Let Nantes - Budapešť ceny od 2 079,81 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

6 792,07 Kč
Více
3 263,78 Kč

Nantes až Budapešť od let

Cesta z Nantes do Budapešť za let je 1 548,7 km a trvá 8 h 33 min. Denně jede 44 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 23:25. Je možné cestovat z Nantes na Budapešť pomocí let již za 2 079,81 Kč nebo až za 50 652,39 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 079,81 Kč.

Nejnižší cena2 079,81 Kč
Doba trvání cesty8 h 33 min
Připojení za den44
Nejnižší cena2 079,81 Kč
Nejvyšší cena50 652,39 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd23:25
Vzdálenost1 548,7 km
OdjezdNantes
PříjezdBudapešť
NosičeNorwegian Air Sweden, Wizz Air UKVíce

Let Vstupenky od Nantes do Budapest

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Low-cost lety z Nantes Budapešť na virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Nantes Budapešť. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Nantes do Budapešť.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Nantes Budapešť?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Nantes do Budapešť jsou od 2 079,81 Kč.

Jak dlouho trvá let od Nantes do Budapešť?

První let od Nantes do Budapešť odjíždí v 6:00, přičemž poslední z nich je v 23:25. Minimální doba trvání letů z Nantes Budapešť je 4 h 5 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Nantes Budapešť?

Na letiště v Nantes a Budapešť jsou příslušně NANTES,Saint-Sébastien Pas Enchantés,Nantes, Haluchère-Batignolles a Budapest, Déli Pályaudvar,Budapeszt,Budapest Airport (BUD),Budapest Népliget M,Budapest Keleti Pu,Budapest Kelenfold,BUDAPEST - Nyugati,Budapest Deli.

Porovnejte ceny a vstupenky od Nantes do Budapest

Levné vstupenky let od Nantes do Budapešť
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Nantes do Budapešť.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Nantes do Budapešť, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Nantes na Budapešť.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Nantes až Budapest

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Nantes do Budapešť

Nejlevnější letenky Nantes – Budapešť lze najít již za 1 909,07 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 724,83 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 255,33 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Budapešť letadlem

Pokud cestujete do Budapešť letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Lufthansa, KLM, Transavia France od Nantes do Budapešť
Porovnejte služby na palubě při cestování z Nantes do Budapešť pomocí plane.
Vybavení Lufthansa KLM Transavia France Austrian Airlines SWISS Brussels Airlines Vueling Aegean Airlines Iberia Ryanair Air Europa Air France Easyjet Qatar Airways Volotea LOT ITA Airways British Airways Eurowings Wizz Air Air Serbia
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross check check cross cross check check check cross cross check check cross check check check cross check check

Nantes až Budapešť Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
108.41kg
Autobus
116.15kg
Let
309.74kg
Auto
247.79kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Nantes do Budapešť?
Tiket let od Nantes do Budapešť je 8 695,54 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 079,81 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Nantes do Budapešť?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Nantes do Budapešť, je 2 079,81 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Nantes a Budapešť krát let?
Nantes až Budapešť je 1 548,7 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Nantes a Budapešť?
Nantes až Budapešť je v průměru 8 h 33 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Nantes do Budapešť?
Nantes až Budapešť je pokryta operátory 31. Na Virail Norwegian Air Sweden, Wizz Air UK, Lufthansa, Wizz Air Malta, KLM, Transavia France, Austrian Airlines, SWISS, Brussels Airlines, Vueling, Aegean Airlines, Iberia, Ryanair, Air Europa, Air France, Easyjet, Aero Services Executive, Qatar Airways, Volotea, Royal Khmer Airlines, easyJet UK, LOT, ITA Airways, Swiss International Air Lines, British Airways, President Airlines, Eurowings, Ryanair UK, Wizz Air, Air Senegal International, Air Serbia, Iberia Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Nantes na Budapešť?
Nantes až Budapešť má průměrně 44 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Nantes do Budapešť?
První let z Nantes na Budapešť odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Nantes na Budapešť?
Nejnovější let z Nantes na Budapešť odjíždí v 23:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Nantes do Budapešť?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 079,81 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Nantes do Budapešť by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Nantes a Budapešť je 4 h 5 min.
Existuje přímé let z Nantes na Budapešť?
Ano, mezi Nantes a Budapešť je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Nantes až Budapešť od let?
Cesta let od Nantes k Budapešť vytváří emise CO2 309.74kg.