Let Bukurešť - Řešov ceny od 1 426,81 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Bukurešť až Řešov od let

Cesta z Bukurešť do Řešov za let je 697,05 km a trvá 22 h 44 min. Denně jede 56 spojů, přičemž první odjíždí v 0:30 a poslední v 23:45. Je možné cestovat z Bukurešť na Řešov pomocí let již za 1 426,81 Kč nebo až za 56 250,99 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 426,81 Kč.

Nejnižší cena1 426,81 Kč
Doba trvání cesty22 h 44 min
Připojení za den56
Nejnižší cena1 426,81 Kč
Nejvyšší cena56 250,99 Kč
První odjezd0:30
Poslední odjezd23:45
Vzdálenost697,05 km
OdjezdBukurešť
PříjezdŘešov
NosičeWizz Air, EL ALVíce

Let Vstupenky od Bucharest do Rzeszów

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Nejlevnější lety z Bukurešť Řešov s virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Bukurešť do Řešov. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Řešov.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Bukurešť Řešov?

Nejlepší cena pro lety od Bukurešť do Řešov může být pouze 1 426,81 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jak dlouho trvá, než se dostat Řešov letadlem?

První let opouští Bukurešť na 0:30, přičemž poslední z nich se dostat do Řešov je naplánováno na 23:45. Nejrychlejší letadlo spojení z Bukurešť Řešov vzít 3 h 35 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Bukurešť Řešov?

Bucharest Autogara Militari,Bukarest, Autogara Rahova,Henri Coandă International Airport, OTP,Bucuresti Basarab,Bucharest Piata Gara De Nord,Bucharest Filaret Bus Station a Rzeszow Jasionka Airport,RZESZOW,Rzeszow Staromiescie jsou odletové a příletové ariports v Bukurešť a Řešov.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Bucharest do Rzeszów

Levné vstupenky let od Bukurešť do Řešov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Bukurešť do Řešov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Bukurešť do Řešov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Bukurešť na Řešov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Bucharest až Rzeszów

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Bukurešť do Řešov

Nejlevnější letenky Bukurešť – Řešov lze najít již za 3 331,73 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 8 028,27 Kč. Nejdražší tiket může stát až 17 355,51 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Řešov letadlem

Pokud cestujete do Řešov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Blue Air je rumunská nízkonákladová letecká společnost, která byla založena v roce 2004. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe a na Středním východě. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na mezinárodním letišti Henri Coandă v Bukurešti v Rumunsku. Flotila Blue Air se skládá z letadel Boeing 737 a Airbus A320 a nabízí možnosti sedadel v ekonomické i business třídě. Letecká společnost je známá svými cenově dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům. Blue Air se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání biopaliv a omezení jednorázových plastů na palubě.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

National Express je britská nadnárodní společnost veřejné dopravy, která provozuje autobusovou a železniční dopravu ve Velké Británii, Evropě, severní Africe a Severní Americe. Společnost byla založena v roce 1972 a sídlí v Birminghamu ve Velké Británii. National Express provozuje flotilu více než 1 600 autobusů, které obsluhují více než 900 destinací po celé Velké Británii. Společnost také provozuje železniční služby ve Spojeném království, včetně franšízy East Anglia.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Wizz Air, EL AL, National Express od Bukurešť do Řešov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Bukurešť do Řešov pomocí plane.
Vybavení Wizz Air EL AL National Express Easyjet Pegasus Airlines Austrian Airlines Lufthansa Czech Airlines Ryanair SWISS Aegean Airlines Turkish Airlines Air France Smartwings LOT HiSky Croatia Airlines Norwegian Air Serbia TAROM
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check cross check check check check cross check check check check cross check check
quiet_zone Tichá zóna cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross
power_sockets Elektrické zásuvky cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross
accessibility Přístupnost cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross
air_con Klimatizace cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross
bicycle Jízdní kolo cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross
sleeper_couchette Spáč cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross

Bukurešť až Řešov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
48.79kg
Autobus
52.28kg
Let
139.41kg
Auto
111.53kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Bukurešť do Řešov?
Tiket let od Bukurešť do Řešov je 12 672,96 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 426,81 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Bukurešť do Řešov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Bukurešť do Řešov, je 1 426,81 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Bukurešť a Řešov krát let?
Bukurešť až Řešov je 697,05 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Bukurešť a Řešov?
Bukurešť až Řešov je v průměru 22 h 44 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Bukurešť do Řešov?
Bukurešť až Řešov je pokryta operátory 30. Na Virail Wizz Air, EL AL, National Express, Ryanair UK, Easyjet, Aerro Direkt, Pegasus Airlines, Austrian Airlines, Lufthansa, Czech Airlines, Ryanair, ルフトハンザ, SWISS, Aegean Airlines, Turkish Airlines, Swiss International Air Lines, Air France, Smartwings, Blue Air, LOT, LOTポーランド航空, タロム航空, HiSky, Croatia Airlines, Norwegian, オーストリア航空, Air Serbia, TAROM, イージージェット, ターキッシュ エアラインズ, Wizz Air UK můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Bukurešť na Řešov?
Bukurešť až Řešov má průměrně 56 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Bukurešť do Řešov?
První let z Bukurešť na Řešov odlétá v 0:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Bukurešť na Řešov?
Nejnovější let z Bukurešť na Řešov odjíždí v 23:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Bukurešť do Řešov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 426,81 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Bukurešť do Řešov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Bukurešť a Řešov je 3 h 35 min.
Existuje přímé let z Bukurešť na Řešov?
Ano, mezi Bukurešť a Řešov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Bukurešť až Řešov od let?
Cesta let od Bukurešť k Řešov vytváří emise CO2 139.41kg.