Let Perpignan - Brno ceny od 1 388,32 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Perpignan až Brno od let

Cesta z Perpignan do Brno za let je 1 281,36 km a trvá 23 h 10 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 7:05 a poslední v 19:50. Je možné cestovat z Perpignan na Brno pomocí let již za 1 388,32 Kč nebo až za 22 651,60 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 388,32 Kč.

Nejnižší cena1 388,32 Kč
Doba trvání cesty23 h 10 min
Připojení za den6
Nejnižší cena1 388,32 Kč
Nejvyšší cena22 651,60 Kč
První odjezd7:05
Poslední odjezd19:50
Vzdálenost1 281,36 km
OdjezdPerpignan
PříjezdBrno
NosičeTransavia, Transavia FranceVíce

Nejlevnější lety z Perpignan Brno s virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Perpignan Brno. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Perpignan do Brno.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Perpignan Brno?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Perpignan do Brno také pouze 1 388,32 Kč.

Když jsou první a poslední lety z Perpignan Brno?

Zatímco první let do Brno je 7:05, poslední z nich opustí Perpignan na 19:50. Přímé lety z Perpignan Brno potřebovat alespoň 7 h 20 min dosáhnout Brno.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Perpignan Brno?

Na letiště v Perpignan a Brno jsou příslušně PERPIGNAN,Perpignan–Rivesaltes a Brno, Grand Hotel,Brno hlavní nádraží,Brno Zvonařka.

Levné vstupenky let od Perpignan do Brno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Perpignan do Brno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Perpignan do Brno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Perpignan na Brno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Perpignan do Brno

Nejlevnější letenky Perpignan – Brno lze najít již za 2 379,64 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 826,90 Kč. Nejdražší tiket může stát až 4 883,25 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brno letadlem

Pokud cestujete do Brno letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Transavia, Transavia France, Smartwings od Perpignan do Brno
Porovnejte služby na palubě při cestování z Perpignan do Brno pomocí plane.
Vybavení Transavia Transavia France Smartwings Vueling Lufthansa Jet2 Norwegian Air France Ryanair Easyjet Lauda Air Europa
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check cross check
food_and_drink Jídlo a pití cross cross check cross check check cross cross check check cross cross

Perpignan až Brno Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
89.7kg
Autobus
96.1kg
Let
256.27kg
Auto
205.02kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Perpignan do Brno?
Tiket let od Perpignan do Brno je 8 375,73 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 388,32 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Perpignan do Brno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Perpignan do Brno, je 1 388,32 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Perpignan a Brno krát let?
Perpignan až Brno je 1 281,36 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Perpignan a Brno?
Perpignan až Brno je v průměru 23 h 10 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 7 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Perpignan do Brno?
Perpignan až Brno je pokryta operátory 15. Na Virail Transavia, Transavia France, bmi_regional, Smartwings, Vueling, Lufthansa, Jet2, SAS, HOP!, Norwegian, Air France, Ryanair, Easyjet, aigle_azur, Lauda, Air Europa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Perpignan na Brno?
Perpignan až Brno má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Perpignan do Brno?
První let z Perpignan na Brno odlétá v 7:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Perpignan na Brno?
Nejnovější let z Perpignan na Brno odjíždí v 19:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Perpignan do Brno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 388,32 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Perpignan do Brno by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Perpignan a Brno je 7 h 20 min.
Existuje přímé let z Perpignan na Brno?
Ano, mezi Perpignan a Brno je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Perpignan až Brno od let?
Cesta let od Perpignan k Brno vytváří emise CO2 256.27kg.