Let Girona - Paříž ceny od 518,06 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Girona až Paříž od let

Cesta z Girona do Paříž za let je 765,7 km a trvá 11 h 17 min. Denně jede 95 spojů, přičemž první odjíždí v 5:45 a poslední v 22:25. Je možné cestovat z Girona na Paříž pomocí let již za 518,06 Kč nebo až za 64 051,90 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 518,06 Kč.

Nejnižší cena518,06 Kč
Doba trvání cesty11 h 17 min
Připojení za den95
Nejnižší cena518,06 Kč
Nejvyšší cena64 051,90 Kč
První odjezd5:45
Poslední odjezd22:25
Vzdálenost765,7 km
OdjezdGirona
PříjezdPaříž
NosičeAir Algérie, Aer LingusVíce

Let Vstupenky od Girona do Paris

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Najít low-cost letů z Girona Paříž na virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Girona Paříž. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Girona do Paříž.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Girona Paříž?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Girona do Paříž také pouze 518,06 Kč.

Jak dlouho trvá, než od Girona do Paříž letadlem?

Zatímco první let do Paříž je 5:45, poslední z nich opustí Girona na 22:25. Nejrychlejší přímé lety z Girona Paříž trvat jen 1 h 50 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Girona Paříž?

V Paříž necháte od Girona, Plaça Poeta Marquina,Sarrià de Ter, Av. de França - Iveco,Girona (ES), pak přistání v Paris Montparnasse 3 Vaugirard,Paris - Gare De Lyon,Paris Gare du Nord,Paris La Défense,Paris Beauvais-Tillé Airport,Paris - Orly Airport,Paris, Porte Maillot,Paris Charles de Gaulle Airport Terminal 2C.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Girona do Paris

Levné vstupenky let od Girona do Paříž
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Girona do Paříž.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Girona do Paříž, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Girona na Paříž.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Girona až Paris

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Letecké společnosti mohou účtovat vyšší ceny letenek, když se blíží datum odletu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 438,17 Kč do 5 582,04 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 92%!

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Girona do Paříž

Nejlevnější letenky Girona – Paříž lze najít již za 902,41 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 692,27 Kč. Nejdražší tiket může stát až 3 041,89 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Paříž letadlem

Pokud cestujete do Paříž letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Algerie je národní letecká společnost Alžírska se sídlem v Alžíru. Byla založena v roce 1947 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 40 destinací v Africe, Evropě, Asii a Severní Americe. Letecká společnost má flotilu více než 50 letadel, včetně letadel Airbus A330, Boeing 737 a ATR 72. Air Algerie je členem Arabské organizace leteckých dopravců a Mezinárodní asociace leteckých dopravců. Letecká společnost nabízí různé třídy služeb, včetně ekonomické, obchodní a první třídy, a poskytuje během letu zábavu, jídla a nápoje. Air Algerie se zavázala poskytovat svým cestujícím bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Fly Emirates je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů (SAE) a jedna z největších leteckých společností na světě. Provozuje přes 3 600 letů týdně do více než 150 destinací ve více než 80 zemích. Letecká společnost je známá svým luxusním vybavením, včetně soukromých apartmá, gurmánského stravování a zábavy na palubě. Je také hlavním sponzorem sportovních týmů a akcí, včetně fotbalových klubů jako Real Madrid a Arsenal, stejně jako tenisových turnajů ATP. Společnost Fly Emirates získala za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byla společností Skytrax v roce 2016 vyhlášena nejlepší leteckou společností světa.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Royal Air Maroc je národní letecká společnost Maroka se sídlem v Casablance. Byla založena v roce 1953 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 90 destinací v Africe, Evropě, Severní Americe a na Středním východě. Letecká společnost má flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 737, 787 a Embraer E190. Royal Air Maroc je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a věrnostního programu s názvem Safar Flyer.

