Let Girona - Mnichov ceny od 1 271,41 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Girona až Mnichov od let

Cesta z Girona do Mnichov za let je 969,8 km a trvá 12 h 22 min. Denně jede 88 spojů, přičemž první odjíždí v 0:15 a poslední v 23:15. Je možné cestovat z Girona na Mnichov pomocí let již za 1 271,41 Kč nebo až za 116 969,21 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 271,41 Kč.

Nejnižší cena1 271,41 Kč
Doba trvání cesty12 h 22 min
Připojení za den88
Nejnižší cena1 271,41 Kč
Nejvyšší cena116 969,21 Kč
První odjezd0:15
Poslední odjezd23:15
Vzdálenost969,8 km
OdjezdGirona
PříjezdMnichov
NosičeEurowings, Aer LingusVíce

Let Vstupenky od Girona do Munich

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Nejlevnější lety z Girona Mnichov s virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Girona Mnichov. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Girona do Mnichov.

Jaké jsou ceny letenek z Girona Mnichov?

Ceny levných letenek na lety z Girona Mnichov jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 1 271,41 Kč.

Když se první let do Mnichov odejít?

Je tam jen jeden let z Girona Mnichov, takže při 0:15. Minimální doba trvání letů z Girona Mnichov je 2 h 0 min.

Jaké jsou odletové letiště v Girona a Mnichov?

Na letiště v Girona a Mnichov jsou příslušně Girona, Plaça Poeta Marquina,Sarrià de Ter, Av. de França - Iveco,Girona (ES) a Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Blumenstraße, München,Hopfenstraße, München.

Porovnejte ceny a vstupenky od Girona do Munich

Levné vstupenky let od Girona do Mnichov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Girona do Mnichov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Girona do Mnichov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Girona na Mnichov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Girona až Munich

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Girona do Mnichov

Nejlevnější letenky Girona – Mnichov lze najít již za 3 148,09 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 647,52 Kč. Nejdražší tiket může stát až 6 153,93 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Mnichov letadlem

Pokud cestujete do Mnichov letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Canada je největší letecká společnost v Kanadě, která poskytuje pravidelnou a charterovou leteckou dopravu pro cestující a náklad do více než 200 destinací po celém světě. Letecká společnost provozuje flotilu více než 400 letadel, včetně úzkotrupých a širokotrupých tryskových letadel, a obsluhuje vnitrostátní i mezinárodní linky. Air Canada je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která cestujícím poskytuje přístup do více než 1000 destinací ve 190 zemích. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu Aeroplan. Air Canada má centrálu v Montrealu v Quebecu a má základny v Torontu, Vancouveru a Calgary.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Fly Emirates je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů (SAE) a jedna z největších leteckých společností na světě. Provozuje přes 3 600 letů týdně do více než 150 destinací ve více než 80 zemích. Letecká společnost je známá svým luxusním vybavením, včetně soukromých apartmá, gurmánského stravování a zábavy na palubě. Je také hlavním sponzorem sportovních týmů a akcí, včetně fotbalových klubů jako Real Madrid a Arsenal, stejně jako tenisových turnajů ATP. Společnost Fly Emirates získala za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byla společností Skytrax v roce 2016 vyhlášena nejlepší leteckou společností světa.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Sagales je dopravní společnost se sídlem v Katalánsku ve Španělsku. Nabízí širokou škálu služeb, včetně pravidelných a charterových autobusových linek, transferů na letiště a turistických výletů. Společnost provozuje flotilu moderních a pohodlných autobusů vybavených klimatizací, Wi-Fi a dalším vybavením. Sagales má silný závazek k udržitelnosti a provozuje své autobusy s motory s nízkými emisemi. Společnost také nabízí mobilní aplikaci, která zákazníkům umožňuje snadno si rezervovat a spravovat své cesty. S více než 90 lety zkušeností je Sagales důvěryhodným a spolehlivým přepravcem v Katalánsku i mimo něj.

United Airlines je hlavní americká letecká společnost se sídlem v Chicagu, Illinois. Je to jedna z největších světových leteckých společností, která provozuje komplexní vnitrostátní i mezinárodní síť letů. United Airlines provozuje flotilu více než 800 letadel, které obsluhují více než 350 destinací ve více než 50 zemích. Letecká společnost je zakládajícím členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. United Airlines nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem MileagePlus. Letecká společnost má silný závazek k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Eurowings, Aer Lingus, Austrian Airlines od Girona do Mnichov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Girona do Mnichov pomocí plane.
Vybavení Eurowings Aer Lingus Austrian Airlines Jet2 SWISS Pegasus Airlines Croatia Airlines ITA Airways Wizz Air Vueling Lufthansa Transavia British Airways Air France Air Europa KLM Emirates Volotea SunExpress Sagalés Air Canada Iberia Norwegian United Airlines Easyjet Ryanair Condor LOT Brussels Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check check check check check check cross check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check check check check check check cross check cross check cross cross cross check cross cross cross cross check cross cross check check cross check cross
air_con Klimatizace cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross cross
bicycle Jízdní kolo cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross cross check cross cross cross cross cross cross cross cross cross

Girona až Mnichov Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
67.89kg
Autobus
72.74kg
Let
193.96kg
Auto
155.17kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Girona do Mnichov?
Tiket let od Girona do Mnichov je 8 482,90 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 271,41 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Girona do Mnichov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Girona do Mnichov, je 1 271,41 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Girona a Mnichov krát let?
Girona až Mnichov je 969,8 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Girona a Mnichov?
Girona až Mnichov je v průměru 12 h 22 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Girona do Mnichov?
Girona až Mnichov je pokryta operátory 30. Na Virail Eurowings, Aer Lingus, Austrian Airlines, Jet2, SWISS, Pegasus Airlines, Croatia Airlines, ITA Airways, Ryanair UK, Wizz Air, Vueling, Lufthansa, Transavia, British Airways, Air France, Air Europa, KLM, Emirates, Volotea, SunExpress, Sagalés, Air Canada, Iberia, Norwegian, United Airlines, Easyjet, Ryanair, Condor, LOT, TAP Air Portugal, Brussels Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Girona na Mnichov?
Girona až Mnichov má průměrně 88 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Girona do Mnichov?
První let z Girona na Mnichov odlétá v 0:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Girona na Mnichov?
Nejnovější let z Girona na Mnichov odjíždí v 23:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Girona do Mnichov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 271,41 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Girona na Mnichov?
V průměru existuje 3 od Girona až po Mnichov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Girona do Mnichov by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Girona a Mnichov je 2 h 0 min.
Existuje přímé let z Girona na Mnichov?
Ano, mezi Girona a Mnichov je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Girona až Mnichov od let?
Cesta let od Girona k Mnichov vytváří emise CO2 193.96kg.