Let Nantes - Brno ceny od 2 265,16 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Nantes až Brno od let

Cesta z Nantes do Brno za let je 1 361,82 km a trvá 23 h 6 min. Denně jede 70 spojů, přičemž první odjíždí v 6:05 a poslední v 22:55. Je možné cestovat z Nantes na Brno pomocí let již za 2 265,16 Kč nebo až za 72 972,25 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 265,16 Kč.

Nejnižší cena2 265,16 Kč
Doba trvání cesty23 h 6 min
Připojení za den70
Nejnižší cena2 265,16 Kč
Nejvyšší cena72 972,25 Kč
První odjezd6:05
Poslední odjezd22:55
Vzdálenost1 361,82 km
OdjezdNantes
PříjezdBrno
NosičeRyanair, DeltaVíce

Let Vstupenky od Nantes do Brno

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Vyhledání levných letů z Nantes Brno s virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Nantes do Brno. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Brno.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Nantes Brno?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Nantes do Brno také pouze 2 265,16 Kč.

Jak dlouho trvá let od Nantes do Brno?

Zatímco první let do Brno je 6:05, poslední z nich opustí Nantes na 22:55. Nejrychlejší přímé lety z Nantes Brno trvat jen 1 h 55 min.

Jaké jsou odletové letiště v Nantes a Brno?

V Brno necháte od Saint-Sébastien Pas Enchantés,Nantes, Haluchère-Batignolles,NANTES, pak přistání v Brno hlavní nádraží,Brno, Grand Hotel,Brno Zvonařka.

Porovnejte ceny a vstupenky od Nantes do Brno

Levné vstupenky let od Nantes do Brno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Nantes do Brno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Nantes do Brno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Nantes na Brno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Nantes až Brno

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Nantes do Brno

Nejlevnější letenky Nantes – Brno lze najít již za 2 379,64 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 655,27 Kč. Nejdražší tiket může stát až 4 770,72 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brno letadlem

Pokud cestujete do Brno letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Royal Air Maroc je národní letecká společnost Maroka se sídlem v Casablance. Byla založena v roce 1953 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 90 destinací v Africe, Evropě, Severní Americe a na Středním východě. Letecká společnost má flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 737, 787 a Embraer E190. Royal Air Maroc je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a věrnostního programu s názvem Safar Flyer.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Ryanair, Delta, Volotea od Nantes do Brno
Porovnejte služby na palubě při cestování z Nantes do Brno pomocí plane.
Vybavení Ryanair Delta Volotea Easyjet Marabu Wizz Air Air France KLM Vueling Aegean Airlines Smartwings Transavia France SunExpress British Airways Iberia Royal Air Maroc Jet2
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check cross check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross check cross check cross cross cross check check cross cross check check check check

Nantes až Brno Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
95.33kg
Autobus
102.14kg
Let
272.36kg
Auto
217.89kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Nantes do Brno?
Tiket let od Nantes do Brno je 13 813,09 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 265,16 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Nantes do Brno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Nantes do Brno, je 2 265,16 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Nantes a Brno krát let?
Nantes až Brno je 1 361,82 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Nantes a Brno?
Nantes až Brno je v průměru 23 h 6 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 55 min.
Jaké společnosti působí od Nantes do Brno?
Nantes až Brno je pokryta operátory 18. Na Virail Ryanair, Delta, Volotea, Easyjet, Marabu, Wizz Air, Ryanair UK, Air France, KLM, Vueling, Aegean Airlines, Smartwings, Transavia France, SunExpress, British Airways, Wizz Air Malta, Iberia, Royal Air Maroc, Jet2 můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Nantes na Brno?
Nantes až Brno má průměrně 70 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Nantes do Brno?
První let z Nantes na Brno odlétá v 6:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Nantes na Brno?
Nejnovější let z Nantes na Brno odjíždí v 22:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Nantes do Brno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 265,16 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Nantes na Brno?
V průměru existuje 8 od Nantes až po Brno.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Nantes do Brno by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Nantes a Brno je 1 h 55 min.
Existuje přímé let z Nantes na Brno?
Ano, mezi Nantes a Brno je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Nantes až Brno od let?
Cesta let od Nantes k Brno vytváří emise CO2 272.36kg.