Let Perpignan - Praha ceny od 3 506,61 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Perpignan až Praha od let

Cesta z Perpignan do Praha za let je 1 205,74 km a trvá 7 h 45 min. Denně jede 14 spojů, přičemž první odjíždí v 9:10 a poslední v 20:25. Je možné cestovat z Perpignan na Praha pomocí let již za 3 506,61 Kč nebo až za 12 716,32 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 3 506,61 Kč.

Nejnižší cena3 506,61 Kč
Doba trvání cesty7 h 45 min
Připojení za den14
Nejnižší cena3 506,61 Kč
Nejvyšší cena12 716,32 Kč
První odjezd9:10
Poslední odjezd20:25
Vzdálenost1 205,74 km
OdjezdPerpignan
PříjezdPraha
NosičeVolotea, Air SerbiaVíce

Let Vstupenky od Perpignan do Prague

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Najít low-cost letů z Perpignan Praha na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Perpignan do Praha. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Praha.

Jaký je nejlevnější letenku můžete získat z Perpignan Praha?

Nejlepší cena pro lety od Perpignan do Praha může být pouze 3 506,61 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jak dlouho trvá, než se dostat Praha letadlem?

Zatímco první let do Praha je 9:10, poslední z nich opustí Perpignan na 20:25. Nejrychlejší lety se dostanete od Perpignan do Praha v 4 h 30 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Perpignan Praha?

V Praha necháte od PERPIGNAN,Perpignan–Rivesaltes, pak přistání v Praha-Vysochany,Prague - Zličín,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben,Prague (Černý Most),Praha Holesovice,Prague UAN Florenc,Ruzyne International Airport,Praha Masarykovo nadrazi.

Porovnejte ceny a vstupenky od Perpignan do Prague

Levné vstupenky let od Perpignan do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Perpignan do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Perpignan do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Perpignan na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Perpignan až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Perpignan do Praha

Nejlevnější letenky Perpignan – Praha lze najít již za 2 379,64 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 826,90 Kč. Nejdražší tiket může stát až 4 883,25 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha letadlem

Pokud cestujete do Praha letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Služby na palubě Volotea, Air Serbia, Easyjet od Perpignan do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Perpignan do Praha pomocí plane.
Vybavení Volotea Air Serbia Easyjet Ryanair Austrian Airlines Transavia Jet2 Brussels Airlines Air France Transavia France LOT Czech Airlines Vueling KLM Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check check cross check cross cross cross check cross cross cross check

Perpignan až Praha Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
84.4kg
Autobus
90.43kg
Let
241.15kg
Auto
192.92kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Perpignan do Praha?
Tiket let od Perpignan do Praha je 8 407,15 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 3 506,61 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Perpignan do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Perpignan do Praha, je 3 506,61 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Perpignan a Praha krát let?
Perpignan až Praha je 1 205,74 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Perpignan a Praha?
Perpignan až Praha je v průměru 7 h 45 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 30 min.
Jaké společnosti působí od Perpignan do Praha?
Perpignan až Praha je pokryta operátory 16. Na Virail Volotea, Air Serbia, Easyjet, Ryanair, Wizz Air Malta, Austrian Airlines, Transavia, Jet2, Brussels Airlines, Air France, Transavia France, LOT, Czech Airlines, Vueling, KLM, President Airlines, Lufthansa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Perpignan na Praha?
Perpignan až Praha má průměrně 14 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Perpignan do Praha?
První let z Perpignan na Praha odlétá v 9:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Perpignan na Praha?
Nejnovější let z Perpignan na Praha odjíždí v 20:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Perpignan do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 3 506,61 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Perpignan do Praha by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Perpignan a Praha je 4 h 30 min.
Existuje přímé let z Perpignan na Praha?
Ano, mezi Perpignan a Praha je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Perpignan až Praha od let?
Cesta let od Perpignan k Praha vytváří emise CO2 241.15kg.