Let Mnichov - Kréta, Kréta ceny od 2 570,59 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Mnichov až Kréta, Kréta od let

Cesta z Mnichov do Kréta, Kréta za let je 1 810,6 km a trvá 4 h 20 min. Denně jede 9 spojů, přičemž první odjíždí v 5:50 a poslední v 22:25. Je možné cestovat z Mnichov na Kréta, Kréta pomocí let již za 2 570,59 Kč nebo až za 20 179,41 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 570,59 Kč.

Nejnižší cena2 570,59 Kč
Doba trvání cesty4 h 20 min
Připojení za den9
Nejnižší cena2 570,59 Kč
Nejvyšší cena20 179,41 Kč
První odjezd5:50
Poslední odjezd22:25
Vzdálenost1 810,6 km
OdjezdMnichov
PříjezdKréta, Kréta
NosičeBrussels Airlines, Sky ExpressVíce

Vyhledání levných letů z Mnichov Kréta, Kréta s virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Kréta, Kréta je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Kréta, Kréta, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Mnichov do Kréta, Kréta.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Mnichov Kréta, Kréta?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Mnichov do Kréta, Kréta jsou od 2 570,59 Kč.

Kdy se lety z Mnichov Kréta, Kréta odejít?

Je tam jen jeden let z Mnichov Kréta, Kréta, takže při 5:50. Přímé lety z Mnichov Kréta, Kréta potřebovat alespoň 2 h 30 min dosáhnout Kréta, Kréta.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Mnichov Kréta, Kréta?

V Kréta, Kréta necháte od Blumenstraße, München,Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Hopfenstraße, München, pak přistání v .

Levné vstupenky let od Mnichov do Kréta, Kréta
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Mnichov do Kréta, Kréta.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Mnichov do Kréta, Kréta, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Mnichov na Kréta, Kréta.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Mnichov do Kréta, Kréta

Nejlevnější letenky Mnichov – Kréta, Kréta lze najít již za 2 335,79 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 5 370,44 Kč. Nejdražší tiket může stát až 19 428,01 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kréta, Kréta letadlem

Pokud cestujete do Kréta, Kréta letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Dolomiti je italská regionální letecká společnost se sídlem v italské Veroně. Byla založena v roce 1989 a je dceřinou společností Lufthansy. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Itálii a Evropě, včetně Německa, Rakouska, Francie a Belgie. Air Dolomiti má flotilu Embraer E-Jetů, které jsou známé svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Air Dolomiti získala několik ocenění za své služby zákazníkům a má pověst spolehlivé a efektivní letecké společnosti.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Brussels Airlines, Sky Express, Condor od Mnichov do Kréta, Kréta
Porovnejte služby na palubě při cestování z Mnichov do Kréta, Kréta pomocí plane.
Vybavení Brussels Airlines Sky Express Condor SWISS TAROM Air Dolomiti Aegean Airlines Lufthansa Austrian Airlines Air France Eurowings TUI fly Corendon Airlines Luxair
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check check cross check check check cross cross cross cross check

Mnichov až Kréta, Kréta Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
126.74kg
Autobus
135.79kg
Let
362.12kg
Auto
289.7kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Mnichov do Kréta, Kréta?
Tiket let od Mnichov do Kréta, Kréta je 10 026,13 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 570,59 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Mnichov do Kréta, Kréta?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Mnichov do Kréta, Kréta, je 2 570,59 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Mnichov a Kréta, Kréta krát let?
Mnichov až Kréta, Kréta je 1 810,6 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Mnichov a Kréta, Kréta?
Mnichov až Kréta, Kréta je v průměru 4 h 20 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Mnichov do Kréta, Kréta?
Mnichov až Kréta, Kréta je pokryta operátory 14. Na Virail Brussels Airlines, Sky Express, Condor, SWISS, TAROM, Air Dolomiti, Aegean Airlines, Lufthansa, Austrian Airlines, Air France, Eurowings, TUI fly, Corendon Airlines, Heli Securite, Luxair můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Mnichov na Kréta, Kréta?
Mnichov až Kréta, Kréta má průměrně 9 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Mnichov do Kréta, Kréta?
První let z Mnichov na Kréta, Kréta odlétá v 5:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Mnichov na Kréta, Kréta?
Nejnovější let z Mnichov na Kréta, Kréta odjíždí v 22:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Mnichov do Kréta, Kréta?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 570,59 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Mnichov na Kréta, Kréta?
V průměru existuje 5 od Mnichov až po Kréta, Kréta.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Mnichov do Kréta, Kréta by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Mnichov a Kréta, Kréta je 2 h 30 min.
Existuje přímé let z Mnichov na Kréta, Kréta?
Ano, mezi Mnichov a Kréta, Kréta je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Mnichov až Kréta, Kréta od let?
Cesta let od Mnichov k Kréta, Kréta vytváří emise CO2 362.12kg.

Přejděte na místní z Mnichov

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Mnichov

Mezinárodní trasy z Mnichov a blízkých oblastí

Další destinace od Mnichov

Hlavní trasy do stanice Kréta, Kréta

Další oblíbené trasy