Let Nantes - Krakov ceny od 2 315,33 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

5 089,55 Kč
3 484,45 Kč
7 357,87 Kč

Nantes až Krakov od let

Cesta z Nantes do Krakov za let je 1 606,27 km a trvá 6 h 30 min. Denně jede 14 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 18:35. Je možné cestovat z Nantes na Krakov pomocí let již za 2 315,33 Kč nebo až za 29 059,08 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 315,33 Kč.

Nejnižší cena2 315,33 Kč
Doba trvání cesty6 h 30 min
Připojení za den14
Nejnižší cena2 315,33 Kč
Nejvyšší cena29 059,08 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd18:35
Vzdálenost1 606,27 km
OdjezdNantes
PříjezdKrakov
NosičeLufthansa, Wizz AirVíce

Let Vstupenky od Nantes do Kraków

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Najít low-cost letů z Nantes Krakov na virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Nantes Krakov. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Nantes do Krakov.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Nantes Krakov?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Nantes do Krakov také pouze 2 315,33 Kč.

Jak dlouho trvá let od Nantes do Krakov?

První let od Nantes do Krakov odjíždí v 6:00, přičemž poslední z nich je v 18:35. Nejrychlejší lety se dostanete od Nantes do Krakov v 4 h 40 min.

Jaké jsou odletové letiště v Nantes a Krakov?

Letiště sloužil v pomocí letech z Nantes Krakov jsou NANTES,Nantes, Haluchère-Batignolles,Saint-Sébastien Pas Enchantés a Krakow Straszewskiego,Kraków Airport,Krakow,Krakow, ul. Dworcowa,Kraków, Rondo Matecznego.

Porovnejte ceny a vstupenky od Nantes do Kraków

Levné vstupenky let od Nantes do Krakov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Nantes do Krakov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Nantes do Krakov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Nantes na Krakov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Nantes až Kraków

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Krakov letadlem

Pokud cestujete do Krakov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Lufthansa, Wizz Air, LOT od Nantes do Krakov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Nantes do Krakov pomocí plane.
Vybavení Lufthansa Wizz Air LOT Air France Austrian Airlines Vueling British Airways Aer Lingus KLM
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check cross check cross check check cross

Nantes až Krakov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
112.44kg
Autobus
120.47kg
Let
321.25kg
Auto
257kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Nantes do Krakov?
Tiket let od Nantes do Krakov je 11 004,54 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 315,33 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Nantes do Krakov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Nantes do Krakov, je 2 315,33 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Nantes a Krakov krát let?
Nantes až Krakov je 1 606,27 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Nantes a Krakov?
Nantes až Krakov je v průměru 6 h 30 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Nantes do Krakov?
Nantes až Krakov je pokryta operátory 12. Na Virail Lufthansa, Wizz Air, President Airlines, LOT, Air France, Austrian Airlines, Air Senegal International, Vueling, easyJet UK, British Airways, Aer Lingus, Swiss International Air Lines, KLM můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Nantes na Krakov?
Nantes až Krakov má průměrně 14 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Nantes do Krakov?
První let z Nantes na Krakov odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Nantes na Krakov?
Nejnovější let z Nantes na Krakov odjíždí v 18:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Nantes do Krakov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 315,33 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Nantes do Krakov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Nantes a Krakov je 4 h 40 min.
Existuje přímé let z Nantes na Krakov?
Ano, mezi Nantes a Krakov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Nantes až Krakov od let?
Cesta let od Nantes k Krakov vytváří emise CO2 321.25kg.