Let Girona - Verona ceny od 2 082,49 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Girona až Verona od let

Cesta z Girona do Verona za let je 761,1 km a trvá 15 h 51 min. Denně jede 72 spojů, přičemž první odjíždí v 0:30 a poslední v 23:20. Je možné cestovat z Girona na Verona pomocí let již za 2 082,49 Kč nebo až za 88 947,72 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 2 082,49 Kč.

Nejnižší cena2 082,49 Kč
Doba trvání cesty15 h 51 min
Připojení za den72
Nejnižší cena2 082,49 Kč
Nejvyšší cena88 947,72 Kč
První odjezd0:30
Poslední odjezd23:20
Vzdálenost761,1 km
OdjezdGirona
PříjezdVerona
NosičeSagalés, Ryanair UKVíce

Let Vstupenky od Girona do Verona

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Najít low-cost letů z Girona Verona na virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Girona Verona. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Girona do Verona.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Girona Verona?

Ceny levných letenek na lety z Girona Verona jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 2 082,49 Kč.

Jak dlouho trvá, než tě letět z Girona Verona?

Lety z Girona Verona odejít 0:30. Poslední z nich opouští Girona na 23:20. Nejrychlejší letadlo spojení z Girona Verona vzít 1 h 50 min.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Verona?

Letiště sloužil v pomocí letech z Girona Verona jsou Sarrià de Ter, Av. de França - Iveco,Girona (ES),Girona, Plaça Poeta Marquina a Verona, Stazione Porta Vescovo,Verona, Porta Nuova,Verona Airport (VRN).

Porovnejte ceny a vstupenky od Girona do Verona

Levné vstupenky let od Girona do Verona
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Girona do Verona.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Girona do Verona, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Girona na Verona.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Girona až Verona

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Girona do Verona

Nejlevnější letenky Girona – Verona lze najít již za 2 230,33 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 655,72 Kč. Nejdražší tiket může stát až 5 236,66 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Verona letadlem

Pokud cestujete do Verona letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air Dolomiti je italská regionální letecká společnost se sídlem v italské Veroně. Byla založena v roce 1989 a je dceřinou společností Lufthansy. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Itálii a Evropě, včetně Německa, Rakouska, Francie a Belgie. Air Dolomiti má flotilu Embraer E-Jetů, které jsou známé svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Air Dolomiti získala několik ocenění za své služby zákazníkům a má pověst spolehlivé a efektivní letecké společnosti.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

Fly Emirates je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů (SAE) a jedna z největších leteckých společností na světě. Provozuje přes 3 600 letů týdně do více než 150 destinací ve více než 80 zemích. Letecká společnost je známá svým luxusním vybavením, včetně soukromých apartmá, gurmánského stravování a zábavy na palubě. Je také hlavním sponzorem sportovních týmů a akcí, včetně fotbalových klubů jako Real Madrid a Arsenal, stejně jako tenisových turnajů ATP. Společnost Fly Emirates získala za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byla společností Skytrax v roce 2016 vyhlášena nejlepší leteckou společností světa.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Neos Air je italská letecká společnost, která byla založena v roce 2001. Provozuje pravidelné i charterové lety do různých destinací v Evropě, Africe, na Středním východě, v Karibiku a Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737-800 a Boeing 787-9 Dreamliner, která jsou vybavena moderními vymoženostmi, jako jsou palubní zábavní systémy a Wi-Fi. Neos Air je známý svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a cenově dostupným tarifem. Letecká společnost se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako je používání biopaliv a snižování odpadu.

Sagales je dopravní společnost se sídlem v Katalánsku ve Španělsku. Nabízí širokou škálu služeb, včetně pravidelných a charterových autobusových linek, transferů na letiště a turistických výletů. Společnost provozuje flotilu moderních a pohodlných autobusů vybavených klimatizací, Wi-Fi a dalším vybavením. Sagales má silný závazek k udržitelnosti a provozuje své autobusy s motory s nízkými emisemi. Společnost také nabízí mobilní aplikaci, která zákazníkům umožňuje snadno si rezervovat a spravovat své cesty. S více než 90 lety zkušeností je Sagales důvěryhodným a spolehlivým přepravcem v Katalánsku i mimo něj.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Sagalés, Jet2, SWISS od Girona do Verona
Porovnejte služby na palubě při cestování z Girona do Verona pomocí plane.
Vybavení Sagalés Jet2 SWISS Aegean Airlines Vueling Air Serbia Neos Air Volotea KLM Air Dolomiti TUI Airways Air France Norwegian Transavia Ryanair Wizz Air Lufthansa Sky Alps AirBaltic Finnair Emirates British Airways Eurowings Aeroitalia Easyjet Austrian Airlines Brussels Airlines Aer Lingus
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
air_con Klimatizace check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross
bicycle Jízdní kolo check cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check check check check check check check check check check cross check cross check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check cross check cross cross cross cross check cross cross cross check check check cross check cross check check cross cross check check cross check

Girona až Verona Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
53.28kg
Autobus
57.08kg
Let
152.22kg
Auto
121.78kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Girona do Verona?
Tiket let od Girona do Verona je 10 458,95 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 2 082,49 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Girona do Verona?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Girona do Verona, je 2 082,49 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Girona a Verona krát let?
Girona až Verona je 761,1 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Girona a Verona?
Girona až Verona je v průměru 15 h 51 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Girona do Verona?
Girona až Verona je pokryta operátory 28. Na Virail Sagalés, Ryanair UK, Jet2, SWISS, Aegean Airlines, Vueling, Air Serbia, Neos Air, Volotea, KLM, Air Dolomiti, TUI Airways, Air France, Norwegian, Transavia, Ryanair, Wizz Air, Lufthansa, Sky Alps, airBaltic, Finnair, Emirates, British Airways, Eurowings, Aeroitalia, Easyjet, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Aer Lingus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Girona na Verona?
Girona až Verona má průměrně 72 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Girona do Verona?
První let z Girona na Verona odlétá v 0:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Girona na Verona?
Nejnovější let z Girona na Verona odjíždí v 23:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Girona do Verona?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 2 082,49 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Girona na Verona?
V průměru existuje 1 od Girona až po Verona.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Girona do Verona by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Girona a Verona je 1 h 50 min.
Existuje přímé let z Girona na Verona?
Ano, mezi Girona a Verona je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Girona až Verona od let?
Cesta let od Girona k Verona vytváří emise CO2 152.22kg.