Scandinavian Airlines, běžně známý jako SAS, je vlajkový dopravce Dánska, Norska a Švédska. Byla založena v roce 1946 a provozuje flotilu více než 150 letadel, která obsluhuje více než 125 destinací po celém světě. SAS nabízí vnitrostátní i mezinárodní lety a také věrnostní program EuroBonus. Letecká společnost je známá svou vysokou úrovní služeb, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. SAS získal řadu ocenění za své služby zákazníkům a byl oceněn za své úsilí o snížení dopadu na životní prostředí prostřednictvím iniciativ, jako je používání biopaliv a snižování odpadu.

TUI Airways je britská charterová letecká společnost a součást skupiny TUI Group, jedné z předních světových cestovních společností. Letecká společnost provozuje lety do více než 80 destinací po celém světě se zaměřením na prázdninové destinace v Evropě, Africe a Americe. TUI Airways provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně Boeingů 737, 757 a 787, stejně jako ekologičtějších Boeingů 737 MAX. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně sedadel v ekonomické a prémiové ekonomické třídě, jídel a nápojů za letu a možností zábavy. TUI Airways se zavázala k udržitelnosti a zavedla řadu iniciativ ke snížení dopadu na životní prostředí.

United Airlines je hlavní americká letecká společnost se sídlem v Chicagu, Illinois. Je to jedna z největších světových leteckých společností, která provozuje komplexní vnitrostátní i mezinárodní síť letů. United Airlines provozuje flotilu více než 800 letadel, které obsluhují více než 350 destinací ve více než 50 zemích. Letecká společnost je zakládajícím členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. United Airlines nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem MileagePlus. Letecká společnost má silný závazek k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Air Algérie, Aer Lingus, Eurowings od Girona do Paříž
Porovnejte služby na palubě při cestování z Girona do Paříž pomocí plane.
Vybavení Air Algérie Aer Lingus Eurowings Jet2 Austrian Airlines SWISS Scandinavian Airlines Croatia Airlines ITA Airways Air Serbia Wizz Air Vueling Lufthansa Transavia British Airways Air France Transavia France Air Europa KLM Emirates Luxair Royal Air Maroc Iberia Norwegian United Airlines Easyjet TUI Airways Ryanair LOT Brussels Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check check check check check check check check cross check cross check cross cross cross cross check check check check cross cross check check check check cross

Girona až Paříž Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
53.6kg
Autobus
57.43kg
Let
153.14kg
Auto
122.51kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Girona do Paříž?
Tiket let od Girona do Paříž je 3 548,26 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 518,06 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Girona do Paříž?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Girona do Paříž, je 518,06 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Girona a Paříž krát let?
Girona až Paříž je 765,7 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Girona a Paříž?
Girona až Paříž je v průměru 11 h 17 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Girona do Paříž?
Girona až Paříž je pokryta operátory 32. Na Virail Air Algérie, Aer Lingus, Eurowings, Jet2, Austrian Airlines, SWISS, Scandinavian Airlines, Croatia Airlines, ITA Airways, Ryanair UK, Air Serbia, Wizz Air, Vueling, Lufthansa, Transavia, British Airways, Air France, Transavia France, Air Europa, KLM, Emirates, Luxair, Royal Air Maroc, Iberia, Norwegian, United Airlines, Easyjet, Wizz Air Malta, TUI Airways, Ryanair, LOT, TAP Air Portugal, Brussels Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Girona na Paříž?
Girona až Paříž má průměrně 95 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Girona do Paříž?
První let z Girona na Paříž odlétá v 5:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Girona na Paříž?
Nejnovější let z Girona na Paříž odjíždí v 22:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Girona do Paříž?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 518,06 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Girona na Paříž?
V průměru existuje 9 od Girona až po Paříž.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Girona do Paříž by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Girona a Paříž je 1 h 50 min.
Existuje přímé let z Girona na Paříž?
Ano, mezi Girona a Paříž je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Girona až Paříž od let?
Cesta let od Girona k Paříž vytváří emise CO2 153.14kg.