Let Béziers - Bratislava ceny od 1 492,08 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Béziers až Bratislava od let

Cesta z Béziers do Bratislava za let je 1 201,52 km a trvá 25 h 38 min. Denně jede 4 spojů, přičemž první odjíždí v 10:35 a poslední v 20:00. Je možné cestovat z Béziers na Bratislava pomocí let již za 1 492,08 Kč nebo až za 17 173,32 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 492,08 Kč.

Nejnižší cena1 492,08 Kč
Doba trvání cesty25 h 38 min
Připojení za den4
Nejnižší cena1 492,08 Kč
Nejvyšší cena17 173,32 Kč
První odjezd10:35
Poslední odjezd20:00
Vzdálenost1 201,52 km
OdjezdBéziers
PříjezdBratislava
NosičeTurkish Airlines, TAP Air PortugalVíce

Vyhledání levných letů z Béziers Bratislava s virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Béziers do Bratislava. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Bratislava.

Jaké jsou ceny letenek z Béziers Bratislava?

Nejlepší cena pro lety od Béziers do Bratislava může být pouze 1 492,08 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Je-li první let do Bratislava naplánováno?

První let opouští Béziers na 10:35, přičemž poslední z nich se dostat do Bratislava je naplánováno na 20:00. Nejrychlejší přímé lety z Béziers Bratislava trvat jen 6 h 5 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Béziers Bratislava?

Na letiště v Béziers a Bratislava jsou příslušně Béziers, Gare Routière,Béziers Verdun a Bratislava Airport (BTS),Bratislava Petrzalka,Bratislava, Hlavná stanica,Bratislava - Any hotel,Bratislava AS Mlynské Nivy.

Levné vstupenky let od Béziers do Bratislava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Béziers do Bratislava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Béziers do Bratislava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Béziers na Bratislava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Béziers do Bratislava

Nejlevnější letenky Béziers – Bratislava lze najít již za 1 155,48 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 3 240,19 Kč. Nejdražší tiket může stát až 7 110,65 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Bratislava letadlem

Pokud cestujete do Bratislava letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Croatia Airlines je národní letecká společnost Chorvatska se sídlem v Záhřebu. Byla založena v roce 1989 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 30 destinací v Evropě. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A319, A320 a Dash 8-Q400. Croatia Airlines je členem Star Alliance, globální aliance leteckých společností, a má dohody o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Croatia Airlines se zavazuje poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu.

Pegasus Airlines je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Turecku. Byla založena v roce 1990 a svou činnost zahájila v roce 2005. Letecká společnost provozuje lety do více než 100 destinací ve 40 zemích, především v Evropě, na Středním východě a v Asii. Pegasus Airlines má flotilu více než 80 letadel, která se skládá z Airbusů A320 a Boeingů 737. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování za letu a věrnostního programu. Pegasus Airlines je známá svými dostupnými tarify a získala několik ocenění za své služby zákazníkům a provozní efektivitu.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Turkish Airlines, Croatia Airlines, Pegasus Airlines od Béziers do Bratislava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Béziers do Bratislava pomocí plane.
Vybavení Turkish Airlines Croatia Airlines Pegasus Airlines Ryanair AnadoluJet LOT Easyjet Wizz Air Jet2 Lufthansa
wifi WiFi check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check check check check

Béziers až Bratislava Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
84.11kg
Autobus
90.11kg
Let
240.3kg
Auto
192.24kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Béziers do Bratislava?
Tiket let od Béziers do Bratislava je 4 037,59 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 492,08 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Béziers do Bratislava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Béziers do Bratislava, je 1 492,08 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Béziers a Bratislava krát let?
Béziers až Bratislava je 1 201,52 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Béziers a Bratislava?
Béziers až Bratislava je v průměru 25 h 38 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Béziers do Bratislava?
Béziers až Bratislava je pokryta operátory 11. Na Virail Turkish Airlines, TAP Air Portugal, Croatia Airlines, Pegasus Airlines, Ryanair, Wizz Air UK, AnadoluJet, LOT, Easyjet, Wizz Air, Jet2, Lufthansa můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Béziers na Bratislava?
Béziers až Bratislava má průměrně 4 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Béziers do Bratislava?
První let z Béziers na Bratislava odlétá v 10:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Béziers na Bratislava?
Nejnovější let z Béziers na Bratislava odjíždí v 20:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Béziers do Bratislava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 492,08 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Béziers do Bratislava by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Béziers a Bratislava je 6 h 5 min.
Existuje přímé let z Béziers na Bratislava?
Ano, mezi Béziers a Bratislava je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Béziers až Bratislava od let?
Cesta let od Béziers k Bratislava vytváří emise CO2 240.3kg.