Let Nice - Brno ceny od 4 673,05Kč

Začínat od
4 673,05Kč
Objevit

Nice až Brno od let

Cesta z Nice do Brno za let je 939,6 km a trvá 9 hod 5 min. Denně jede 38 spojů, přičemž první odjíždí v 07:00 a poslední v 00:00. Je možné cestovat z Nice na Brno pomocí let již za 4 673,05Kč nebo až za 156 978,02Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 4 673,05Kč.

Nejlepší cena 4 673,05Kč
Doba trvání cesty 9 hod 5 min
Připojení za den 38
Nejnižší cena 4 673,05Kč
Nejvyšší cena 156 978,02Kč
První odjezd 07:00
Poslední odjezd 00:00
Vzdálenost 939,6 km
Odjezd Nice
Příjezd Brno
Nosiče Jet2, Wizz Air Malta,

Let Vstupenky od Nice do Brno

  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  Více
  25°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  25°
  Oct 01
  Více
  25°
  Oct 02
  Více
  24°
  Oct 03
  Více
  24°
  Oct 04
  Více
  24°
  Oct 05
  Více
  24°
  Oct 06
  Více
  23°
  Oct 07
  Více
  24°
  Oct 08
  Více
  24°
  Oct 09
  Více
  24°
  Oct 10
  Více
  24°
  Oct 11
  Více
  24°
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Najít low-cost letů z Nice Brno na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Nice Brno. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Nice do Brno.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Nice Brno?

Pokud jsou k dispozici vstupenky na low-cost můžete ušetřit spoustu peněz, ale nezapomeňte být flexibilní a objednat předem: můžete získat levné letenky z Nice Brno od 3 856,37Kč.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Nice do Brno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Nice do Brno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Nice do Brno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Nice na Brno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Najděte nejlepší den pro cestu do Brno letadlem

Pokud cestujete do Brno letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Corsica je francouzská regionální letecká společnost, která provozuje lety na az ostrova Korsika. Letecká společnost byla založena v roce 1989 a sídlí v Ajacciu na Korsice. Air Corsica provozuje flotilu letadel Airbus, včetně A320 a ATR 72, a obsluhuje destinace po celé Francii, Itálii, Belgii a Spojeném království. Letecká společnost nabízí jak pravidelné a charterové lety, tak i cargo služby. Air Corsica je známá svou vysokou úrovní zákaznických služeb a odhodláním podporovat cestovní ruch na Korsice. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a má smlouvy o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

BlaBlaCar Bus je dálková autobusová doprava dostupná v mnoha zemích, včetně Francie, Německa a regionu Beneluxu. Je dceřinou společností BlaBlaCar, platformy pro spolujízdu. BlaBlaCar. Společnost provozuje autobusy do a ze stanic, jako je Paris Bercy Seine, Rotterdam CS Bus Station, Sloterdijk Bus Station, Brussels Midi West Train, Milán, Barcelona North Bus Station, Charles de Letiště Gaulle 3, vlak Annecy, letiště Stuttgart a autobusové nádraží Victoria.

Gulf Air je národní letecká společnost Bahrajnského království se sídlem v Muharraq. Byla založena v roce 1950 a provozuje lety do více než 50 destinací na Středním východě, v Asii, Evropě a Africe. Flotila Gulf Air se skládá z moderních letadel Airbus a Boeing a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně World Travel Awards za nejlepší obchodní třídu aerolinek na Středním východě a webové stránky předních leteckých společností na Středním východě. Gulf Air se zavazuje poskytovat svým cestujícím bezpečné, spolehlivé a pohodlné cestování.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Neos Air je italská letecká společnost, která byla založena v roce 2001. Provozuje pravidelné i charterové lety do různých destinací v Evropě, Africe, na Středním východě, v Karibiku a Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737-800 a Boeing 787-9 Dreamliner, která jsou vybavena moderními vymoženostmi, jako jsou palubní zábavní systémy a Wi-Fi. Neos Air je známý svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a cenově dostupným tarifem. Letecká společnost se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání biopaliv a snižování odpadu.

Scandinavian Airlines, běžně známý jako SAS, je vlajkový dopravce Dánska, Norska a Švédska. Byla založena v roce 1946 a provozuje flotilu více než 150 letadel, která obsluhuje více než 125 destinací po celém světě. SAS nabízí vnitrostátní i mezinárodní lety a také věrnostní program EuroBonus. Letecká společnost je známá svou vysokou úrovní služeb, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. SAS získal řadu ocenění za své služby zákazníkům a byl oceněn za své úsilí o snížení dopadu na životní prostředí prostřednictvím iniciativ, jako je používání biopaliv a snižování odpadu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Jet2, Scandinavian Airlines a Norwegian od Nice do Brno
Porovnejte služby na palubě při cestování z Nice do Brno pomocí let.
Vybavení Jet2 Scandinavian Airlines Norwegian Czech Airlines Volotea Pegasus Airlines Aeroitalia Gulf Air Smartwings Wizz Air Neos Air Vueling Easyjet ITA Airways Ryanair British Airways KLM Brussels Airlines Transavia France Turkish Airlines BlaBlaCar Bus Austrian Airlines SunExpress Aegean Airlines Lufthansa Condor Eurowings Tunisair Iberia Air Corsica Air France
WiFi
Zavazadlo
Jídlo a pití
Elektrické zásuvky
Klimatizace

Nice až Brno Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
7.4kg
Autobus
49.0kg
Let
1,957.9kg
Auto
188.8kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Nice do Brno?
Tiket let od Nice do Brno je 16 599,97Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 4 673,05Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Nice do Brno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Nice do Brno, je 4 673,05Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Nice a Brno krát let?
Nice až Brno je 939,6 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Nice a Brno?
Nice až Brno je v průměru 21 hod 45 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 9 hod 5 min.
Jaké společnosti působí od Nice do Brno?
Nice až Brno je pokryta operátory 34. Na Virail Jet2, Wizz Air Malta, Scandinavian Airlines, Norwegian, Czech Airlines, Volotea, Pegasus Airlines, Aeroitalia, Gulf Air, Smartwings, Wizz Air, Neos Air, Vueling, Easyjet, ITA Airways, Ryanair UK, Ryanair, British Airways, KLM, Brussels Airlines, Wizz Air UK, Transavia France, Turkish Airlines, BlaBlaCar Bus, Austrian Airlines, SunExpress, Aegean Airlines, Lufthansa, Condor, Eurowings, Tunisair, Iberia, Air Corsica, Air France můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Nice na Brno?
Nice až Brno má průměrně 38 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Nice do Brno?
První let z Nice na Brno odlétá v 07:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Nice na Brno?
Nejnovější let z Nice na Brno odjíždí v 00:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Nice do Brno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 4 673,05Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Nice na Brno?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Nice a přejít na Brno. Můžete přejít od Nizza, Ferber a můžete dorazit na Turany.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Nice do Brno by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Nice a Brno je 9 hod 5 min.
Existuje přímé let z Nice na Brno?
Ano, mezi Nice a Brno je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Nice až Brno od let?
Cesta let od Nice k Brno vytváří emise CO2 1,957.9kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky