberia, Air France, Qatar Airways od Bordeaux do Kodaň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Bordeaux do Kodaň pomocí plane.
Vybavení Iberia Air France Qatar Airways SWISS Scandinavian Airlines Norwegian Transavia France Ryanair Wizz Air Air Europa AirBaltic Transavia Vueling Lufthansa Brussels Airlines British Airways Volotea Easyjet KLM Iberia Express Air Serbia Aegean Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check check check cross cross check check cross check cross cross check cross check cross check cross cross check check

Bordeaux až Kodaň Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
106.48kg
Autobus
114.09kg
Let
304.24kg
Auto
243.39kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Bordeaux do Kodaň?
Tiket let od Bordeaux do Kodaň je 6 540,22 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 799,38 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Bordeaux do Kodaň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Bordeaux do Kodaň, je 799,38 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Bordeaux a Kodaň krát let?
Bordeaux až Kodaň je 1 521,2 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Bordeaux a Kodaň?
Bordeaux až Kodaň je v průměru 9 h 31 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Bordeaux do Kodaň?
Bordeaux až Kodaň je pokryta operátory 28. Na Virail Iberia, Norwegian Air Sweden, Ryanair UK, Air France, Qatar Airways, SWISS, Scandinavian Airlines, TAP Air Portugal, Norwegian, Transavia France, Ryanair, Wizz Air Malta, Wizz Air, Air Europa, airBaltic, easyJet UK, Transavia, Vueling, Lufthansa, Swiss International Air Lines, Brussels Airlines, SAS Braathens, British Airways, Volotea, Easyjet, KLM, Iberia Express, Air Serbia, Aegean Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Bordeaux na Kodaň?
Bordeaux až Kodaň má průměrně 78 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Bordeaux do Kodaň?
První let z Bordeaux na Kodaň odlétá v 5:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Bordeaux na Kodaň?
Nejnovější let z Bordeaux na Kodaň odjíždí v 22:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Bordeaux do Kodaň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 799,38 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Bordeaux do Kodaň by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Bordeaux a Kodaň je 2 h 35 min.
Existuje přímé let z Bordeaux na Kodaň?
Ano, mezi Bordeaux a Kodaň je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Bordeaux až Kodaň od let?
Cesta let od Bordeaux k Kodaň vytváří emise CO2 304.24kg.